Linka 199

Štítek: poä

nejčastější štítky

Google retrostylem nového loga lže

Google představil nové logo. Zpátečnická vizualizace je ovšem v ostrém kontrastu s tím, jak společnost plánuje zasáhnout do životů každého nás. A věřte, že zasáhne. Bez výjimek. Nepotřebujete smartphone, můžete utéct i na chatu do přírody, firma Google za vámi dříve nebo později přiběhne, a ani nebudete tušit, že je součástí vaší idyly.

Štítky: ne loga google logo googlu poä loga lå retrostylem vyhledã

Zdroj: strategie.e15.cz

V Česku žije stále více lidí. Pomáhá imigrace, dětí se rodí méně

Obyvatel České republiky v letošním pololetí přibylo o 3200 na 10 541 500. Kladně se na tom podepsal příchod cizinců do země. Naproti tomu počet zemřelých opět převýšil počet narozených. V porovnání s loňským pololetím se lidé méně vdávali i rozváděli.

Štítky: jich lidã poä v ä pololetã pomã zemå jich bylo se rodã jich bylo o

Zdroj: zpravy.e15.cz

Řecko nezvládá příliv uprchlíků, přichází stále více Syřanů

Do Řecka letos podle odhadů Mezinárodní organizace pro migraci (IOM) dorazilo více než 175 tisíc Syřanů, jejich počet se zvýšil zejména v posledních dnech. Celkem Středozemní moře zatím letos překonalo 432 761 migrantů.

Štítky: organizace letos migraci lidã poä syå nezvlã migrantå dorazilo miliony lidã

Zdroj: zpravy.e15.cz

Se začátkem školního roku roste počet dětských úrazů

Pojišťovna České spořitelny pravidelně registruje zvýšený počet dětských úrazů začátkem školního roku. V loňském roce zaznamenala v měsících září a říjnu ve srovnání s prázdninami 25% nárůst dětských úrazů. Nejvyšší nárůst...

Štítky: let roste uv se google poä je u roste poä roku roste

Zdroj: www.finparada.cz

Víno na oslavě

Když pořádáme párty nebo posezení s přáteli, je třeba lámat si hlavu nejen s výběrem pokrmů, ale i vín, která se k nim budou hodit.

Štítky: podã poä kdyå napå sladkã sekt k ä

Zdroj: zen.e15.cz

Škoda Auto letos sníží v Česku počet prodejen

Škoda Auto letos sníží počet prodejen v Česku. Nyní má 195 prodejen se servisem, na přelomu roku jich má být 180 až 190. Firma chce do konce roku také přebudovat všechny své autosalony v Evropě do nového vizuálního stylu. Z více než dvou tisíc showroomů jich nyní má novou podobu polovina. Počet evropských autosalonů se zásadně měnit nebude. Při otevření 1000. přebudované pobočky v pražských Řepích to řekl šéf prodejní organizace Škody v ČR Luboš Vlček.

Štítky: auto firma prodejen poä å koda auto koda auto auto letos snã letos snã koda auto letos prodejnã

Zdroj: zpravy.e15.cz