Linka 199

Znalecká a revizní s.r.o. - IČO 04750942 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Znalecká a revizní s.r.o. - IČO 04750942 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů,…

Zdroj: www.podnikatel.cz


Příbuzné články:

 • Znalec: Pivo Stella musí při čepování přetéct - iDNES.cz

  Čepování pěnivého moku má svoje pravidla a zásady. Dvojnásob to platí pro belgická piva, včetně značky Stella Artois. Majitel táborské restaurace U Dvou koček Jiří Kettner je v točení této značky tak zdatný, že se v celorepublikovém klání umísťuje na medailových místech.

 • Znalec: Ocenění OKD před privatizací mělo zahrnout dceřiné firmy

  AKTUALIZOVÁNO – Znalec Rudolf Doucha měl před privatizací společnosti OKD v roce 2004 v posudku ocenit podnik jako celek včetně akcií dceřiných firem. Před soudem to dnes uvedl znalec Miloš Mařík, který dělal posudek pro obžalobu. Doucha je viněn z hrubého zkreslení posudku, podle něhož byl před 11 lety prodán státní podíl v těžební firmě OKD. Podle spisu tím vznikla škody zhruba 5,7 miliardy korun. Jeho posudek za nevěrohodný či nesprávný označila další znalkyně, která dnes před soudem…

 • Znalec: Dcera Kramných zemřela po zásahu proudem - Echo24.cz

  Dcera Kramných zemřela na náhlé selhání srdce při zasažení elektrickým proudem. Vyplynulo to z výpovědi znalce Marka Dokoupila, kterou v úterý u Krajského soudu v Ostravě pokračuje proces s Petrem Kramným. Je obžalován z toho, že svou manželku a dceru na dovolené v Egyptě zavraždil. Kramný to od počátku popírá, jeho žena s dcerou podle něj zemřely nejspíše na otravu.

 • Znalec: Dcera Kramných zemřela po zásahu proudem - Echo24.cz

  Dcera Kramných zemřela na náhlé selhání srdce při zasažení elektrickým proudem. Vyplynulo to z výpovědi znalce Marka Dokoupila, kterou v úterý u Krajského soudu v Ostravě pokračuje proces s Petrem Kramným. Je obžalován z toho, že svou manželku a dceru na dovolené v Egyptě zavraždil. Kramný to od počátku popírá, jeho žena s dcerou podle něj zemřely nejspíše na otravu.

 • Znalec pozvaný obhajobou rozporuje, že rodinu Kramného zabila...

  První etapa soudního projednávání případu Petra Kramného, obžalovaného z vraždy manželky a dcery, se chýlí ke konci. Svůj. lékař, který vypracoval.

 • Znalec odmítl, že posudkem k prodeji OKD připravil stát o 5,7 miliardy

  Soud se začal v pátek zabývat privatizací těžební společnosti OKD, při které stát podle obžaloby přišel o 5,7 miliardy korun. Jeden z obžalovaných, znalec Rudolf Doucha, odmítl, že to svým posudkem před jedenácti lety zavinil on. Tvrdí, že obžaloba zaměnila pojmy. Další články k tématu:Soud začal řešit kauzu prodeje OKD. Stát na něm tratil přes pět a půl miliardy

 • Znalec odmítl obžalobu v kauze privatizace OKD z roku 2004

  Praha - Znalec Rudolf Doucha odmítl obžalobu, která ho viní z hrubého zkreslení posudku, podle něhož byl před 11 lety prodán státní podíl v těžební firmě OKD. Tvrdí, že neměl ocenit majetek, ale jen akcie ve vlastnictví státu. Vinu odmítl i úředník Jan Škurek, který měl privatizaci OKD na starosti. Podle něj neměla cena podniku vzejít ze znaleckého posudku, ale z nabídky tehdejšího majoritního vlastníka Karbon Investu, který nakonec státní podíl získal. Posudek prý neměl na privatizaci vliv. Uvedli to dnes před soudem, který se začal kauzou zabývat. Podle obžaloby při privatizaci OKD vznikla škoda nejméně 5,7 miliardy korun.

 • Znalec hudby s ostrými lokty: šéf Fiatu Marchionne si nikdy nebral servítky - iDNES.cz

  Sergio Marchionne se v těchto dnech nenudí. Americká Agentura pro ochranu životního prostředí minulý čtvrtek obvinila Fiat Chrysler z používání softwaru, který umožnil obejít normy pro emise oxidů dusíku u zhruba 104 tisíc naftových aut. Ve vzduchu visí i vyšetřování, zda skupina nepoužívala klamavou reklamu při propagaci vozů s dieselovými motory.

 • Znalcokracie a podjatý mazel – D-FENS Weblog

 • Znalci: Škrlová je histrionka, naivku jen hraje | Týden.cz

  Barbora Škrlová alias Anička z kuřimské kauzy není duševně nemocná a v době, kdy se údajně podílela n...

 • Znalci, soudci, Janoušek a odpovědnost | epravo.cz

  Váš průvodce pro právo a podnikání (Sbírka zákonů, judikatura, právo, zákony, články, poradny, diskuse, seznam advokátů, judikatura)

 • Linka 199
 • Znalci začnou vybírat nejlepší české pivo - iDNES.cz

  Zhruba šest desítek degustátorů začne dnes na českobudějovickém výstavišti rozhodovat o nejlepším českém pivu pro letošní rok. O titul Pivo České republiky v rámci desátého ročníku Slavností piva bude usilovat sedmačtyřicet pivovarů z Česka a Slovenska se 194 vzorky.

 • Znalci vybrali nejlepší pivo. Vyhrál Ostravar - iDNES.cz

  Sládci a pivovarští experti zvolili nejlepším pivem letošního roku Ostravar. Ten se na čele české pivní hitparády ocitl vůbec poprvé. Pivovar přitom obsadil hned dva pivní trůny, když jej znalci ohodnotili jako nejlepší výčepní pivo i jako nejlepší ležák, tedy dvanáctku.

 • Znalci vybírají nejlepší české pivo z desítek značek - iDNES.cz

  Třiadvacet pivovarů se uchází o titul nejlepší pivo české produkce v soutěži Zlatý pohár Pivex - Pivo 2006. Třiačtyřicet značek včera posuzovala dvacítka degustátorů. Výsledky se milovníci piva dozvědí 6. března na galavečeru pivovarníků a sladovníků v Brně.

 • Znalci o sladové whisky. Pojďte s námi degustovat ušlechtilé destiláty ze skotských palíren |

  Tři znalci a dvě skleničky single malt whisky. Pokračujeme v degustaci se třemi lidmi, kteří whisky rozumějí, tentokrát single malt whisky ze dvou oblastí Skotska. Přečtěte si, která whisky se hodí i k snídani a jak chutná láhev stočená z jediného výjimečného sudu.

 • Znalci nebo neználci |

  „Jedno náhlé dětské úmrtí v rodině je tragédie, dvě jsou podezřelá, a tři znamenají vraždu.“

 • Znalci daní už mají vymyšleno, jak utéct Paroubkovým návrhům - iDNES.cz

  Majitele firem a jejich manažery čím dál častěji probouzí noční můra – vítěz voleb výrazně zvyšuje daně pro lidi s vyššími příjmy, případně nová vláda také ruší stropy na pojistné. Tento sen se už za několik týdnů může stát skutečností, a tak firmy horečně vymýšlejí, jak se své noční můře vyhnout.

 • Znalci - ČSK

 • Znalci - ČSK

 • Znaky, vlajky, pečeti a správní vývoj obcí okresu Ústí nad Orlicí - Jan F. Křivohlávek » Knihy Týden

  Kupte knihu Znaky, vlajky, pečeti a správní vývoj obcí okresu Ústí nad Orlicí - Jan F. Křivohlávek s 20% slevou v eshopu za 48 Kč v knihkupectví Levneucebnice.cz