Linka 199

Štítek: v ä

nejčastější štítky

IKEA sáhla po službách agentury Ogilvy PR

Vítězem výběrového řízení společnosti IKEA na PR agenturu v ČR se stala agentura Ogilvy PR. Aktivity v oblasti public relations by nyní měly stavět na příbězích a individuálním přístupu k cílovým skupinám.

Štítky: komunikace ogilvy ikea agentury ogilvy pr agentury ogilvy ogilvy pr na pr v ä ikea sã

Zdroj: strategie.e15.cz

V Česku žije stále více lidí. Pomáhá imigrace, dětí se rodí méně

Obyvatel České republiky v letošním pololetí přibylo o 3200 na 10 541 500. Kladně se na tom podepsal příchod cizinců do země. Naproti tomu počet zemřelých opět převýšil počet narozených. V porovnání s loňským pololetím se lidé méně vdávali i rozváděli.

Štítky: jich lidã poä v ä pololetã pomã zemå jich bylo se rodã jich bylo o

Zdroj: zpravy.e15.cz

Provozovatel českého Makra spustí s Alibabou internetový obchod v Číně

Německá maloobchodní skupina Metro, která provozuje v Česku velkoobchody Makro, vytvoří partnerství s čínskou internetovou společností Alibaba Group.

Štítky: obchod alibaba metro internetovã v ä makra spustã provozovatel ä makra spustã

Zdroj: zpravy.e15.cz

Poskytnout běžencům vlastní byt? V Česku to není jednoduché

Vezměte si uprchlíky domů, vyzývá řada politiků. A nabídky na bydlení opravdu přicházejí, potvrzují organizace pracující s migranty. V českém systému to však vůbec není snadné. Žadatele o mezinárodní ochranu lze ubytovat, ale cizinec musí znát někoho, s kým se přímo domluví.

Štítky: organizace poskytnout uvedla v ä uprchlã poskytnout bä konkrã

Zdroj: zpravy.e15.cz

Do České republiky se vrátí mnoho hvězd populární hudby

Do konce roku v České republice vystoupí na velkých koncertech řada hvězd populární hudby. Dorazí třeba Simply Red, Deep Purple, Madonna nebo Eros Ramazzotti. Všichni interpreti se už v tuzemsku v minulosti představili. Heavymetalová skupina Judas Priest dokonce v Česku zahraje potřetí během půl roku. Ceny vstupenek na vystoupení se s vyjímkou show Madonny pohybují přibližně od 900 do 1600 korun.

Štítky: o skupina hudby v ä praå v praå vystoupã arenä purple hvä

Zdroj: zen.e15.cz

Pivovary zdvojnásobily export do Číny, vyvezly přes 22,5 tisíce hektolirů

Export českého piva do Číny se loni meziročně zvedl skoro na dvojnásobek z předloňských 12 688 hektolitrů na 22 688 hektolitrů. Z Česka se loni vyvezlo celkem 3,65 milionu hektolitrů piva, do Číny tak putuje zhruba 0,62 procenta exportovaného objemu. Pro většinu pivovarů jsou nadále zajímavější trhy v jiných zemích.

Štítky: pivo piva export lobkowicz zemã mluvä v ä pivovary hektolitrå export do ä

Zdroj: zpravy.e15.cz

BMW hlásí rekordní prodej, daří se i značkám Audi a Porsche

Německá automobilka BMW v srpnu meziročně zvýšila prodej o 7,2 procenta na 156.437 vozů. Silný růst poptávky v Evropě totiž převážil nad poklesem na čínském trhu. Firma, která je největším výrobcem luxusních automobilů na světě, tak zažila nejlepší srpen ve své historii. Nárůst srpnového prodeje dnes ale vykázaly rovněž konkurenční značky Audi a Porsche, které jsou součástí koncernu Volkswagen.

Štítky: prodej procenta srpnu v srpnu procenta na audi bmw v ä vozå rekordnã

Zdroj: zpravy.e15.cz

Coca-Cola v Česku vydělává i přes letitý pokles tržeb

Jedna z nejcennějších světových značek Coca-Cola se i loni musela na českém trhu vyrovnávat s letitým poklesem spotřeby nealkoholických nápojů v Česku. Tuzemské prodeje nápojů jejích značek loni podle výroční zprávy firmy Coca-Cola HBC klesly o 11 procent.

Štítky: rok korun coca v ä trå milionå i på hbc tuzemskã letitã

Zdroj: zpravy.e15.cz

CME se nejspíš do konce roku zbaví části majetku

Mediální společnost Central European Media Enterprises (CME), která v České republice vlastní televizi Nova a další stanice, pravděpodobně prodá do konce letošního roku majetek, který nepovažuje za svůj hlavní. Firma se soustředí na ochranu pozic na trzích, na kterých je jedničkou, řekli to ředitelé společnosti Michael Del Nin a Christoph Mainusch. Prodej vedlejšího majetku je součástí strategie, jejímž cílem je reorganizace skupiny.

Štítky: majetku firma do konce konce roku nova cme warner v ä letoå

Zdroj: strategie.e15.cz

Uprchlický tábor u Břeclavi bude zrušen. Není potřeba

Prázdný stanový tábor pro migranty v břeclavské části Poštorná bude během října či listopadu zrušen. České televizi to řekl ministr vnitra Milan Chovanec, podle něhož stát k ubytování uprchlíků nebude potřebovat ani vedlejší budovu bývalé věznice. S využitím ubytovacích zařízení v Balkové na Plzeňsku a Drahonicích na Lounsku ministerstvo i nadále počítá.

Štítky: potå poå v ä zaå zatã zruå stanovã v poå

Zdroj: zpravy.e15.cz