Linka 199

Štítek: komentovanou zprávu

nejčastější štítky

Očima expertů: Bitcoin superstar

Blíží se doba, kdy budeme s bitcoinem běžně platit, nebo skončí nejznámější světová kryptoměna v propadlišti dějin? A má dnes smysl do bitcoinu investovat?

Štítky: reagovat zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit bitcoin bitcoinu zobrazit komentovanou zprávu skrýt komentovanou zprávu

Zdroj: finmag.penize.cz

Krypto 1: Rok 2016

Sedm miliard lidí je zase o rok starší. Oslavili to tradičně nespočetnými ohňostroji i vyhlašováním nejrůznějších anket, událostí roku, mužů a žen roku… Měnou roku stal bitcoin. Jeho cena vzrostla o 130 procent.

Štítky: zprávu komentovanou komentovanou zprávu zobrazit komentovanou reakce na skrýt komentovanou bitcoin zobrazit zobrazit komentovanou zprávu btc

Zdroj: finmag.penize.cz

Čtyři kontejnery stačí, drahoušku

Neduhy státních služeb jsou často triviálně řešitelné. Přesto se s těmi samými problémy potýkáme dnes a denně. Proč?

Štítky: reagovat zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit zobrazit komentovanou skrýt komentovanou skrýt zobrazit

Zdroj: finmag.penize.cz

Rok před školou povinně do školky. Skončí to u povinných jeslí

Parlament zpracovává další novelu školského zákona. Ta mimo jiné zavádí povinnou roční předškolní docházku. Školky možná zvládnou dopřipravit pro školu nějaké zanedbané děti, na druhou stranu to znamená, že rodiče zas přijdou o kus odpovědnosti za výchovu. Výsledek? Víc dětí, které je třeba dopřipravit. Třeba v povinné předpředškolní třídě.

Štítky: bude příspěvek zprávu komentovanou zprávu citovat nahlásit nahlásit nevhodný příspěvek nahlásit nevhodný nevhodný příspěvek nevhodný

Zdroj: www.penize.cz

Odejít z hotelu U Maminky? OK, ale přispějte mi na to

Češi jsou prý národ mamánků. V odchodu od rodičů jim brání především finance, respektive jejich nedostatek. Někteří mají za to, že vyletět z hnízda by jim měl pomoct erár. Desetina mladých by se pustila máminy sukně za předpokladu, že by se mohla chytnout jiné – státní.

Štítky: nemovitosti reagovat příspěvek hypotéky zprávu komentovanou komentovanou zprávu nahlásit nelíbí nahlásit nevhodný příspěvek

Zdroj: www.penize.cz

Už žádné prachy vrcholovým sportovcům. Podpořte radši něco zdravého

Tedy přesněji: jestli nějaké peníze na vrcholový sport chcete dát, dejte. Ale stát by na něj neměl vyhazovat peníze. Rozhodně ne tehdy, pokud se chce tvářit, že jeho základem jsou nějaké ušlechtilé ideály.

Štítky: zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit sport nahlásit nevhodný příspěvek nahlásit nevhodný nevhodný příspěvek nevhodný

Zdroj: www.penize.cz

Zrušte státní svátky!

Tak nám nedávno poslanci vymyslili nový státní svátek. Velký pátek. Děkujeme za den volna, dámy a pánové. Zejména pak za to, že jste vybrali takový svátek, který nikdy nevyjde na neděli. O volno nám totiž de nejvíc. A víte co? Zrušte ty svátky a dejte nám prostě deset nebo patnáct dní volna na osobní svátky, my už si sami vybereme, co je hodné oslavy.

Štítky: příspěvek zprávu svátky komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit nelíbí svátek nahlásit nevhodný příspěvek

Zdroj: www.penize.cz

Strhejte politiky z billboardů. A pak vymažte billboardy z map

Otevřená radnice, vyšpulená zadnice. S povahou buldočka za vaše město! Pro spoustu z nás to bude poprvé… Láska, sex a politika. Dopřejte si třiadvacítku s radostí. Kníže má kohouta, já mám korunku! Volte doktora Ferdu! Ulice bez psí stolice. Osoby bez domova mimo obytné zóny. Práci našim občanům, ne imigrantům. Myslíme to upřímně.

