Linka 199

Štítek: končí

nejčastější štítky

Eliottova analýza ropy, korekce a potom růst

Eliottova analýza ropy, korekce a potom růst Ropa (CL_F) vykazuje nedokončenou vlnu 5 z úrovně 26,02 z února tohoto roku a to naznačuje další růst. Poslední růst ze 14. listopadu z úrovně 42,2 USD vytváří trojitou vlnu W, která končí na úrovni 49,2 USD. Vlna X končí na úrovni 44,82, vlna Y končí na úrovni 54,51 a druhá vlna X končí na úrovni 49,97 USD. Vnitřní struktura vlny 7 se vytváří jako dvojitá struktura ze tří vln (w), která skončila na úrovni 5,79 a vlny (x), která končí na úrovni 52,08 USD. Z krátkodobého hlediska skončil růst z vlny (x), která končí na úrovni 54,37 a vytvořil impulsní vlnu s vnitřní 5 vlnou strukturou. Nyní očekáváme, že ropa provede korekci ve formě vlny b, která bude korigovat růst z 52,08. Počet korekčních vln by měl být 3, 7, nebo 11 a poté by měl nastat růst směrem k úrovním 55,93 až 56,83.    Nikdo nemá rád pokles a tak můžeme očekávat, že se na úrovni 52,07 opět objeví nakupující. Pokud úroveň 52,07 nevydrží, potom zřejmě nastane pokles k úrovni 49,95 a vznikne větší korekce.            Redakce: www.akcieatrhy.cz Zdroj: Elliottwave-Forecast   

Štítky: která ropy růst končí na úrovni úrovni korekce končí na končí na úrovni analýza ropy

Zdroj: www.akcieatrhy.cz

Ruská ERB Bank v Česku končí… byl to tunel?

Ruská banka ERB Bank od pátku minulého týdne nevyplácela hotovost svým klientům na pobočkách. Včera Česká národní banka (ČNB) vyhlásila její platební neschopnost. V potížích byla banka již delší dobu. Byla vytunelována? A co čeká její klienty?

Štítky: náhrad česku v česku vkladů končí ruská náhrad vkladů erb bank erb garanční

Zdroj: www.investujeme.cz

Estonian Air končí, Brusel zamítl státní pomoc. Vláda už má novou firmu

Malá estonská státem kontrolovaná letecká společnost Estonian Air končí provoz. Důvodem je nařízení Evropské komise, že musí vrátit státní pomoc 85 milionů eur (2,3 miliardy korun).

Štítky: pomoc eur aerolinky estonian estonian air air končí estonian air končí končí brusel zamítl

Zdroj: zpravy.e15.cz

Historie těžby uhlí v severočeské pánvi sahá do 15. století

Nejstarší písemná zmínka o těžbě "hořlavého kamene" v severočeské hnědouhelné pánvi pochází z roku 1403. Jde o záznam z duchcovské městské knihy, podle kterého prodal místní měšťan Stisla svůj podíl v uhelném dole čtyřem osobám z Míšně.

Štítky: roce doly v roce tun čsa končí století uhlí severočeské

Zdroj: iuhli.cz

Třetina světového importu dřevěných pelet končí ve Velké Británii

V minulém roce se ve světě vyprodukovalo rekordních 26 milionů tun dřevních pelet. Může za to zvýšená poptávka po obnovitelných energiích. V České republice bylo loni vyrobeno necelých 180 000 tun certifikovaných dřevních pelet. Třetinu všech dovážených dřevních pelet spotřebuje Velká Británie. Podle Organizace pro potravu a zemědělství se v roce 2014 zvýšila produkce dřevních pelet o 16 Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: světě tun končí pelet importu pelet končí ve světového importu světového dřevních dřevních pelet

Zdroj: oenergetice.cz

Kofola: Dnes končí úpis akcií v rámci IPO

Dnes končí období, po které lze poptávat akcie Kofoly v rámci primárního úpisu (IPO). Cenové rozpětí je 500-650 Kč. Naším názorem je účast v rozmezí 500-550 Kč vzhledem k ocenění i očekávání nízké likvidity, která může vést k vyšší volatilitě titulu.

Štítky: v rámci rámci končí dnes končí končí úpis akcií v úpis akcií končí úpis akcií

Zdroj: www.atlantik.cz

Potvrzeno: Šolce střídá Kovačovská

Klíčovou náměstkyní náměstka ministra průmyslu a obchodu pro energetiku bude od 1. prosince Lenka Kovačovská, která ve funkci střídá Pavla Šolce. Informaci serveru iUHLI.cz potvrdilo ministerstvo vnitra.

Štítky: průmyslu průmyslu a obchodu ministra náměstek končí šolc šolc končí střídá

Zdroj: iuhli.cz

Kofola: Úpis končí 1.12.

Období, po které lze poptávat akcie Kofoly v IPO, končí zítra 1.12. Cenové rozpětí je 500-650 Kč. Naším názorem je účast v rozmezí 500-550 Kč vzhledem k ocenění i očekávání nízké likvidity, která může vést k vyšší volatilitě titulu.

Štítky: k končí úpis končí úpis očekávání nízké likvidity ocenění i očekávání i očekávání nízké vyšší volatilitě titulu

Zdroj: www.atlantik.cz