Linka 199

Štítek: centrum

nejčastější štítky

Česko dále usiluje o logistické centrum Galileo. Ministři mu vyjednali finanční podporu

Ministrům dopravy a životního prostředí Danu Ťokovi a Richradu Brabcovi se podařilo dohodnout do rozpočtu krytí nájemného, jak požadovala Evropská komise.

Štítky: komise centra centrum galileo logistické centrum èesko centrum galileo ministøi mu vyjednali logistické centrum galileo finanèní

Zdroj: logistika.ihned.cz

Amazon v Dobrovízi otevřel brány. Již nyní se chystá na vánoční špičku

Společnost Amazon dnes v Dobrovízi u Prahy slavnostně otevřela své první české distribuční centrum. To se stane součástí evropské sítě, ve které je již 29 podobných center. Sloužit pak bude nejen německému trhu, ale celému regionu střední a východní Evropy. Již letos pomůže zvládat nápor objednávek během předvánoční špičky.

Štítky: nyní ji ale skladu centrum amazonu v dobrovízi dobrovízi distribuèní amazon v dobrovízi

Zdroj: logistika.ihned.cz

Podívejte se: 15 nejlepších staveb roku 2015

Porota soutěže Stavba roku 2015 vybrala 15 finalistů, kteří se utkají o pět titulů. Ve hře zůstávají například multifunkční centrum Quadrio, Forum Karlín, Trojhalí Nová Karolina či Trojský most. Jména finalistů zveřejnila pořádající Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství na dnešním nominačním večeru.

Štítky: stavby staveb centrum soutä veä galerii staveb roku praå v praå stavba roku

Zdroj: zpravy.e15.cz

Podívejte se: 15 nejlepších staveb roku 2015

Porota soutěže Stavba roku 2015 vybrala 15 finalistů, kteří se utkají o pět titulů. Ve hře zůstávají například multifunkční centrum Quadrio, Forum Karlín, Trojhalí Nová Karolina či Trojský most. Jména finalistů zveřejnila pořádající Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství na dnešním nominačním večeru.

Štítky: stavby staveb stavba centrum roku soutä galerii v praå finalistå nejlepå

Zdroj: zpravy.e15.cz

Opičí ostrov v Libérii - azyl v ohrožení

Radostný pokřik a charakteristické skotačení vítají kluzák, který přiváží papáju, banány, ananasy a manga. Není žádných pochyb o tom, že Monkey Island, Opičí ostrov, útočiště bývalých laboratorních šimpanzů v Libérii, si skutečně zaslouží své jméno.

Štítky: od centrum ostrov šimpanze nybc opičí opičí ostrov zoneyuway šimpanzů centrum nybc

Zdroj: zen.e15.cz

Výrobce sprchových koutů SanSwiss postaví v Jičíně logistické centrum za 120 milionů korun

Více než 120 milionů korun plánuje v Jičíně investovat švýcarský výrobce sprchových koutů SanSwiss. Nová hala by měla rozšířit tamní komplex, ve kterém se dnes vyrobí přes 75 procent produkce celé skupiny.

Štítky: ji korun milion centrum sanswiss sprchov kout v ji sanswiss postav postav

Zdroj: logistika.ihned.cz

Číňany v Česku lákají i reality, koupili obchodní centrum v Kladně

Privátní čínský investor koupil od fondu České spořitelny obchodní centrum Oáza Kladno. Vedle nemovitostí bude investovat i do zemědělství a farmacie.

Štítky: od obchodní centrum kladno obchodní centrum stehlík rea international číňany oáza centrum v kladně

Zdroj: zpravy.e15.cz

Číňany v Česku lákají i reality, koupili obchodní centrum v Kladně

Privátní čínský investor koupil od fondu České spořitelny obchodní centrum Oáza Kladno. Vedle nemovitostí bude investovat i do zemědělství a farmacie.

