Linka 199

Štítek: erste

nejčastější štítky

Erste chce více peněz z České spořitelny. Prý málo poslouchá

Výměna generálního ředitele České spořitelny Pavla Kysilky za Tomáše Salomona může být výsledkem napětí mezi Prahou a Vídní. Rakouská Erste Group a její šéf Andreas Treichl si údajně již delší dobu přejí větší poslušnost české dcery.Další články k tématu:Česká spořitelna zvýšila svůj provozní zisk. Díky růstu hypoték a úvěrůPavel Kysilka končí v čele České spořitelny. Nahradí ho Tomáš Salomon

Štítky: miliardy erste ojeté vozy ojeté vozy spoøitelny èeské èeské spoøitelny více penìz prý málo

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Šéf bankovní skupiny Erste: Uprchlíky k nám jednou možná budeme lákat penězi

Evropa, včetně Česka, vymírá. Stále méně lidí bude v budoucnu vydělávat na stále víc obyvatel v poproduktivním věku. Podle prognóz by v roce 2050 zhruba 30 procent české populace měli tvořit lidé starší 65 let. Před pěti lety to přitom bylo asi 15 procent. Řešení se podle Andrease Treichla, šéfa rakouské bankovní skupiny Erste, která vlastní Českou spořitelnu, může nalézat v současné uprchlické krizi.Další články k tématu:Merkelovou pryč. Třetina Němců nesouhlasí se vstřícností k uprchlíkůmOd ledna překročilo hranice Evropské unie přes 710 tisíc migrantůV uprchlické krizi nám chybí vize, jak a kam dálDiskuze o bytech skončila u uprchlíků. Zelení by nám je dali do domů, tvrdí zastupitelkaO migraci víme málo. Má ale velký mobilizační potenciál.

Štítky: lid budeme bankovn erste spo evropsk uprchl skupiny erste k n treichl

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Andreas Treichl: Naše zdraví záleží na vašem zdraví

ZEN přináší rozhovor s mužem, který stojí za tím, že Česká spořitelna je součástí Erste Group. Nadnárodní bankovní skupinu vede již téměř dvě desetiletí. Vyprávěli jsme si o třech otázkách, které si klade, a o tom, co znamená bankovní zodpovědnost.

Štítky: za zdraví spořitelna společnosti česká spořitelna česká záleží střední erste musíme

Zdroj: zen.e15.cz

Erste žádá poslušnost české dcery. A chce z České spořitelny...

Výměna šéfa České spořitelny Pavla Kysilky za Tomáše Salomona může být výsledkem napětí mezi Prahou a Vídní. Rakouská

Štítky: banky korun erste spo dcery kysilka salomon ritter poslu kysilky

Zdroj: byznys.lidovky.cz

Kolik zaplatíte za výběr z bankomatu v zahraničí? Která banka je...

Přinášíme Vám aktuální přehled poplatků za výběr z bankomatu v zahraničí. Vždy. dokonce záleží...

Štítky: zdarma mimo korun poplatek v erste unicredit unicredit bank citibank běžn

Zdroj: finparada.cz

Erste Group: Fitch ponechává stabilní výhled pro rakouské banky

Agentura Fitch ponechala stabilní výhled pro rakouský bankovní sektor, i když situace jednotlivých bank je odlišná. Zatímco u Erste Group a Volksbanken-Verbund vidí Fitch v současné době pozitivní růstový potenciál v souvislosti s oživením ekonomiky v některých zemích střední a východní Evropy, situace RBI a Bank Austria zůstává nadále nejistá kvůli nákladům na restrukturalizaci a obavám z vývoje kvality aktiv v Rusku a na Ukrajině. Výkonnost na domácím rakouském trhu by měla být nadále pod tlakem vzhledem k nízkým maržím a vysokým nákladům.  

Štítky: nadále group výhled stabilní erste fitch erste group výhled pro stabilní výhled stabilní výhled pro

Zdroj: www.atlantik.cz

Kreativní ekonomika Archivy - Mámnápad.cz

Naší vizí je pomáhat jednotlivcům, skupinám i organizacím úspěšně uskutečňovat své nápady a inovační projekty a podporovat tvořivé myšlení ve společnosti.

Štítky: andrew erste konec ekonom barometr global innovation index erste inovační barometr inovační barometr innovation index gordon

Zdroj: www.mamnapad.cz