Linka 199

Štítek: říká

nejčastější štítky

Trvalé úložiště jaderného odpadu je vhodné u jaderných elektráren, říká Drábová

Trvalé úložiště radioaktivního odpadu a vyhořelého jaderného paliva by bylo nejvhodnější postavit přímo v místě jaderné elektrárny, ať už v Dukovanech na Vysočině, nebo v jihočeském Temelíně. V dnešním pořadu České televize Otázky Václava Moravce to uvedla předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB) Dana Drábová. Česko by mělo úložiště postavit do roku 2065. Náklady Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: které u ale říká jaderných drábová trvalé jaderných elektráren říká drábová trvalé úložiště

Zdroj: oenergetice.cz

Firmy šetří povolenky na horší časy, očekává se zdražení

Podniky, které zatím dostávají více emisních povolenek, než potřebují, si přebytek nechají pro budoucí časy. To zvýší tlak na růst ceny povolenek. Průmyslové firmy, které až dosud dostávaly zdarma emisní povolenky na celou nebo část výroby, budou brzy přehodnocovat strategie. Podniky, které dostávají více povolenek, než potřebují, část přebytku dosud prodávaly, aby získaly hotovost.

Štítky: firmy než roce komise emisí říká povolenek povolenky příděl povolenky na

Zdroj: zpravy.e15.cz

Na Dálném východě jsou deserty víc než tečkou za jídlem

Zmrazené hobliny šampaňského, zmrzliny s bambusem a vůní dřevěného uhlí... Na Dálném východě soutěží šéfkuchaři ve fantazii, aby uspokojili stále náročnější chutě hostů na sladkosti, a roste zde počet luxusních podniků věnujících se zcela desertům.

Štítky: aby jsou říká koreji deserty bingsu desert na dálném východě hongkongu

Zdroj: zen.e15.cz

Mimi Lan: Šitím k pravému češství

Miluje tlačenku, ale nedokáže pít pivo. Úspěšná návrhářka původem z Hanoje popisuje, jaké to před 22 lety bylo začít nový život zrovna v Česku.

Štítky: za jako jsem byla věci kde říká ráda mimi vietnamu

Zdroj: zen.e15.cz

Reportáž: Ne všichni na východě Ukrajiny jsou stoupenci Putina

Fotograf Olof Jarlbro, který působil i v Česku, se vydal na východ Ukrajiny mezi rusky mluvící muže a ženy, aby se přesvědčil, že ne všichni jsou zarytí stoupenci prezidenta Putina. Ukrajinu považují za svou vlast a jsou ochotni za ni položit život. I tento pohled na dění na Ukrajině ukazuje složitost celého konfliktu a fakt, že nic není černobílé.

Štítky: když za jsem před všichni ruské říká ukrajině na ukrajině rusky

Zdroj: zen.e15.cz

Reportáž: Ne všichni na východě Ukrajiny jsou stoupenci Putina

Fotograf Olof Jarlbro, který působil i v Česku, se vydal na východ Ukrajiny mezi rusky mluvící muže a ženy, aby se přesvědčil, že ne všichni jsou zarytí stoupenci prezidenta Putina. Ukrajinu považují za svou vlast a jsou ochotni za ni položit život. I tento pohled na dění na Ukrajině ukazuje složitost celého konfliktu a fakt, že nic není černobílé.

Štítky: jak když jsou jsem před všichni říká ukrajině na ukrajině rusky

Zdroj: zen.e15.cz

Výrobce bot Tom’s zkouší originální charitu

Za každý pár bot prodaných v západních zemích daruje Tom’s ještě jeden pár dětem v rozvojovém světě, které jinak chodí bosy anebo si do školy půjčují boty od sourozenců.

Štítky: tom si to tak jsou i nich říká boty bot

Zdroj: zen.e15.cz

Mazlíček zabiják

Chvojenec, vesnička u Hradce Králové. Sjíždím z hlavní silnice. Po chvíli se ozývá hlas navigace: Dojeli jste do cíle. Nenápadný domek s plochou střechou, lemovaný živým plotem; příjezdová brána otevřená. Josef Kreizl čeká na prahu. Na téhle adrese nežije sám. Obyvatel je tu přes třicet. Miláčci i zabijáci.

Štítky: když měsíční nic chci říká roman sec měsíční mzda šelmy

Zdroj: www.penize.cz

Dva nové elektrobusy zahájily svůj provoz včera v Praze

Dva nové elektrobusy českého výrobce SOR vyjely včera ráno na pravidelných linkách BB1 a BB2, které spojují multifunkční areál BB Centrum se stanicí metra Budějovická na Praze 4. Dopravu elektrobusy mohou cestující na kyvadlové lince využívat zcela zdarma. Elektrobusy slavnostně vypustili do provozu zástupci společností PASSERINVEST GROUP Skupiny ČEZ a dopravce ARRIVA. Kromě omezení zátěže životního prostředí přinesou elektrobusy Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: km jedno prostředí říká čistá mobilita mobilita nabití jedno nabití elektrobusů elektrobus

