Linka 199

ŽENA-IN - Žena s tvarem postavy X vypadá dobře, i když přibere. Může za to štíhlý pas, ale co když se ztratí?

Dostáváme se k typu postavy, která je považována za ideál. Má vyvážené proporce, v horní i dolní polovině těla, s výrazně štíhlým pasem. Její tvar postavy připomíná tvar přesýpacích hodin. Ale ani žena tohoto typu by neměla hřešit na to, že to tak zůstane navždy. Když se nebude hlídat, může se i z ní stát pěkná kulička.

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Zelňačka - sytá polévka na zimu

  Receptů na zelňačku je hodně. Rozdělím se s vámi o ten svůj.

 • ŽENA-IN - Zelí posiluje obranyschopnost organismu

  Nedávno jsem si v jednom bioobchodě kupovala jakési léčivé kapičky. A jak tomu již bývá, v těchto stáncích zdravého životního stylu potkáte zajímavé lidi. Ne, že by jinde nebyli, ale v těchto obchodech se mi zdá, že koncentrace zajímavých jedinců je jaksi hustší. Paní prodavačka byla velice příjemná, a tak jsme se daly do hovoru…

 • ŽENA-IN - Zdravé pečivo: Vločkové placky z trouby

  Upečte si chutné vločkové placky. Pro sebe nebo své malé školáky na svačinu. Recept je velice snadný a potřebujete na něj samé chutné a zdravé suroviny. Placky potom můžete používat místo pečiva, k salátům nebo k polévce.

 • ŽENA-IN - Zdeňka Havlíčková národ zklamala

  Zdeňka, jediné dítě Karla Havlíčka Borovského, neměla moc šťastný život. Oboustranným sirotkem se stala v necelých osmi letech. Nezáviděníhodné! Jenže - pak vzali její osud do svých rukou „vlastenci“ a ona se stala  oficiální „dcerou národa“...

 • ŽENA-IN - Zdeňka Braunerová, příliš samostatná, příliš nezávislá...

  Byla půvabná a vzdělaná a také mimořádně talentovaná. Rozhodla se celoživotně věnovat malířství a grafice a nikdy toho prý nelitovala. Několikrát se málem provdala, a přesto zemřela jako svobodná. Život této dívky z dobré rodiny byl nekonvenční, rozhodně ale zajímavý…

 • ŽENA-IN - Závrať z brýlí: Hlava se vám zatočí nejen z cen multifokálních brýlí

  Představte si scénu jak vystřiženou z komedie o vztazích: roztržitý padesátník Petr se nachystal na schůzku s dávnou láskou z mládí. Rezervuje stylovou restauraci, potrpí si na oblek a dokonalou přípravu. Při výběru z menu chce nonšalantně doporučit foie gras a polévku Bouillabaisse. Hledá tak brýle „čtečky“, aby v menu vůbec něco vyluštil...

 • ŽENA-IN - Zavěste si doma lapač zlých snů!

  Co má být jeho součástí a proč si jej domů pořídit? Podle staré legendy severoamerických indiánů lapače zachytí zlé sny do sítě a ty dobré sny po peříčku sklouznou do duše spícího. My jsme našli slečnu, která doma tyto krásné talismany do bytu vyrábí.

 • ŽENA-IN - Zapečeno bez masa - lilek a balkánský sýr

  Chutné a lehké pochoutky, které dáte na chvíli zapéct do trouby a máte výborný bezmasý lehký oběd nebo večeři. Zachutná vám zapečený lilek s tofu, nebo vás nalákáme na balkánský sýr s paprikami a rajčaty? Vyberte si...

 • ŽENA-IN - Zapečená kapusta - dokonalá příloha!

  Křupavé kousky kapusty pod sýrovou kůrčičkou.

 • ŽENA-IN - Zámek Nové Město nad Metují slovem i obrazem. A nechybí jeden gurmánský tip

  Pojďte se se mnou vydat na další parádní výlet. A tentokrát zůstaneme hezky doma – v naší krásné zemi. Národní kulturní památka - zámek Nové Město nad Metují pohladí po duši hned několikrát.

