Linka 199

Štítek: úroveň

nejčastější štítky

Elliottova analýza SP500 a ropa

Elliottova analýza SP500 a ropa S&P500 E-mini S&P500 se pohybuje stranou v zužujícím se obchodním rozsahu, který je užší a užší z čehož vyplývá, že každým okamžikem můžeme očekávat průraz na jednu, nebo druhou stranu. Technicky by mělo jít o průraz k novému maximu, protože trojúhelník je pokračující formace. Sledujte úroveň 2273, což je důležitá úroveň z hlediska možného průrazu. Na straně poklesu leží důležitá úroveň na hladině 2248. S&P500, 1H     Ropa Pokles ceny ropy pod 52,66 USD naznačuje, že růst od 18. ledna byl jen přechodný. Vytvořily se tři růstové vlny označené v grafu jako vlna E z klesající formace trojúhelník. Důvodem pro názor, že cena bude klesat, je mimo jiné vytvoření impulsní klesající vlny složené z pěti vln, což je signál naznačující v následujících dnech pokles. Pokud se cena vydá opět vzhůru nad hladinu 53,67, bude to znamenat návrat nakupujících do trhu.  Ropa, 30Min       Redakce: www.akcieatrhy.cz Zdroj: Gregor Horvat  

Štítky: že bude úroveň ropy trojúhelník důležitá a ropa analýza sp elliottova analýza sp důležitá úroveň

Zdroj: www.akcieatrhy.cz

Elliottova analýza – ropa

Elliottova analýza – ropa Ropa vypadá, že po dokončené korekci zamíří vzhůru. Prudký obrat směrem vzhůru naznačuje, že byla dokončena korekce v délce trvání tří vln, což může být vlna B), nebo vlna 2). Pokud je to pravda, tak současný prudký pohyb může předznamenávat další růst do vlny C), nebo 3). Nyní očekáváme tvorbu pohybu složeného z pěti impulsních vln směrem k úrovním 66 až 68 USD. Průraz resistence na úrovni 52,24 naznačí, jestli bude tento scénář pokračovat.  Ropa, Denní graf   Na nižším časovém rámci vidíme, že se ropa nachází v novém rostoucím trendu s dokončenými červenými vlnami 1) a 2). Rozšířená vlna 3) je ve vývoji a začíná na úrovni 42,88, což je úroveň, kde skončila velká korekce. Lze předpokládat, že cena se bude nyní obchodovat zhruba uprostřed vlny 3), kde se vytváří vlna iv) z menšího časového rámce po poklesu z hladiny 54,48 USD. Současná cenová akce zřejmě bude rozvíjet tuto vlnu iv) a až bude tato minoritní korekce dokončena, lze očekávat další růst nad úroveň 53,87. Podporu tomuto vývoji by mohla poskytnout horní trendová čára rostoucího kanálu vlny 3).  Ropa, 4H      Redakce: www.akcieatrhy.cz Zdroj: Gregor Horvat     

Štítky: je to úroveň kde což iv vzhůru další růst pokud je nebo vlna nyní očekáváme

Zdroj: www.akcieatrhy.cz

Agentura Fitch snížila rating Brazílie na nejnižší investiční úroveň

Mezinárodní ratingová agentura Fitch dnes snížila úvěrové hodnocení Brazílie na nejnižší úroveň v investiční kategorii a varovala před jeho dalším snížením do "podřadné" neinvestiční kategorie. Největší latinskoamerickou ekonomiku trápí hospodářská recese a politická nejistota, což vede ke zhoršování jejích veřejných financí, uvedla Fitch podle agentury Reuters.

Štítky: nejnižší úroveň snížila rating fitch brazílie snížila rating rating brazílie na nejnižší snížila rating brazílie

Zdroj: zpravy.e15.cz

Agentura Fitch snížila rating Brazílie na nejnižší investiční úroveň

Mezinárodní ratingová agentura Fitch dnes snížila úvěrové hodnocení Brazílie na nejnižší úroveň v investiční kategorii a varovala před jeho dalším snížením do "podřadné" neinvestiční kategorie. Největší latinskoamerickou ekonomiku trápí hospodářská recese a politická nejistota, což vede ke zhoršování jejích veřejných financí, uvedla Fitch podle agentury Reuters.

Štítky: úroveň investiční snížila rating fitch brazílie snížila rating rating brazílie na nejnižší snížila rating brazílie

Zdroj: zpravy.e15.cz

Nevyhovující bakalářské práce: Co všechno projde sítem ...

