Linka 199

ŽENA-IN - Pletení

Pojďte si povykládat o tom co právě pletete nebo co máte v plánu. Předejte své zkušenosti i ostatním. Srdečně vítáme !!!

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Pleť jako ze škatulky. Pečujte o ni jako profík!

  Stát se majitelkou krásné a zdravé pleti, to není jen o správných kosmetických přípravcích, ale také o životním stylu. Všechny po ní toužíme, a tak o ni začněme pečovat jako profík. Kdy? Ideálně hned teď!

 • ŽENA-IN - Pleť jako mastný knedlík? Toho se u pleťových olejů bát nemusíte!

  Oleje na tělo a pleť, to není žádná novinka. Jsou oblíbené pro vysoký obsah vitamínů, esenciálních mastných kyselin a minerálních látek, které jsou pro naši kůži tolik potřebné. Takže, krémy jsou passé, oleje frčí!

 • ŽENA-IN - Plánujete změnit svou zdravotní pojišťovnu? Čas na to máte do konce března

  Zdravotní pojišťovnu lze změnit jednou za dvanáct měsíců. Nejbližší termín, kdy je možné přestoupit k nové pojišťovně, je 1. července 2018. Nicméně pozor, pokud tento termín chcete stihnout, přihlášku musíte podat nejpozději do konce března.

 • ŽENA-IN - Plánujete pojištění domácnosti? Podívejte se, co vše kryje

  Při pojištění domácnosti je vždy třeba si uvědomit, co se k danému pojištění vztahuje. Pojistit je možné rodinný dům, bytový dům nebo garáž. Avšak pozor, pojištění domácnosti se vztahuje na vybavení domácnosti, nikoli na stavbu jako takovou. Zde je potřeba rozlišovat pojištění domácnosti a pojištění nemovitosti. Pokud vás vykradou, pojištění domácnosti by mělo postačit pro krytí škod. Ovšem pokud vám dům nebo byt vyhoří, budete potřebovat ideálně obě pojištění.

 • ŽENA-IN - Plánujete miminko? Přihlaste se do našeho projektu a získejte doplňky stravy MimiStar

  Plánujete otěhotnět? Hledáme tři maminky, kterým věnujeme doplňky stravy GS MimiStar na období 3 měsíců, které ženské tělo připraví na početí miminka.

 • ŽENA-IN - Plán na příští rok? Doporučuji dovolenou v Dubaji

  Navštěvujete rádi zajímavá místa? Pak se můžete inspirovat mým cestopisem z města Dubaj. Toto nevšední místo s mnoha světovými „NEJ“ stojí za návštěvu. Musíte tady strávit několik nocí, abyste si ho pořádně užili a objevili všechny jeho zajímavé části.

 • ŽENA-IN - Pláče vaše dítě ve školce? Musíte vytrvat, jde o projev adaptace, radí psycholožka

  Některé děti se do školky těší, jiné tam rodiče vedou smykem. Většinou ale stačí pár dní, aby se aklimatizovaly a našly nové kamarády. Ne tak čtyřletý syn paní Renáty (33). Trápení s ním teď má nejen ona, ale i paní učitelka.

 • ŽENA-IN - PIPINY

  Ti, kdo nikoho nepotřebují, nemají srdce. Všichni potřebují přátele. Držíme spolu v dobrém i ve zlém.

 • ŽENA-IN - Pho bo

  S touto skutečně posilující a voňavou polévkou se to má tak. Buď ji milujete nebo ne,  zatím jsem nenarazila na nic mezi tím. Je hodně podobná našemu vývaru, ale najdete v ní spoustu exotických chutí a vůní. Koriandr, perila, chilli, klíčky

 • ŽENA-IN - Pět tipů, jak se ze silvestrovské party nepropít do kocoviny

  Už na Silvestra se rozhoduje o tom, jak prožijete Nový rok. Řeč je naštěstí jen o 1. lednu, ale i ten by se dal prožít lépe než v posteli s mokrým hadrem na hlavě a bědováním. Máme pro vás několik rad, jak ukočírovat bujaré novoroční oslavy tak, abyste z alkoholu, který vám proteče hrdlem, měli jen požitek.

 • ŽENA-IN - Pět rad, jak se vyrovnat s kritikou

  Poslouchat negativní ohlasy na svou osobu či práci, to ustojí málokdo. Na co byste měli myslet ještě předtím, než vyletíte jako sopka, nebo se uraženě uzavřete do sebe?

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Pěstujte a louskejte buráky, je to snadné!

  Máte rádi arašídy a žijete v domnění, že si dopřáváte oříšky? Jste na omylu! Stejně tak jako v případě, pokud si myslíte, že si je nemůžete vypěstovat na své vlastní buráky zahrádce nebo v květináči.

 • ŽENA-IN - Perníkový závin

  Máte rádi vůni čerstvě upečených perníčků? Zkuste je trochu jinak.

 • ŽENA-IN - Peggy Guggenheimová: Milovnice umění a života

  Byla milovnicí umění, sběratelkou obrazů, mecenáškou talentovaných umělců. A také energickou a extravagantní dámou v nápadných brýlích, která by si pro groš nechala vrtat koleno. V Benátkách, v tomto úžasném městě, strávila tato výstřední Američanka posledních třicet let svého života a zanechala tu sbírku, která patří k nejnavštěvovanějším v Evropě.  

 • ŽENA-IN - Pečujte o svoji citlivou pleť!

  Komplexní péče o suchou a citlivou pokožku je velmi náročná, ale s těmi správnými pomocníky ji zvládnete.

 • ŽENA-IN - Pečujte o své barvené vlasy jako profík!

  Barvit si v dnešní době vlasy, to není nic zvláštního. Nebezpečné chemické přísady jsou dávno pryč, a tak se poničených a spálených vlasů už není třeba bát. Přesto, přírodní vlasy jsou přeci jen... přírodní, a tak je třeba těm barveným dopřát speciální péči.

 • ŽENA-IN - Pečené kuře s barevnou zeleninou

  Vypadá jako obyčejné pečené kuře. Je to obyčejné pečené kuře. S pěkně křupavou kůrčičkou, uvnitř šťavnaté. K němu obyčejná rýže. Tedy neobyčejná. Voňavá jasmínová. Ale co je na dnešním obědu nejlepší? Opravdu chutná zeleninová směs.

 • ŽENA-IN - Pečené kuře - paráda s minimem námahy

  Když mám vybrat jedno jídlo, kterým jistě nadchnu děti i dospělé, tak je to pečené kuře.

 • ŽENA-IN - Pečené brambůrky ve slupce a losos

  Brambory pečené ve slupce jsou velká pochoutka. A vlastně k nim ani nemusí být žádné maso, ani nic jiného. Jsou skvělé jen tak. Například s trochou tvarohu a pažitkou. Nebo klidně s domácí tatarkou. Třeba se vám podaří někde sehnat takové mini brambory, jaké jsme pekli v našem receptu.

 • ŽENA-IN - Paštika z kachních jater

  Jednoduchá paštika. Proč kupovanou paštiku plnou chemických zbytečností, když můžete mít snadnou domácí?