Linka 199

Štítek: ligy

nejčastější štítky

Černá obrazovka místo Ligy mistrů. O2 si vymohla zákaz pro ostatní televize

Fotbaloví fanoušci už nebudou moci obcházet výhradní právo firmy O2 na zápasy Ligy mistrů. Dosud je mohli sledovat prostřednictvím kabelové televize na slovenských či německých stanicích. Nyní místo fotbalu uvidí jen černé obrazovky.Další články k tématu:ČT chystá tendr na online vysílání. Zakázka má mít hodnotu až 22 milionů korunO2 nebude platit pokutu 91,9 milionu korun za věrnostní rabaty. Řízení trvalo přes 10 letČeské dráhy přetlačily O2 v boji o polostátní klenot s datovými sítěmiMinisterstvo dopravy nemůže vybrat vítěze na registr vozidel. Brání mu v tom ÚOHSČT odvysílá jeden z nejlepších seriálů poslední doby House of Cards

Štítky: o jen milion uefa ligy televize mistr ligy mistr kabelov odvys

Zdroj: byznys.lidovky.cz

O2 u soudu prosadila zákaz vysílání Ligy mistrů bez licence

Telekomunikační firma O2 si tento týden u soudu vymohla, že kabelové a satelitní firmy nesmějí vysílat programy, které neoprávněně šíří zápasy fotbalové Ligy mistrů. Na ty má v Česku práva O2 a Česká televize.

Štítky: o práva u soudu vysílání mistrů ligy ligy mistrů zápasů u soudu

Zdroj: strategie.e15.cz

Proč je místo fotbalu černo. Mělo O2 právo žádat vypnutí Ligy mistrů?

Začerňování přenosů fotbalové Ligy mistrů – které na území ČR nařídil některým společnostem Městský soud v Praze – vzbuzuje řadu právních otázek. Jasné odpovědi přitom v zákonech chybějí.Další články k tématu:O2 zvýšil čistý zisk na 3,7 miliardy korun. Pomohla mu mobilní data i televizeVodafone zaplatí milion za to, že spouštěl data bez vědomí zákazníkůČT chystá tendr na online vysílání. Zakázka má mít hodnotu až 22 milionů korunHokejová O2 Arena patří celá Kellnerově PPF. Vytlačila malé akcionářeSatelitní televize Skylink má zmrazené účty. Nezaplatila pokutu 9,5 milionu

Štítky: spole ur zahrani ligy televize mistr toti ligy mistr televizn assefov

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Další večer bez fotbalu, tentokrát kvůli TV NOVA

Fotbaloví fanoušci, kteří se těšili na včerejší utkání Evropské ligy UEFA na slovenském kanálu ST2, viděli místo zápasu mezi FC Viktoria Plzeň a SK Rapid Vídeň jen černou obrazovku. Společnost CET 21 totiž vyzvala vysílatele, kteří nevlastní práva pro české území, aby zápasy Evropské ligy na svých kanálech začernili.

Štítky: práva území práv vysílání uefa mistrů ligy ligy mistrů evropské ligy

Zdroj: strategie.e15.cz

Sport - Sportovní novinky - ZprávyExtra.cz

Zprávy ze sportu, sportovní výsledky z fotbalu, hokeje, tenisu, ... On-line reportáže, rozhovory a mnoho dalšího ze sportu.

Štítky: kraj praha října ligy listopad říjen úterý ac sparta utkání

Zdroj: zpravyextra.cz