Linka 199

Štítek: marie

nejčastější štítky

EU nebude harmonizovat podporu OZE, chce podpořit decentralizaci

V novelizovaném znění směrnice o podpoře využívání energie z obnovitelných zdrojů nebude zaváděna společná úprava pro systém přidělování podpory OZE. Větší podpory by se měly dočkat decentralizované projekty obyvatel a municipalit. Informoval o tom internetový portál Euractiv.com. Podle Marie Donnelly, která je předsedkyní odboru pro OZE, R&D a energetickou účinnost v DG Energy, nebude nové znění směrnice Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: ve směrnice podpory energy marie marie donnelly donnelly dg energy decentralizaci dg

Zdroj: oenergetice.cz

Vzpominej.cz - vzpomínkový web.

Hluboce zarmouceni oznamujeme, že nás navždy opustila naše milovaná teta, paní Marie Svatková z Prahy 5 Poslední rozloučení proběhne v nejužším rodinném kruhu.

Štítky: praha střední a střední marie praha a praha a střední střední čechy a střední čechy navždy opustila svatková

Zdroj: vzpominej.denik.cz

Vzpominej.cz - vzpomínkový web.

Dnes 2. 10. 2015 by se dožili 65 let společného života pan a paní Josef a Marie DYMEŠOVI z Káranic. Děkujeme za Vaši lásku a dobrotu. Copyright © VLTAVA-LABE-PRESS,.

Štítky: josef marie josef a pan a paní společného života pan života pan a za vaši lásku a marie dymešovi vaši lásku a marie dymešovi z

Zdroj: vzpominej.denik.cz

Josef Kačer, Ičo: 45568120, 28. 10. 2015 - ARES | Peníze.cz

Administrativní registr ekonomických subjektů - Josef Kačer. IČO. 45568120, sídlo firmy, předmět podnikání firmy Josef Kačer.

Štítky: josef tomáš marie kačer ostatní osoby výdělečně činné osoby samostatně veverka josef veverka josef kačer

Zdroj: rejstrik.penize.cz