Štítky: obchodní centrum obchodní centrum stehlík rea v kladně česku lákají i oáza kladno v česku lákají lákají i reality

Zdroj: zpravy.e15.cz

Kellnerův operátor O2 posiluje v IT, postaví centrum za 200 milionů

Telekomunikační společnost O2 Czech Republic, kterou ovládá skupina PPF Petra Kellnera, investuje do aktivit v oblasti informačních technologií. V listopadu otevře nové IT centrum v Pardubicích. Zařízení má zaměstnat více než šedesát specialistů a bude stát kolem 200 milionů korun. Další články k tématu:V Česku vzniknou nová datová centra. A s nimi tisíce pracovních místNejvětší investice Applu v Evropě: do datových center vloží 47 miliardTendr na datové centrum pro stát vyhrál jeho projektant, upozornil NKÚO2 prudce zdražila televizní programové balíčky, stěžují si lidé úřadu

Štítky: it centra syst centrum otev datov centrum za v pardubic pardubic it centrum

Zdroj: ekonomika.idnes.cz

I sklady mají svou soutěž krásy. Porotu uchvátil dobrovízský Amazon

Sklad firmy Amazon u Prahy zabodoval v polské soutěži CEE Investment & Green Building Awards zaměřené na zelenou architekturu. Dvě stovky odborníků z realitního sektoru projekt skladu zvolily jako nejlepší v kategorii Sklad/Průmyslový objekt. Cenu převzal developer Panattoni.Další články k tématu:Od kliknutí až do kamionu. Podívejte se, jak funguje dobrovízský AmazonČeské e-shopy zbrojí na Amazon. Zboží dodají v sobotu a bez příplatkuŠéf Amazonu se stal přes noc třetím nejbohatším Američanem. Díky clouduAmazon zažaloval přes tisíc falešných recenzentů. Platí je sami výrobci

Štítky: kr zam centrum amazon sklad panattoni sout pra developer dobrov

Zdroj: ekonomika.idnes.cz

Amazon hledá do centra v Dobrovízi na předvánoční shon 2500 brigádníků

Amazon hledá na brigádu do distribučního centra v Dobrovízi, které je v provozu od září, celkem 2500 lidí. Měli by pomoci se zpracováním objednávek, jejichž počet v předvánočním období výrazně stoupá. V dobrovízském distribučním centru nyní pracuje 1500 stálých zaměstnanců.

Štítky: nyní který období zaměstnanců světě centrum distribuční amazonu v

Zdroj: zpravy.e15.cz

Amazon přijme 2500 brigádníků do centra v Dobrovízi. Pomohou s předvánočními objednávkami

Internetový obchod Amazon hledá do distribučního centra v Dobrovízi 2500 brigádníků. Nyní zde pracuje 1500 stálých zaměstnanců. Sezonní zaměstnanci by měli pomoct se zpracováním objednávek, jejichž počet v předvánočním období výrazně stoupá. Do konce roku 2017 distribuční centrum zaměstná 2000 stálých a další 3000 sezonních zaměstnanců.

Štítky: centra centrum amazon objedn centra v distribu dobrov brig centra v dobrov v dobrov

Zdroj: logistika.ihned.cz

Carrefour si v Rumunsku pronajme osmihektarové logistické centrum

Developerská společnost P3 oznámila minulý měsíc, že ve svém parku P3 Bucharest v Rumunsku vybuduje na spekulativní bázi sklad o rozloze 28 tisíc metrů čtverečních. Na základě této výstavby již dnes podepsala smlouvu se společností Carrefour o pronájmu tohoto skladu a další výstavbu na míru, díky které vznikne logistický areál o rozloze 81 tisíc čtverečních metrů.