 • ŽENA-IN - Zajistěte si pozornost! V kožešinové vestě budete šik

  Dámské kožešinové vesty jsou pro podzimní dny ideálním kouskem oblečení. Dají se skvěle kombinovat s ostatními módními kousky, zakryjí i drobné nedostatky postavy a oživí vzhled každého nudného outfitu!

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Zajímavosti o lednových dětech

  Jsou narození jako první v roce, bývají často těmi nejstaršími ve třídě, jsou to zimní znamení. A co dalšího je o dětech narozených v lednu zajímavé?

 • ŽENA-IN - Zajímavost z Dubaje: Můžete vyzkoušet novou nejdelší městskou zipline dráhu na světě

  Právě jsem se vrátila z Dubaje a připravuji cestopis z tohoto opravdu zajímavého místa. Při procházce po městské maríně jsem narazila na svištící dobrodruhy, kteří se vynořili odněkud z nebe a přistáli kousek ode mne. Hned jsem zkoumala, odkud asi tak startovali. Tyto adrenalinové věci mám ráda a vím, že to láká spoustu návštěvníků, užít si takový zážitek. Jak by se vám to líbilo? Vyzkoušeli byste si tuto vzdušnou dráhu? Já tedy určitě ano!

 • ŽENA-IN - Zajímavé knižní novinky

  Jaké knižní novinky na Vás čekají v prvních třech měsících roku?

 • ŽENA-IN - Začněme s plněním svých snů hned teď! Vyrazte do Indie

  Loni jsem začala více cvičit jógu. Během jednoho letního víkendu jsem se ocitla na jógovém pobytu uprostřed lesa a došlo mi, že není potřeba čekat na nový rok na nastavení nových předsevzetí a cílů, ale rovnou teď a tady přemýšlet nad tím, co si vlastně přeji a pustit se do realizace. Kdysi dávno jsem si řekla, že bych se někdy chtěla podívat do Indie a navštívit Taj Mahal, jeden ze sedmi divů světa. Je čas svá předsevzetí také plnit.

 • ŽENA-IN - Zachraňte své dítě před antibiotiky: vše o CRP testu

  Trvá jen pár minut a často dokáže uchránit vaše dítě (i vás) před antibiotiky. CRP vyšetření si můžete vyžádat od pediatra, nebo provést sami doma. Proč, jak a za kolik?

 • ŽENA-IN - Zachraňte je! Návod, jak ohlásit týrání zvířat

  Hynou hlady a žízní, jsou bita, žijí v neúnosných podmínkách. Možná i vy víte o případu týrání zvířat ve svém okolí. Dost bylo zavírání očí, poradíme vám, jak jim pomoci.

 • ŽENA-IN - Zabodujte krásnými vlasy vždy a všude

  Krásné vlasy dělají sebevědomou ženu. Ať už půjdete do práce, na schůzku, na nákupy nebo na rande, vždy vám pomohou získat to lepší! Pečujte o ně! Vyhrajte v naší redakční soutěži šampon a balzám na vlasy Fructis.

 • ŽENA-IN - Za jedno odpoledne uvidíte celý svět. Důvod, proč navštívit Zoo Plzeň

  Chcete-li strávit s rodinou příjemný den, jděte do Zoo Plzeň. Představuje pro mě nejen nahlédnutí do světa zvířat, ale také velmi uvolněnou pohodu, která zde panuje. Členění areálu podle biogeografických oblastí navíc dává pocit, že jste za odpoledne viděli celý svět!

 • ŽENA-IN - Z herečky uznávanou císařovnou

  V tom, kdy a kde se setkala Theodora se svým budoucím manželem Justiniánem, pozdějším byzantským císařem, historikové moc jasno nemají. Přesto to musela být nejspíš láska na první pohled, když díky ní došlo ke změně zákona.