Častým argumentem pro diskutovanou reformu českého školství je nedostatečná úroveň prací některých absolventů, které byly přesto uznány ...

Štítky: práci jsou by úroveň byly bodů text zdrojů článků by měly

Zdroj: student.finance.cz

Sociální a zdravotní pojištění při studiu v zahraničí...

Sociální a zdravotní pojištění za vás při krátkodoém studijním pobytu (stáž, jazykový kurz, letní škola) bude i nadále platit stát.

Štítky: který případě úroveň stát zahraničí nadále čr v čr v zahraničí na úroveň

Zdroj: student.finance.cz

Vrátí se kurz eura na paritu s dolarem?

Na začátku posledního měsíce roku 2015 směnný kurz eura vůči dolaru oslabil na nejnižší úroveň od dubna. Prolomení hranice 1,0458 USD / 1 EUR přitom transatlantickému devizovému páru může otevřít cestu k posílení kurzu dolaru až na úroveň parity s eurem. Trend posilování, který začal ještě loni v květnu, zrychlily v posledním čtvrtletí 2015 stupňující se signály o „velkém rozchodu“ měnových politik na březích Atlantiku: americký Fed připravuje na začátku postupné normalizace úrokových sazeb jejich první zvýšení od července 2006, a to po šesti letech prakticky nulových úroků. Naproti tomu Evropská centrální banka na závěr roku připravila pokračování a rozšíření svého programu kvantitativního uvolňování měnové politiky.

Štítky: další úroveň ceny rozhodnutí kurz vývoj eura inflace růst

Zdroj: www.investujeme.cz

Přebytek běžného účtu za říjen mírně zaostal za očekáváním finančních trhů

Platební bilance České republiky vykázala v říjnu mírný přebytek běžného účtu: ten mírně zaostal za očekáváním trhu, vliv zde mohlo mít zaúčtování nových stíhaček Jas-Gripen do statistiky dovozů.

Štítky: tedy úroveň platební měny platební bilance vývoj hdp což vývoj běžného účtu příznivý

Zdroj: www.investujeme.cz

ČSÚ: Průměrná mzda vzrostla na 26 072 korun

Průměrná mzda v České republice podle Českého statistického úřadu (ČSÚ) vzrostla ve třetím čtvrtletí nominálně o 3,8 procenta na 26 072 korun. Po odečtení inflace se průměrná mzda zvýšila o 3,4 procenta. Analytici odhadovali reálný růst kolem tří procent.

Štítky: úroveň zvýšení šest tři procenta a destinací reálně niekoľko tři procenta z makro

Zdroj: www.investujeme.cz

INDEX EXPORTU PŘEDPOKLÁDÁ NA POČÁTKU ROKU 2016 ZPOMALENÍ TEMPA RŮSTU ČESKÉHO VÝVOZU

Konec roku 2015 i počátek nového roku budou ve znamení pozvolného zpomalování tempa českého vývozu. Signalizuje to Index Exportu, který je sestavován za účelem předpovědi výkonnosti tuzemského vývozu na několik měsíců dopředu. Za zpomalením stojí především pokles zakázek z Německa. Index Exportu v nové podobě sestavila Asociace exportérů ve spolupráci s analytiky Raiffeisenbank.

Štítky: měsíců úroveň českého exportu exportérů index exportu

Zdroj: www.investujeme.cz

Německá inflace se dostala na nejvyšší úroveň za šest měsíců

Míra inflace v Německu vzrostla v listopadu meziročně o 0,3 procenta. Po nárůstu o 0,2 procenta v říjnu se tak inflace v největší ekonomice eurozóny dostala na nejvyšší úroveň za posledních šest měsíců.   

Štítky: měsíců úroveň šest nejvyšší inflace na nejvyšší úroveň dostala na nejvyšší nejvyšší úroveň za dostala dostala na

Zdroj: www.investujeme.cz

Minimální mzda se od roku 2016 zvýší na 9 900 Kč

Vláda schválila návrh nařízení, kterým se od 1. ledna 2016 zvýší minimální měsíční mzda na 9 900 Kč a minimální hodinová mzda na 58,70 Kč. Zkrátka nepřijdou ani zdravotně postižení – těm se minimální mzda po několika letech zvedne na 9 300 Kč.

Štítky: mzda zaručené zaručené mzdy mzda na nejnižší úroveň minimální mzdy zaměstnance zvýší minimální

Zdroj: portal.pohoda.cz