Linka 199

ŽENA-IN - Zoologická zahrada Ostrava - poznejte její hvězdy!

Největší moravská zoo nabízí více než čtyři tisíce zvířat, ale také příjemnou procházku areálem, jehož součástí je Botanický park. Nechybí samozřejmě dětská hřiště, expozice s domácími zvířaty a chutné občerstvení.

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Zoo Vyškov - dětský ráj to napohled

  ZOO PARK Vyškov je zaměřen především na chov domácích a hospodářských zvířat z celého světa. Jeho cílem je ukázat hlavně dětem, že například vajíčko není tvořeno uměle, ale že je to dar přírody. A že je zapotřebí si proto zvířat vážit a starat se o ně.

 • ŽENA-IN - Zoo Olomouc: Nevšední zážitky na safari i pod mořskou hladinou

  Zoologická zahrada Olomouc se nachází v krásných jehličnatých lesích podhůří Nízkého Jeseníku a nabízí možnost prohlídky celé řady vzácných druhů živočichů v šesti pavilonech a mnoha dalších výbězích a expozicích. Přijďte si i vy užít úžasný den plný zábavy a poznání.

 • ŽENA-IN - Znáte významy křestních jmen?

  Pojďte si otestovat, jak dobře znáte významy křestních jmen. A věřte, že některá z nich budou pěkný oříšek!

 • ŽENA-IN - Znáte sourozence známých českých osobností?

  Někteří sourozenci slavných žijí ve jejich stínech, ale najdou se i tací, co si své místečko v mediálním rybníčku vybojovali. Vy právě teď máte šanci zjistit, jestli bratry a sestry známých tváří znáte. U některých je podoba obrovská, tam by to problém být neměl, ale co ti ostatní? Nezapomeňte se pochlubit s výsledkem.

 • ŽENA-IN - Znáte slavné výroky českých politiků?

  „Nechci se do toho zabrušovat, abych se pak z toho nemusel zase vybrušovat a neřekl něco špatně,“ pravil Miroslav Rozner. Památná věta, nemyslíte? A protože není jediný, kdo se s námi podělil o nějaký památný výrok, pojďte si zkusit náš kvíz a otestujte si, zdali víte, komu a co „vypadlo z úst“.

 • ŽENA-IN - Znáte historii udílení Nobelových cen? Otestujte své znalosti!

  Nobelovy ceny se každoročně udělují 10. prosince, a tak je nejvyšší čas oprášit své znalosti a zjistit, kolik o tomto prestižním ocenění víte.

 • ŽENA-IN - Znáte Apgar skóre vašeho miminka? Víme, co o něm vypovídá

  Každý novorozenec je při příchodu na svět ohodnocen takzvaným Apgar skóre. Mělo (nebo bude mít) vaše miminko ideální „míry“ 10 – 10 – 10? A co přesně značí? Čtěte dál.

 • ŽENA-IN - Zlatíčka a Darebáčci

  po bříškách je tu diskuze o našich zlatíčkách

 • ŽENA-IN - Zkroťte v novém roce svůj rodinný rozpočet

  Znáte dlouhodobě tu situaci, kdy každý měsíc před výplatou musíte počítat každou korunu a rádi byste si vytvořili finanční rezervu? Přinášíme tipy, jak lépe hospodařit a umět správně sestavit rodinný rozpočet.

 • ŽENA-IN - Zkamenělá kráva

  Kdysi dávno jeden zlý dráb ubil mladou ženu s dítětěm a za to ho stihl trest. Proměnil se v ryšavou krávu a na místě zkameněl. Byla jsem se tam podívat.

 • ŽENA-IN - Život naruby aneb I ženy mohou chytit druhou mízu

  Druhá míza je nejčastěji spojována s muži. Nejsou to ale jen oni, kteří chytnou nový dech a nutně potřebují ve svém stávajícím životě udělat něco jinak. Může to potkat i nás, ženy. Což potvrzují příběhy tří dam, které po čtyřicítce udělaly v životě zásadní změny.

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Zita - poslední rakouská císařovna a česká královna

  Další ženou, která si zaslouží naši pozornost, je bezesporu Zita Bourbonsko-Parmská, poslední, i když nekorunovaná císařovna rakouská a královna česká. Tato v mládí mimořádně krásná žena se narodila tři roky po postavení Eiffelovy věže a zemřela krátce před pádem železné opony ve věku nedožitých úctyhodných 97 let.

 • ŽENA-IN - Získejte ikonickou rozjasňující masku!

  Tak jako by ve vašem šatníků neměly chybět malé černé šaty nebo elegantní kožená kabelka, tak by ve vaší kosmetické výbavě neměla chybět speciální rozjasňující maska, známá po celém světě! Zasoutěžte si o ni u nás!

 • ŽENA-IN - Zimní kvíz aneb Co (ne)víte o nejchladnějším období

  Již za pár dní nám započne zimní období. Právě s tím je spojený náš dnešní kvíz. Můžete si vyzkoušet, co vše víte či naopak nevíte o zimě. Tušíte třeba, jaká je teplota suchého ledu a co je ledový dendrit? Otestujte si své znalosti a nezapomeňte nám napsat, jak jste (ne)uspěla.

 • ŽENA-IN - Zeštíhlit postavu po jedné proceduře? No jasně!

  Věříte v zázračné kosmetické procedury, které slibují zeštíhlení postavy už po první návštěvě salónu? Ne? Také jsem nevěřila, ale pak jsem se nechala „zawrapovat“!

 • ŽENA-IN - Žena-out aneb národ sobě

  Sem směřujte připomínky k fungování Žena-in.cz :)

 • ŽENA-IN - Žena s tvarem postavy X vypadá dobře, i když přibere. Může za to štíhlý pas, ale co když se ztratí?

  Dostáváme se k typu postavy, která je považována za ideál. Má vyvážené proporce, v horní i dolní polovině těla, s výrazně štíhlým pasem. Její tvar postavy připomíná tvar přesýpacích hodin. Ale ani žena tohoto typu by neměla hřešit na to, že to tak zůstane navždy. Když se nebude hlídat, může se i z ní stát pěkná kulička.

 • ŽENA-IN - Zelňačka - sytá polévka na zimu

  Receptů na zelňačku je hodně. Rozdělím se s vámi o ten svůj.

 • ŽENA-IN - Zelí posiluje obranyschopnost organismu

  Nedávno jsem si v jednom bioobchodě kupovala jakési léčivé kapičky. A jak tomu již bývá, v těchto stáncích zdravého životního stylu potkáte zajímavé lidi. Ne, že by jinde nebyli, ale v těchto obchodech se mi zdá, že koncentrace zajímavých jedinců je jaksi hustší. Paní prodavačka byla velice příjemná, a tak jsme se daly do hovoru…

 • ŽENA-IN - Zdravé pečivo: Vločkové placky z trouby

  Upečte si chutné vločkové placky. Pro sebe nebo své malé školáky na svačinu. Recept je velice snadný a potřebujete na něj samé chutné a zdravé suroviny. Placky potom můžete používat místo pečiva, k salátům nebo k polévce.