Linka 199

ŽENA-IN - Objevte tajemství Kačenčiny pohádkové říše, pěšky či na kole

Něžná krása Orlických hor a jejich romantická zákoutí lákají stále více turistů. Kdo holduje aktivnímu odpočinku, tomu přijde mírný profil tohoto pohoří a nespočet historických památek vojenského původu vhod. Na vše dohlíží bytosti z místních pohádek a pověstí...

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Ochranný dětský krém Linteo: Jak vyhovoval testujícím maminkám a jejich dětem?

  V rámci velkého testování produktů, určených k péči o děti, naše čtenářky - maminky testovaly také Ochranný dětský krém Linteo Baby. Jak s ním byly spokojené? Doporučily by ho?

 • ŽENA-IN - Óda na ženu - matku. Taková je nejnovější kolekce Dolce&Gabbana

  Modelky s bříšky, s miminky v náručí nebo v doprovodu roztomilých děvčátek se objevily na přehlídkovém molu a vzbudily nadšení. Neobvykle pojatá kolekce Dolce&Gabbana tak vzdala hold ženě matce.

 • ŽENA-IN - Ofiny jsou trendy! Jaká vám bude slušet?

  Každá z nás sem tam zatouží po změně vizáže. Nejčastěji si pohráváme s myšlenkou, jak se nechat ostříhat, protože stávající účes nás nebaví. Šmrncovní ofina může být tou správnou volbou. Nemusíte se jí bát, stačí vědět, jaký typ vám bude slušet.

 • ŽENA-IN - Oldra Sedlmayerová, obdivovatelka TGM a jeho tajná láska

  Náš první prezident byl obdivuhodný i obdivovaný člověk. Krásný, štíhlý, noblesní… Erotické kouzlo musel mít pro ženy už od mládí. Ovšem od chvíle, kdy poznal v Lipsku Charlottu Garrigueovou, žádná jiná pro něj neexistovala. Zastával názor, že muž má mít v životě jen jednu ženu a žena jen jednoho muže. Nudné? Naopak! Nádherné!

 • ŽENA-IN - Olga Revilliodová ztratila své dva syny během půl roku

  Říkali jí Olinka, Olůvka, Olovo. Olga Masaryková (1891–1978), mazánek rodiny, poslední dítě Masarykových, byla ze všech prezidentových dětí ta nejméně známá. Moc se toho o jejím dětství či mládí nepíše a většinu svého dospělého života prožila v zahraničí.

 • ŽENA-IN - Olga Šípková: Je lepší být někdy slaboch než silná žena

  Olgu Šípkovou máme všichni v paměti jako usměvavou moderní ženu, která vše zvládne levou zadní. Sbírá zlaté medaile, točí úspěšné DVD, stará se o dvě děti, moderuje pořady v televizi a vede svoje fitcentra. Kolem čtyřicítky však přišly deprese a nespavost...

 • ŽENA-IN - Opravdu mohou antiperspiranty za vznik rakoviny? Víme, jak se věci mají

  Kolik z vás si při nákupu jakékoliv kosmetiky čte etikety, kde se nachází přesné složení výrobků? Některé určitě ano, ale stále převládá více žen, která vsází na líbivý obal, pozitivní recenze či vůni. Kolem zkrášlujících a pečujících výrobků stále koluje velké množství mýtů, jaké složky v nich jsou škodlivé a opačně. Jak se tedy věci mají? Čemu bychom se měly vyhýbat?

 • ŽENA-IN - Ořechoví šneci

  Taky se vám to stává? Přijde nečekaná návštěva a vy zjistíte, že jim nemáte co nabídnout? V magazínu jednoho supermarketu jsem objevila skvělý a jednoduchý recept. Na chutný dezert vám stačí listové těsto v mrazáku a ořechy ve spíži.

 • ŽENA-IN - Orlické hory nechrání jen Rampušák

  Připravili jsme si pro vás seriál o ochráncích našich hor. V prvním díle se nebudeme věnovat našim nejvyšším horám, ale horám sousedním. A věřte, nebo ne, Krakonoš má v Orličkách také své zájmy...

 • ŽENA-IN - Osm dezertů z jednoho pekáče

  Když má každý z rodiny rád jiný dezert, pak je nejlepší nápad upéct všechny dohromady a to na jednom pekáči. Podívejte se, jak to krásně jde, podle následujícího videa. Navíc tak můžete připravit velké a variabilní pohoštění pro návštevu, co říkáte? Samozřejme ne všechny dezerty se dají péct dohromady, ale zrovna kombinace na videu takto péct jde. Zkusíte to?

 • ŽENA-IN - Osudová žena umělců i intelektuálů...

  Gustav Mahler, Oskar Kokoschka, Walter Gropius, Franz Werfel. Mohli mít tito umělci vůbec něco společného? Ano! Spojovala je Alma Mahlerová. Žena, kterou všichni čtyři bezmezně milovali. Tři z nich se stali dokonce jejími manžely, ten čtvrtý se s odmítnutím i rozchodem nikdy nesmířil. Ostatně nebyli to jen tito čtyři pánové, ctitelů i milenců z řad prominentů bylo mnohem více…

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Otázky pro čtenářky, které testují RadioXar krém a RadioXar mýdlo

  Milé čtenářky, které jste s námi testovaly RadioXar krém a RadioXar mýdlo, vyplňte nám anketu a napište, jak jste byla spokojená s produkty, které jsme vám zaslali.

 • ŽENA-IN - Otevírají se volební místnosti

  Dlouho očekávaná druhá přímá volba prezidenta České republiky právě nastala. Nyní se otevírají volební místnosti a každý občan má právo vyjádřit svůj názor a dát hlas kandidátovi, který je jeho názorům nejbližší a dokázali by si ho představit jako svého budoucího prezidenta. Podle sázkových kanceláří má největší šanci stávající prezident Miloš Zeman, ale co si myslíte vy? A půjdete k volbám?

 • ŽENA-IN - Otužujte se! Budete krásnější, zdravější a šťastnější

  Věděli jste, že otužování dokáže nastartovat látkovou přeměnu a tím urychlit spalování tuků? Našim předkům sloužila léčebná kúra studenou vodou k potlačení úporných bolestí. Otužování zůstalo moderní dodnes.

 • ŽENA-IN - Outfit dne: Meryl Streep & Tom Hanks

  Herečka Meryl Streep vypadala na londýnské premiéře filmu: Skrytá válka" naprosto báječně. Hádali byste jí 68 let?

 • ŽENA-IN - Ovesné palačinky s jahodovou smetanou

  Využijte jahodovou sezonu a mlsejte zdravě. Protože naše dnešní palačinky jsou nejen moc dobré, ale také bez špetky mouky a cukru. Nevěříte? Vyzkoušejte. Budete nadšení a s chutí je zařadíte na svůj běžný jídelníček.

 • ŽENA-IN - Ozdobte si talíř jako profesionál

  Určitě jste už mnohokrát viděly jídlo na krásně nazdobeném talíři, ale nikdy vás nenapadlo, že byste to mohly samy zkusit. Podívejte se na následující video, kde je pár celkem dobrých a jednoduchých tipů, jak profesionálně nazdobený talíř zvládnout i doma.

 • ŽENA-IN - