Linka 199

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

nejčastější zdroje článků

"Svobodný občan" je přirozeným predátorem islámu a jeho projevy netoleruje

Z důvodu deklarovaného ne-proti-islámského postoje součásných členů předsednictva Svobodných, které čeká v listopadu obhajoba svých funkcí, jsem se v měsíci říjnu pokusil věcně odargumentovat pro některé novými informacemi a pro další zasazením do kontextu všeobecně známých informací, že islám a islamizace jsou pro svobodnou společnost totalitární hrozbou a aktuálně hrozbou č.1, které by každý "svobodný občan" měl čelit v první linii. Jaké je shrnutí a závěr?

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

5 analytiků USA racionálně: o hrozbě a pravé tváři islámu

5 analytiků USA racionálně o hrozbě a pravé tváři islámu

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Recenze knihy "Síla rozumu" od Oriany Fallaci

Recenze knihy „Síla rozumu“ s vybranými zajímavými úryvky z knihy.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Z konference "Evropa, imigrace a islám"

Konference „Evropa, imigrace a islám“, pod záštitou prezidenta Miloše Zemana, organizovaná Stranou práv občanů, KSČM a Severočechy se uskutečnila 27.10.2015 od 13:00 do 16:00 v prostorách hotelu Svornost v pražských Dolních Pečernicích, na místo původně ohlášených prostor Senátu parlamentu ČR, ve formální a edukativní atmosféře.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Recenze knihy "Hněv a hrdost" od Oriany Fallaci

Recenze knihy „Hněv a hrdost“ s vybranými zajímavými úryvky z knihy.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Činnost "Ministerstva svobodného prostředí" v roce 2015

"Ministerstvo svobodného prostředí" je mystifikačně-brainstormingový projekt zabývající se myšlenkou, že ztráta svobod občanů a růst omezující byrokratické etatistické činnosti je vlivem absence ministerstva v jehož náplni by byly konkrétní a kvantifikovatelné cíle a kritéria zabývající se "ochranou svobodného prostředí", v obdobném rozsahu a logice v jakém funguje "ministerstvo životního prostředí". Jaké jsou výstupy ministerstva svobody z druhého funkčního období - října 2015?

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Strategický dokument OIS: "10letý akční plán pro dosažení výzev, kterým čelí muslimský svět Ummy v 21. století"

V prosinci 2005 byl v saudsko-arabské Mekce představen vizionářský 14ti stránkový dokument Organizace Islámské Spolupráce (OIS) obsahující 10letý akční plán pro dosažení výzev, kterým čelí muslimský svět Ummy v 21. století. Vzhledem k tomu, že za cca měsíc toto období uplyne a bude pravděpodobně zpracován dokument aktuální, lze se podívat a posoudit chování států islámského světa v posledních 10ti letech i z úhlu pohledu tohoto dokumentu.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Islámská ekonomika je světově 8 největší a její certifikáty HALAL dobývají svět

Informace ze "Zpráva o stavu globální islámské ekonomiky 2014/2015".

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Růst a predikce velikosti muslimské populace v jednotlivých zemích a 3 fáze islamizace

Islamisté tvoří mezi muslimy většinu nebo velmi zásadní menšinu. Pojem islamistický se ale stává nesprávnou zkratkou pro muslimy, kteří se nám nelíbí a je v současné době používaný téměř výhradně v pejorativním kontextu a je často spojen s pojmem extremistický, dávající mu ještě negativnější nádech.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Islám je islám -- a tak to je

Islám představuje odlišnou civilizaci. Nejsou to jen exotikou postříkané části na celosvětové mozaice s několika trapnými kulturními výstřednosti - je to zcela odlišný způsob pohledu na svět. Bojujeme s touto pravdou, která se vzpírá a vzdoruje naší samolibosti v chápání konce historie. Fascinováni rozmanitostí kvůli ní samotné, jsme ztratili schopnost porozumět civilizaci, jejíž chápání rozmanitosti je v donucení různých a rozmanitých národů k poslušnosti vůči jejím evolučně odolným normám.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Ovlivňování a cenzura Hollywoodu islámskou organizací CAIR

"Pokud jsme praktikujícími muslimy, jsme nad zákonem země." Cenzura epizody South Park z důvodu urážky proroka Mohameda.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Citáty Salmana Rushdieho o svobodě slova a islámu

"Co je to svoboda projevu? Bez svobody urazit, přestane existovat". "Nemůžeme dovolit náboženským hooligenům dát hranici pro myšlení".