Štítky: příspěvek zprávu komentovanou komentovanou zprávu nahlásit líbí nahlásit nevhodný příspěvek nevhodný billboardy jezevec

Zdroj: www.penize.cz

Chytře na charitu: Abyste z toho, že dáte, taky něco měli

Podlehli jste propagandě a zdá se vám, že byste aspoň v předvánočním čase měli trochu myslet na potřebné? Nu, co se dá dělat, máme pro vás pár tipů, jak dělat dobro, aby ho bylo hodně nebo aby vám dlouho vydržel prima pocit. Nebo jak to zařídit, aby to vaše dobro platil někdo jiný.

Štítky: tom je to nic příspěvek zprávu peníze komentovanou komentovanou zprávu něco dárek

Zdroj: www.penize.cz

Proč velké myšlenky stojí za to

Možná jste to také zažili: diskutujete o politice nebo ekonomii a v tom vletí do debaty diskuzní granát – proč se vlastně zabývat abstraktními koncepty, jako je svoboda a její míra včera, dnes a zítra? Proč přemýšlet nad měnovou politikou a veřejným dluhem, a to nejen v rámci této země, ale i kdesi ve Spojených státech, Zimbabwe nebo Japonsku? Řeknu vám proč.

Štítky: když lidí reagovat systém zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit skrýt komentovanou

Zdroj: finmag.penize.cz

Sociálních experimentů nepodnikáme moc, ale málo

Pokud za společenské experimenty označujeme i opatření, která Česko přijímá jako jedna z posledních evropských zemí, pak je to jako považovat paralen a čaj s medem za experimentální léčbu nachlazení.

Štítky: reagovat zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit zobrazit komentovanou experiment zobrazit komentovanou zprávu skrýt komentovanou zprávu

Zdroj: finmag.penize.cz

Revoluce a socialismus? Jako vážně?

Všechny moderní státy, jejichž občané žili svobodně, důstojně a komfortně, kombinovaly tržní ekonomiku a státní přerozdělování. Obhájit myšlenku revoluce je dost těžké – a ani Danny Katch to nezvládá.

Štítky: zprávu komentovanou komentovanou zprávu skrýt komentovanou skrýt zobrazit zobrazit komentovanou zprávu robert skrýt komentovanou zprávu robert antonio

Zdroj: finmag.penize.cz

Jak zaniká trh a nastupuje fašismus

Mocenská klika každého intervencionistického státu se jednoho dne ocitne před rozcestím, kdy musí zvolit jednu z politických cest: liberalismus, komunismus, fašismus. Jakou cestou se v příštích měsících a letech vydá ta česká?

Štítky: jsou stát reagovat zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit skrýt zobrazit

Zdroj: finmag.penize.cz

Josef Středula: Je potřeba napravit daňový systém

„Nejde jen o větší zdanění vysokopříjmových osob. Musíme zvážit, jestli je ještě důvod pro některé daňové úlevy. Řešit by se měla také daň z příjmu právnických osob, daňové základy, paušály a odpočitatelné položky,“ říká předák Českomoravské konfederace odborových svazů v pokračování našeho rozhovoru.

Štítky: a reagovat systém komentovanou komentovanou zprávu nahlásit josef středula potřeba josef středula

Zdroj: finmag.penize.cz

Konec hotovosti aneb Jak svět přichází o Boženky II

Bezhotovostní svět může přijít, než se nadějeme. Komu by ekonomika bez fyzických peněz prospěla a koho ohrozila?

Štítky: bude co budou peněz k komentovanou komentovanou zprávu josef ekonomika svět přichází o

Zdroj: finmag.penize.cz

Konec hotovosti aneb Jak svět přichází o Boženky I

Představte si, že vám jednoho rána zmizí z účtu čtyři procenta vašich peněz. A nejde o žádný bankovní poplatek nebo hackerský útok, ale o výkon měnové politiky. Zatím mu brání existence hotových peněz, jenže ty brzo můžou být minulostí. Jaké jsou příčiny, okolnosti a důsledky vzniku případné bezhotovostní ekonomiky?