Zdroj: oenergetice.cz

Cíle EU pro OZE musí být vymáhány, říká komise britského parlamentu

Komise pro energetiku a životní prostředí EU britské Sněmovny lordů ve své zprávě o správě energetiky z konce minulého týdne uvádí, že pokud chce Evropská unie dosáhnout svých cílů v rámci obnovitelných zdrojů, bude potřeba tyto snahy podpořit dohledovými a vynucovacími mechanismy. Britská parlamentní komise vyzvala Evropskou radu, aby si u Evropské komise vyžádala návrh dohledových Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: cíle musí být říká cíle eu pro vymáhány říká komise britského být vymáhány oze musí být musí být vymáhány komise britského parlamentu

Zdroj: oenergetice.cz

Znalost práce na počítači podmínkou, uvádějí zaměstnavatelé u více pracovních nabídek

Výzkumy počítačové gramotnosti ukazují, že Češi přeceňují své znalosti výpočetních technologií, a nejmarkantnější rozdíl mezi sebehodnocením a realitou je u běžných kancelářských aplikací. Například 80 % lidí uvádí, že umí Excel, ve skutečnosti práci s ním zvládá sotva 20 % z testovaných. I proto zaměstnavatelé při hledání nových pracovníků přikládají velký význam mezinárodně uznávaným certifikátům, které dokládají, že jejich držitel s počítačem opravdu pracovat umí.

Štítky: uchazečů pozic o zaměstnání říká úrovně driving licence computer driving computer

Zdroj: moneymag.cz

Ministryně znárodňující, spící

Před měsícem – Každá politická strana má svoji neřízenou střelu. V ANO jedna taková právě odstartovala. Je to ministryně pro místní ...

Štítky: když zákon nebo paní je z říká ministryně církev lidu

Zdroj: www.euro.cz

Že je EET mocenský nástroj? To je s prominutím holá blbost, říká...

Už nyní jsme pod takovým drobnohledem státu, že tvrdit, že EET je mocenský nástroj, je s prominutím holá blbost, říká Stanislav Bernard.

Štítky: tak jsem mi jste jsme eet říká to je bernard

Zdroj: www.podnikatel.cz

Názory Archivy - Ekonomický deník | Ekonomický deník

Ceny ropy stále nenalezly své dno. Ekonomové se často na klimatické změny dívají jako na optimalizační problém. Ministr zemědělství Marian Jurečka spustil další z.

Štítky: jim další české centrální říká celý článek celý článek fyzik mark zimy

Zdroj: ekonomicky-denik.cz

Europivo? To je uniformní bezpohlavní produkt, říká Stanislav...

Europivo existuje, i když se některé pivovary snaží tvrdit opak. „Je to uniformní bezpohlavní produkt,“ říká Stanislav Bernard, spolumajitel pivovaru Bernard.

Štítky: tom to produkt pivo tady říká to je stanislav stanislav bernard bernard

Zdroj: www.podnikatel.cz

Olomouc - zprávy, hudba, zábava, četba

Veřejnoprávní médium s celoplošnými, speciálními a regionálními stanicemi. Vysílání. do zahraničí v šesti jazycích. K. od Pradědu po Hanou. Online

Štítky: od hodin je ulice říká radost mohelnice okr hrajeme práce na inženýrských

Zdroj: www.rozhlas.cz

Školní jídelny po 70 letech. Plíčky už děti neznají - Deník.cz

Praha /INFOGRAFIKA/- Přestože se čeští školáci nad jídly často ofrňují, inspiraci u nás našli i Japonci. Kvalitu. a složení jídelníčků prověřují nejen…

Štítky: děti školních školní jídelny také dětí rámci jídla říká jídelen

Zdroj: www.denik.cz

Radiožurnál - Nejrychlejší zprávy, sport, doprava

Nejrychlejší zpravodajství z domova i ze světa: politika, ekonomika, kultura a sport. Rozhovory. s osobnostmi. Zajímavosti. a aktuality.

Štítky: které pavla rozhovor říká audio rozhovor s přehrát pavla maurera maurera přehrát audio

Zdroj: zpravy.rozhlas.cz

Komentáře - Český rozhlas

Komentáře a glosy. Domácí. i zahraniční dění očima renomovaných osobností z pořadů Názory a argumenty, Glosa, Pro a proti, Jak to vidí a dalších.

Štítky: na internetu mf je říká regionů a urážlivé internetu jsou názory z regionů z regionů názory z

Zdroj: zpravy.rozhlas.cz

Při investování je důležité zachovat klidnou hlavu « Rodinné finance

Investoři přicházejí kvůli neracionálním rozhodnutím o zhruba 40 % akciových výnosů, říká průzkum agentury Dalbar. S. svět se musí popasovat s novým typem.

Štítky: emoce si především tak investování říká čsob asset jan barta čsob flexibilní flexibilní

Zdroj: www.rodinnefinance.cz

Český rozhlas — Médiář

Za mého působení byl Český rozhlas zbaven vlivu politiků," tvrdí Peter Duhan, končící šéf veřejnoprávního rádia. Populární soutěžní přehlídka završí pět.

Štítky: před rozhlasu ředitele vybrat českého rozhlasu českého říká radní radiožurnál

Zdroj: www.mediar.cz