Štítky: tis centrum metr na m rumunsku v rumunsku logistick carrefour o rozloze rozloze

Zdroj: logistika.ihned.cz

Dobrovízský Amazon se zaplnil. V předvánoční špičce posílil o 2400 lidí

Logistické centrum společnosti Amazon ve středočeské Dobrovízi zažívá svou první předvánoční špičku. Kmenové zaměstnance, kterých je okolo 1500, posílilo 2400 brigádníků. Sklad teď denně odbaví dvojnásobek zboží než je jinak běžné.Další články k tématu:Amazon se stal nejcennějším obchodem světa, překonal i tradiční Wal-MartOd kliknutí až do kamionu. Podívejte se, jak funguje dobrovízský AmazonNejen skladníci. Amazon v Praze shání i 500 lidí do nové kanceláře

Štítky: lid obchod centrum amazonu amazon internetov zbo dobrov reg

Zdroj: ekonomika.idnes.cz

Mmr - Komunikace s úřadem

Základní informace o možnostech komunikace s ministerstvem. Staroměstské náměstí 6 110 15 Praha 1. Odbor komunikace realizuje komunikační strategii ministerstva.

Štítky: tak informační hod centrum www ministerstva tel informační centrum mmr centrum mmr informační centrum

Zdroj: www.mmr.cz

Důl Centrum čekají poslední týdny těžby

Z posledního hlubinného hnědouhelného dolu v Česku vyjede poslední vůz s uhlím na začátku dubna. Důl Centrum na Mostecku, který zaměstnával 320 lidí, bude definitivně uzavřen.

Štítky: poslední centrum čsa důl dolu dole důl centrum česká energetika energetika v německých kleštích

Zdroj: iuhli.cz

Ať vláda kompenzuje své špatné rozhodnutí

Hlubinný Důl Centrum se má stát jednou z prvních těžebních lokalit, která ukončí činnost v souvislosti se zachováním územních limitů..

Štítky: že kteří to zaměstnance pro jsme centrum roku pro propouštěné propouštěné

Zdroj: iuhli.cz

V Irsku vyroste nové zelené datové centrum Facebooku

Gigant v oblasti sociálních sítí postaví své nové datové centrum v Irsku, teprve druhé na území Evropy. Náklady jsou vyčísleny na 200 milionů eur. Datové centrum by mělo být kompletně napájeno z obnovitelných zdrojů. Facebook se tak snaží dosáhnout energetického cíle, který si stanovil na konec roku 2018. Nové datové centrum vyroste v Clonee nedaleko Publikováno na webu oEnergetice.cz

Štítky: datové oblasti centrum facebooku facebook zelené datové centrum datové centrum facebooku irsku vyroste datové centrum

Zdroj: oenergetice.cz

Limity | iUHLI.cz

Rozhodnutí vlády o limitech podle ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka (ČSSD) všichni „bursíci českého intelektuálního života“ interpretovali jako vítězství.

Štítky: další pro limity poslední centrum české limitech domova z domova uhlí v

Zdroj: iuhli.cz

Strategie | Intuitivní marketing

Já vám to věřím, že se v některých oborech dají najít různé formy prodeje a odlišit se tak od konkurence," řekl mi před časem jeden podnikatel.

Štítky: není o jen krize všechny nového centrum big mac a vytvořit něco nového identity

Zdroj: www.intuitivnimarketing.cz

Prodává se přední tuzemská mediální skupina, půjde o obchod v...

Americká private equity skupina Warburg Pincus a další minoritní vlastníci chtějí prodat internetový a mediální holding Centrum.CZ.Holdings, jehož výr...

Štítky: o trhu ale skupina milionů centrum mediální warburgové tuzemská tuzemská mediální

Zdroj: www.motejlek.com

Služby | Marketingové noviny.cz

Marketingové noviny se zabývají těmito tématy: marketing, reklama, management, prodej. Obsahem. je také guerilla marketing, on-line marketing a CRM.

Štítky: ale centrum up most veřejnost černý centrum černý kluziště neogenia černý most

Zdroj: www.marketingovenoviny.cz