Štítky: sazby úrokové zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit josef svět přichází o přichází o

Zdroj: finmag.penize.cz

„Šlechtic vládl a tak to bylo.“ – Díky, nechci

Známému autorovi knížek z historie a o historii Vlastimilu Vondruškovi se stýská po středověku, kdy se prý lidé uměli svobodně bavit, měli rádi panovníky a platili nízké daně. Proč mu na to neskočit?

Štítky: zprávu komentovanou komentovanou zprávu dnešní středověku

Zdroj: finmag.penize.cz

Augusto Pinochet: Padouch, nebo hrdina?

Generál, sice vyznával řád a disciplínu a byl zvyklý rozkazovat, přesto dal na rady liberálních ekonomů a nechal ekonomice volný průběh. Tento zvláštní případ se stal v Chile.

Štítky: zprávu komentovanou komentovanou zprávu skrýt zobrazit

Zdroj: finmag.penize.cz

Jak vyřídit ISIS a jeho budoucí klony

I když Západ dřív nebo později zničí Islámský stát v jeho nynějším působišti, problém tím nebude vyřešen. Vyřešit ho můžou jen muslimové. My jim k tomu ale můžeme – a musíme – pomoci vytvořit podmínky.

Štítky: reakce třeba zprávu komentovanou komentovanou zprávu reakce na islámu

Zdroj: finmag.penize.cz

S kalašnikovem na rozpočtovou disciplínu?

Atentáty v Paříži dokazují, že teror je levná investice s vysokým výnosem. Za babku nakoupíte spoustu kvalitního chaosu a strachu. A zasadíte protivníkovi ekonomickou ránu, která vaše náklady převýší o několik řádů.

Štítky: který náklady jednoho vláda eur komentovanou zprávu státy stability

Zdroj: finmag.penize.cz

Svobodou k lepšímu životu

Posledních deset let česká ekonomika stagnovala. Sílí hlasy o ztracené dekádě. Přestali jsme dohánět Němce, naopak se na nás dotáhli Slováci a blíží se k nám Polsko. Dokonce nám utíká i postsovětské Estonsko. Co s tím? Můžou být Češi jednou stejně bohatí jako Němci?

Štítky: jsou reagovat zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit zobrazit komentovanou reakce na skrýt komentovanou

Zdroj: finmag.penize.cz

Nekuř mi tady, sousede | Finmag.

S blížícími se volbami se je zpět i evergreen politických debat: zákaz kouření v restauracích. Do

Štítky: reagovat zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit tady tomáš kouření kindl

Zdroj: finmag.penize.cz

Je tu čas certifikátů?| Finmag.

Když se kácí les, lítají třísky. Když. na podzim zasedá Mezinárodní měnový fond, akcie často ztrácejí. Bude. tomu letos jinak?

Štítky: reagovat zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit reakce na skrýt zobrazit skrýt komentovanou zprávu

Zdroj: finmag.penize.cz

Velikonoční ostrov: Místo, kde se Malthus nemýlil | Finmag.

Když se řekne Polynésie, našinci se vybaví ráj na zemi, pláže zalité sluncem a pospávající námořníci s lahví kokosového rumu v ruce. Možná

Štítky: reagovat zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit ostrov zobrazit velikonoční ostrova

Zdroj: finmag.penize.cz

Proč vás nezaměstnám | Finmag.

Mohl bych zaměstnat dvanáct lidí za 760 eur čistého, ale neudělám to. Řeknu. byste pracovat v pěkné kanceláři mé firmy, která působí v sektoru služeb. Žádný

Štítky: bych reagovat zprávu eur komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit zobrazit komentovanou zobrazit komentovanou zprávu

Zdroj: finmag.penize.cz

Ekonomické smrťáky táhnou | Finmag.

Zanedlouho to budou dva roky od kontroverzní intervence ČNB, která měla za cíl oslabit korunu vůči euru. českých ekonomických dat na eura. V. různých médiích.

Štítky: reakce reagovat zprávu komentovanou komentovanou zprávu citovat nahlásit zobrazit komentovanou reakce na skrýt komentovanou

Zdroj: finmag.penize.cz