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Osvícený emirátský premiér a vládce Dubaje: Předefinování pojmu vůdcovství

Chceme změnit koncepci vůdcovství, tak aby zahrnovala každého, kdo má ambici, ctižádost a vůli změnit se a také aby byl přínosem a obohacoval svoji společnost.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Německo: Korán do každé domácnosti

Saláfistická kampaň zahrnující distribuci 25 milionů kusů koránu do každé domácnosti v Německu. Šéf německých policejních sborů Rainer Wendt: "Radikální muslimové žijí v Německu všude a nikde".

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Německo: Islamisté infiltrují školy v Hamburku

Učitelé a ředitelé škol tvrdí, že snahy muslimských fundamentalistů řídit školy "podle svých vlastních pravidel" v posledních měsících vzrostly. Tlak na konformitu s islámskými normami byl"zvláště velký" na škole v okrsku Mümmelmannsberg, kde učitelé byli svědky diskriminace na základě pohlaví, donucování v oblasti oblékání a případů nábožensky motivovaného násilí. 

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Policie varuje před NO-GO zónami v Německu

Zpráva, vypracovaná policejním ředitelstvím Severního Porýní-Vestfálska varuje, že vláda ztrácí kontrolu nad problémovými čtvrtěmi a že schopnost policie udržovat veřejný pořádek "nemůže být v dlouhodobém horizontu zaručena." Der Spiegel uvádí: "Existují okrsky, kde gangy přistěhovalců zabírají celé soupravy metra pro sebe.   V rozhovoru pro německý magazín Focus varoval vedoucí policejního odboru v Severním Porýní-Vestfálsku, Arnold Plickert před vznikem NO-GO zón ve městech Kolín nad Rýnem, Dortmund, Duisburg a Essen.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Islamismus a demokracie - Nebezpečná iluze

Islamismus není terorismus. Aby bylo jasno, islamismus zahrnuje ve svém projevu i terorismus. Přesto je hlavní rozdíl terorismu oproti islamismu v tom, kdy by mělo být použito násilí a jeho míra. Takže co je islamismus? Je to přesvědčení, že islám není jen náboženství, ale komplexní průvodce pro lidskou existenci, povinná konformita, která řídí všechny záležitosti politické, sociální, kulturní a náboženské, od kolébky do hrobu (a samozřejmě i po něm). Požadavkem Muslimského bratrstva, absurdně, je vzdání se terorismu. Zavádění práva šaría je cílem džihádu. Je povinností bojovat na cestě boží - ustavovat boží zákon všude na Zemi. Džihád může být divokým, ale není iracionálním. Džihád je správně chápán jako vojenská povinnost, ale nemusí být násilným.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

"Šaría policie" v Německu

Samozvaní strážci veřejné morálky roznášeli žluté letáky, které vysvětlovaly islámský kodex chování v městských zónách šaría. Vyzývali, jak muslimské, tak nemuslimské kolemjdoucí, aby uposlechli saláfistická kázání a zdrželi se konzumace alkoholu, cigaret, drog, hazardních her, poslechu hudby, pornografie a prostituce.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Věřící: Jak se introvert stal vůdcem Islámského státu

Předkové vůdce Islámského státu Baghdadiho jsou jak sunitští, sahající až k proroku Mohamedovi, tak šíitští sahající k vůdcům pohřbených na jednom z nejdůležitějších svatých šíitských míst - svatyni Al-Askari v jeho rodném městě Samara. Pro udržení své pozice a naklonění si především sunitských muslimů daroval Saddám Hussajn 28 litrů vlastní krve, pro použití jako inkoustu pro Korán umístěný v mešitě Matka všech bitev. Mešita současného vůdce Islámského státu Baghdadiho byla také místem, které mu umožnilo oddávat se své další vášni - hře zvané fotbal. Mešita měla fotbalový klub a Baghdadi byl její hvězdou, na kterou vzpomínají jako na "náš Messi".

