Linka 199

Štítek: ochrany

nejčastější štítky

Tusk: Summit musí v první řadě řešit otázku ochrany hranic EU

Nejdůležitější otázkou pro večerní mimořádný summit Evropské unie k migrační krizi je způsob, jak znovu získat kontrolu nad vnějšími hranicemi unie. Prohlásil to Donald Tusk, který jednání prezidentů a premiérů osmadvacítky předsedá. Podle něj bez řešení této otázky vůbec nemá smysl diskutovat o společné evropské migrační politice. V sázce je podle Tuska budoucnost schengenského prostoru.

Štítky: o eu musí ochrany řešit něj evropy tusk do evropy první řadě

Zdroj: zpravy.e15.cz

Ohnisko ochrany musí být v pracovním právu,

říká whistleblower a náměstek ministra financí pro oblast majetku státu Ondřej Závodský..

Štítky: tak ochrany pracovn mus ohnisko ohnisko ochrany mus ochrany mus v pracovn ond ohnisko ochrany

Zdroj: ekonom.ihned.cz

Jourová: Tok dat přes Atlantik nesmí ustat, je páteří ekonomiky

Rozhodnutí Evropského soudního dvora o úrovni ochrany osobních údajů v USA nesmí ohrozit pro evropskou ekonomiku významné datové toky přes Atlantik. Novinářům to řekla eurokomisařka pro spravedlnost Věra Jourová. O situaci poté, co evropský soud tento týden zrušil 15 let staré rozhodnutí Evropské komise, že ochrana dat ve Spojených státech je dostatečná, už začala jednat s americkou stranou.

Štítky: že podle komise ochrany dat přes usa nesmí jourová přes atlantik

Zdroj: e-svet.e15.cz

Ohnisko ochrany oznamovatelů korupce musí být v pracovním právu

říká whistleblower a náměstek ministra financí pro oblast majetku státu Ondřej Závodský.

Štítky: b aby ve ochrany byl mus korupce v pracovn ond oznamovatel

Zdroj: pravniradce.ihned.cz

USA, země s kolabující uhelnou energetikou

Ještě před 10 lety se zdálo, že výroba elektřiny z uhlí má v USA před sebou ještě spoustu let spokojené výroby a spoustu nových uhelných elektráren. A pak, pak se to všechno pokazilo a dnes se celé průmyslové odvětví řítí do propasti. Není nějaký jeden hlavní důvod, proč k tomu došlo, důvodů je celá řada, Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: nových ochrany v usa coal uhelných uhelných elektráren spotřeba uhelnou instalací elektráren v usa

Zdroj: oenergetice.cz

Kriticky ohrožený zvonovec čelí okusům zvěře i nevhodnému hospodaření

Pouze na pěti lokalitách v České republice je ke spatření zvonovec liliolistý (Adenophora liliifolia). Tato kriticky ohrožená rostlina s bleděmodrými voňavými květy ve tvaru zvonečků ztrácí své přirozené prostředí. Pomoci k návratu zpět do přírody by jí mohl záchranný program připravovaný v rámci Malého grantového schématu Záchranné programy pro zvláště chráněné druhy II, reg. č. MGSII-17, financovaný z EHP fondů 2009 – 2014 a Ministerstvem životního prostředí.

Štítky: u ochrany projektu k rostlin lesních liliolistý dřevin in vitro vitro

Zdroj: www.agris.cz

Chránit zemědělce i plodiny zároveň. Zahájení projektu SUI v České republice

SUI (Safe and Sustainable Use Initiative) je iniciativa za bezpečné a trvale udržitelné používání přípravků na ochranu rostlin v zemědělství. Tento projekt je navržený tak, aby zvýšil znalosti bezpečnosti práce pomocí sady jednoduchých návodů k provádění činností spojených s používáním přípravků na ochranu rostlin.

Štítky: ochrany projektu asociace ochranu rostlin ochrany rostlin asociace ochrany rostlin asociace ochrany sui na ochranu rostlin

Zdroj: www.agris.cz

Elektrina Články - OEnergetice.cz | OEnergetice.cz

Jan Budín: Díky za komentář, Ondřeji. Web OEnergetice přináší svým čtenářům čerstvé informace ze světa energetiky a to jak světové, tak i české.

Štítky: ochrany první díl ochrany v soustavách nízkého napětí nízkého soustavách nízkého v soustavách nízkého v soustavách soustavách nízkého napětí

Zdroj: oenergetice.cz

Ochrana spotřebitele a finanční gramotnost - Česká národní banka

V souvislosti se svými novými pravomocemi v oblasti ochrany spotřebitele zahájila ČNB kroky k naplnění svého poslání v této oblasti. Zastoupení ČNB na území ČR.

Štítky: finanční o roce ochrany v učitele finanční gramotnosti gramotnosti ochrany spotřebitele

Zdroj: www.cnb.cz