Linka 199

ŽENA-IN - Zavěste si doma lapač zlých snů!

Co má být jeho součástí a proč si jej domů pořídit? Podle staré legendy severoamerických indiánů lapače zachytí zlé sny do sítě a ty dobré sny po peříčku sklouznou do duše spícího. My jsme našli slečnu, která doma tyto krásné talismany do bytu vyrábí.

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Závrať z brýlí: Hlava se vám zatočí nejen z cen multifokálních brýlí

  Představte si scénu jak vystřiženou z komedie o vztazích: roztržitý padesátník Petr se nachystal na schůzku s dávnou láskou z mládí. Rezervuje stylovou restauraci, potrpí si na oblek a dokonalou přípravu. Při výběru z menu chce nonšalantně doporučit foie gras a polévku Bouillabaisse. Hledá tak brýle „čtečky“, aby v menu vůbec něco vyluštil...

 • ŽENA-IN - Zdeňka Braunerová, příliš samostatná, příliš nezávislá...

  Byla půvabná a vzdělaná a také mimořádně talentovaná. Rozhodla se celoživotně věnovat malířství a grafice a nikdy toho prý nelitovala. Několikrát se málem provdala, a přesto zemřela jako svobodná. Život této dívky z dobré rodiny byl nekonvenční, rozhodně ale zajímavý…

 • ŽENA-IN - Zdeňka Havlíčková národ zklamala

  Zdeňka, jediné dítě Karla Havlíčka Borovského, neměla moc šťastný život. Oboustranným sirotkem se stala v necelých osmi letech. Nezáviděníhodné! Jenže - pak vzali její osud do svých rukou „vlastenci“ a ona se stala  oficiální „dcerou národa“...

 • ŽENA-IN - Zdravé pečivo: Vločkové placky z trouby

  Upečte si chutné vločkové placky. Pro sebe nebo své malé školáky na svačinu. Recept je velice snadný a potřebujete na něj samé chutné a zdravé suroviny. Placky potom můžete používat místo pečiva, k salátům nebo k polévce.

 • ŽENA-IN - Zelí posiluje obranyschopnost organismu

  Nedávno jsem si v jednom bioobchodě kupovala jakési léčivé kapičky. A jak tomu již bývá, v těchto stáncích zdravého životního stylu potkáte zajímavé lidi. Ne, že by jinde nebyli, ale v těchto obchodech se mi zdá, že koncentrace zajímavých jedinců je jaksi hustší. Paní prodavačka byla velice příjemná, a tak jsme se daly do hovoru…

 • ŽENA-IN - Zelňačka - sytá polévka na zimu

  Receptů na zelňačku je hodně. Rozdělím se s vámi o ten svůj.

 • ŽENA-IN - Žena s tvarem postavy X vypadá dobře, i když přibere. Může za to štíhlý pas, ale co když se ztratí?

  Dostáváme se k typu postavy, která je považována za ideál. Má vyvážené proporce, v horní i dolní polovině těla, s výrazně štíhlým pasem. Její tvar postavy připomíná tvar přesýpacích hodin. Ale ani žena tohoto typu by neměla hřešit na to, že to tak zůstane navždy. Když se nebude hlídat, může se i z ní stát pěkná kulička.

 • ŽENA-IN - Žena-out aneb národ sobě

  Sem směřujte připomínky k fungování Žena-in.cz :)

 • ŽENA-IN - Zeštíhlit postavu po jedné proceduře? No jasně!

  Věříte v zázračné kosmetické procedury, které slibují zeštíhlení postavy už po první návštěvě salónu? Ne? Také jsem nevěřila, ale pak jsem se nechala „zawrapovat“!

 • ŽENA-IN - Zimní kvíz aneb Co (ne)víte o nejchladnějším období

  Již za pár dní nám započne zimní období. Právě s tím je spojený náš dnešní kvíz. Můžete si vyzkoušet, co vše víte či naopak nevíte o zimě. Tušíte třeba, jaká je teplota suchého ledu a co je ledový dendrit? Otestujte si své znalosti a nezapomeňte nám napsat, jak jste (ne)uspěla.

 • ŽENA-IN - Získejte ikonickou rozjasňující masku!

  Tak jako by ve vašem šatníků neměly chybět malé černé šaty nebo elegantní kožená kabelka, tak by ve vaší kosmetické výbavě neměla chybět speciální rozjasňující maska, známá po celém světě! Zasoutěžte si o ni u nás!

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Zita - poslední rakouská císařovna a česká královna

  Další ženou, která si zaslouží naši pozornost, je bezesporu Zita Bourbonsko-Parmská, poslední, i když nekorunovaná císařovna rakouská a královna česká. Tato v mládí mimořádně krásná žena se narodila tři roky po postavení Eiffelovy věže a zemřela krátce před pádem železné opony ve věku nedožitých úctyhodných 97 let.

 • ŽENA-IN - Život naruby aneb I ženy mohou chytit druhou mízu

  Druhá míza je nejčastěji spojována s muži. Nejsou to ale jen oni, kteří chytnou nový dech a nutně potřebují ve svém stávajícím životě udělat něco jinak. Může to potkat i nás, ženy. Což potvrzují příběhy tří dam, které po čtyřicítce udělaly v životě zásadní změny.

 • ŽENA-IN - Zkamenělá kráva

  Kdysi dávno jeden zlý dráb ubil mladou ženu s dítětěm a za to ho stihl trest. Proměnil se v ryšavou krávu a na místě zkameněl. Byla jsem se tam podívat.

 • ŽENA-IN - Zkroťte v novém roce svůj rodinný rozpočet

  Znáte dlouhodobě tu situaci, kdy každý měsíc před výplatou musíte počítat každou korunu a rádi byste si vytvořili finanční rezervu? Přinášíme tipy, jak lépe hospodařit a umět správně sestavit rodinný rozpočet.

 • ŽENA-IN - Zlatíčka a Darebáčci

  po bříškách je tu diskuze o našich zlatíčkách

 • ŽENA-IN - Znáte Apgar skóre vašeho miminka? Víme, co o něm vypovídá

  Každý novorozenec je při příchodu na svět ohodnocen takzvaným Apgar skóre. Mělo (nebo bude mít) vaše miminko ideální „míry“ 10 – 10 – 10? A co přesně značí? Čtěte dál.

 • ŽENA-IN - Znáte historii udílení Nobelových cen? Otestujte své znalosti!

  Nobelovy ceny se každoročně udělují 10. prosince, a tak je nejvyšší čas oprášit své znalosti a zjistit, kolik o tomto prestižním ocenění víte.

 • ŽENA-IN - Znáte slavné výroky českých politiků?

  „Nechci se do toho zabrušovat, abych se pak z toho nemusel zase vybrušovat a neřekl něco špatně,“ pravil Miroslav Rozner. Památná věta, nemyslíte? A protože není jediný, kdo se s námi podělil o nějaký památný výrok, pojďte si zkusit náš kvíz a otestujte si, zdali víte, komu a co „vypadlo z úst“.

 • ŽENA-IN - Znáte sourozence známých českých osobností?

  Někteří sourozenci slavných žijí ve jejich stínech, ale najdou se i tací, co si své místečko v mediálním rybníčku vybojovali. Vy právě teď máte šanci zjistit, jestli bratry a sestry známých tváří znáte. U některých je podoba obrovská, tam by to problém být neměl, ale co ti ostatní? Nezapomeňte se pochlubit s výsledkem.