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Rozrůstání islámského práva šaría v Německu

Závěry z německé knihy "Nezákonní soudci: Islámská paralelní spravedlnost ohrožuje náš ústavní stát". Soudy v Německu přihlíží k právu šaría. Více než 40% Němců věří, že praktikování islámu by mělo být rázně omezeno. 

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Muslimové chtějí Mekku středem světa časových zón

V roce 2008 byl vznesen požadavek, aby Mekkou procházel nultý poledník. Hodinová věž Abraj Al Bait za 360 miliard Kč je 6x vyšší než Big Ben a je mu podobná.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

K čemu došel guvernér USA z Louisiany ohledně islámu - a co spoustě lidí stále nedochází

Guvernér Jindal představil jasnou Reaganovskou vizi americké zahraniční politiky řídící se třemi pojmy - svoboda, bezpečnost a pravda. A na tom posledním, pravdě, bude naše schopnost zajištění svobody a bezpečnosti záviset. Nemůžete napravit jakýkoli problém pokud jej nepojmenujete a nedefinujete. Naší bezprostřední bezpečnostní hrozbou dnes je ISIS a všechny formy radikálního islámu. To znamená, že se problém neomezuje jen na násilné džihádisty, kteří se dopouští barbarských zvěrstev. Na Západě vytvořili ne-asimilovatelní muslimové enklávy a praktikují co nejvíce z práva šaría, co mohou, bez ohledu na zákony demokratických zemí, které jim poskytly nový domov.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Svobodní na rozcestí bojem o „zákaz projevů islámu“

Ohlášení kandidáti na předsedu: "ne-proti-islámský" Petr Mach vs. "proti-islámský" Petr Hampl. Současné republikové předsednictvo Svobodných: "Komu se nelíbí islám ať ze Svobodných vystoupí". Svobodní čeští občané vs. Svobodné kosmopolitní občané.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Káhirská "Deklarace lidských práv v islámu" z roku 1990

. schválila v roce 1990 znění "deklarace lidských práv v islámu", které jsou v souladu.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Strategický dokument pro šíření islámu: „Strategie pro islámskou...

112 stránková publikace „Strategie pro islámskou kulturní akci mimo islámský svět“ byla přijata v katarské Doze v listopadu 2000 na 9. summitu

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Růst a predikce velikosti muslimské populace v jednotlivých zemích...

Islamisté tvoří mezi muslimy většinu nebo velmi zásadní menšinu. Pojem. islamistický se ale stává nesprávnou zkratkou pro muslimy.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Strategický dokument OIS: „10letý akční plán pro dosažení výzev...

. kterým čelí muslimský svět Ummy v 21. století. Vzhledem

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Islám je islám – a tak to je

to jen exotikou postříkané části na celosvětové mozaice s několika trapnými kulturními výstřednosti - je to zcela odlišný způsob pohledu na svět. Bojujeme

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Německo: Islamisté infiltrují školy v Hamburku

Učitelé a ředitelé škol tvrdí, že snahy muslimských fundamentalistů řídit školy "podle svých vlastních pravidel" v posledních měsících vzrostly. Tlak

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Německo: Korán do každé domácnosti

Saláfistická kampaň zahrnující distribuci 25 milionů kusů koránu do každé domácnosti v Německu. Šéf

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Citáty Geertha Wilderse o svobodě slova a islámu

známým kritik em islámu a přirovnává jej k fašismu a nacismu - a Korán k Mein Kampfu. Byla. na něj uvalena fatva trestu smrti a je na černé listině.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Rozrůstání islámského práva šaría v Německu

Závěry z německé knihy "Nezákonní soudci: Islámská paralelní spravedlnost ohrožuje náš ústavní stát". Soudy v Německu přihlíží k právu šaría. Více

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Šaría policie" v Německu

Samozvaní strážci veřejné morálky roznášeli žluté letáky, které vysvětlovaly islámský kodex chování v městských zónách šaría. Vyzývali

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Věřící: Jak se introvert stal vůdcem Islámského státu

Předkové vůdce Islámského státu Baghdadiho jsou jak sunitští, sahající až k proroku Mohamedovi.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Švédsko upadající do anarchie

Mnoho Švédských občanů pohlíží na masovou imigraci jako na nedobrovolný a vynucovaný sňatek: Švédská zem je nucena vzít si muže.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Náboženská morální policie v zemích islámského světa a šaría...

Obrazem 9 příkladů sborů náboženské morální policie ze zemí islámského světa a šaría patrol domobran v zemích Západu.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Izrael 2015: Rady, zážitky a cestovní zkušenosti

Jaké jsou osobní cestovní zkušenosti a zážitky z Izraele z prodlouženého víkendu od 8.5. do

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Pasáže a tišiny Petra Fischera: Ve filmu Saulův syn kamera...

Esej Petra Fischera promlouvá o nedůvěře k příběhům, které zplošťují a redukují svět. Skoro. však výjimky jako Saulův syn, kde se.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Mocný a ironický vůdce Kaczyński myslí proměnu Polska smrtelně...

Jaroslaw Kaczyński je na vrcholu své politické kariéry. Vyhrál

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Činnost "Ministerstva svobodného prostředí" v roce 2015

"Ministerstvo svobodného prostředí" je mystifikačně-brainstormingový projekt zabývající se myšlenkou.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Hra Luďka Mádla: Trenér versus média? Vrba není první

Kouč české reprezentace Pavel Vrba se na tiskové konferenci odmítl vyjádřit k nominaci Davida Limberského. Vrba. teď patrně tuší.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Eu porušuje mezinárodní právo financováním výstavby nelegálních...

400 palestinských budov bylo nelegálně postaveno v 17 lokalitách zóny C Západního břehu Jordánu, které mají být plně pod správou izraelských úřadů. Budovy

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Představení "Gatestone Institute" v USA a 10 jeho analýz o islámu

Představení Gatestone Institute (GI) v USA, který je prezentováván s aurou "anti-muslimské" organizace. GI. poukazuje také na to.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Zadlužené Klokánky mají naději na dotaci. Vládu by mohlo...

Zařízením pečujícím o děti v nouzi, která v Česku fungují už patnáct let pod názvem Klokánek, hrozí uzavření. Fond. ve čtvrtek rozhodne.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Americké ženy už mají svou viagru. Do Evropy se zřejmě bude...

Na trh se poprvé dostává přípravek podporující sexuální apetit žen. Pilulka. s názvem Addyi bude zatím k dostání jen v USA. Mluvčí

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Nelidsky trpělivý Sobotka a vznětlivý Babiš uzavřeli sňatek z...

Bohuslav Sobotka je nelidsky trpělivý, Andrej Babiš zase často velmi impulzivní. Volby. před dvěma roky svedly rozdílné lídry ČSSD a ANO dohromady. Každý

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Dialog - iHNed.cz : Ekonomický zpravodajský server...

Ing. Josef Zbořil, Ph.D. (1979) pracuje jako strojírenský technik v železničním průmyslu. Obhájce nejen svobody slova s pohledem na politicko-ekononomické spektrum "přes.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Na Blízkém východě vypukla nová studená válka. Uvnitř islámu se...

Na Blízkém východě začala nová studená válka. Napětí. mezi dvěma větvemi islámu se změnilo v ozbrojený boj historicky nevídané síly. Nejde

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Organizace islámské spolupráce" otevírá kancelář v Bruselu pro...

Strategický manuál OIS "Strategie Islámské kulturní akce na Západě" uvádí. aby se zabránilo integraci a asimilaci muslimů do evropské.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Islamofobie ve světě v 5/2015 (měsíčník Organizace Islámské...

Organizace Islámské Spolupráce na svém webu zveřejňuje měsíční reporty/zpravodaje o projevech islamofobie ve světě.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Hra Luďka Mádla: Pohádka o kouzelném "čistém" Boltovi...

Nedělní běh na sto metrů v Pekingu prokázal, že na naší planetě nenajdete rychlejšího muže, než je Usain Bolt. Jeho

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Nafta z vody a vzduchu. Německá firma s podporou Audi staví...

Inženýři společnosti Sunfire umí vyrobit naftu jen z vody a ze vzduchu. A. není to tak drahé, litr vyjde na euro či euro a půl. Takzvaný

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Luxus na baterky: Úspěch Tesly s elektrickým autem inspiruje i...

Úspěchy, které slaví americká Tesla s plně elektrickým autem, lákají další firmy. Nové. prodeje elektrických aut a hybridů mají v roce 2020.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Představení "Organizace islámské spolupráce": 3x více obyvatel a...

Organizace islámské spolupráce (OIC) je po Organizaci spojených národů (OSN) druhou největší mezinárodní organizací.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Jak používat diskuse HN

Na novém webu HN najdete také nový diskusní systém Disqus. Spolu. s tímto krokem uzavíráme diskuse pro nepříhlášené přispěvatele.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Příštím prezidentem moravský sociolog, euro-poslanec a levicový...

Předpokládaní kandidáti pro české prezidentské volby v lednu 2018. 7. důvodů proč má mezi nejautentičtějšími osobnostmi největší šance Jan Keller.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Švédsko: Znásilněné hlavní město západu

V roce 1975 bylo hlášeno policii 421 znásilnění a v roce 2014 to bylo 6620. To. je tak nyní na druhém místě na světovém seznamu zemí ve znásilněních.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Ženy v izraelské armádě jsou 3x větší vojenskou silou než Armáda...

Porovnání vybraných ukazatelů z dat webu „Global Fire Power“ mezi armádou ČR a armádou Izraele.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Statistický vhled do zemí islámského světa a muslimských komunit

35 vybraných zajímavých statistik ze zemí islámského světa a muslimských komunit.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Evropské No-Go zóny: Skutečnost nebo fikce?(část 2: Británie

Kompilace odkazů na britské NO-GO zóny z akademických, policejních, mediálních a vládních zdrojů. "Žádná rozumná osoba neříká. o to, že jsou ve skutečnosti.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Švýcarská armáda se rozsáhle připravuje na masivní imigraci a...

Vojenské cvičení Conex 2015, které proběhne v září 2015 navazuje na předchozí cvičení s obdobnými scénáři Stabilo Due 2012 a Duplex Barbara 2013.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Islamofobní" Zeman je nyní oficiálně primárním problémem všech...

Výroční zpráva o islamofobii Organizace Islámské Spolupráce (OIS) představená 27. května. 2015 v Kuwait City na 42. setkání. ministrů zahraničí.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Muslimové chtějí Mekku středem světa časových zón

V roce 2008 byl vznesen požadavek, aby Mekkou procházel nultý poledník. Hodinová

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

K čemu došel guvernér USA z Louisiany ohledně islámu - a co...

Guvernér Jindal představil jasnou Reaganovskou vizi americké zahraniční politiky řídící se třemi pojmy - svoboda, bezpečnost a pravda. A

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Policie varuje před No-Go zónami v Německu

Zpráva, vypracovaná policejním ředitelstvím Severního Porýní-Vestfálska varuje.

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz

Islámská ekonomika je světově 8 největší a její certifikáty Halal...

Informace ze "Zpráva o stavu globální islámské ekonomiky 2014/2015".

Zdroj: zboril.blog.ihned.cz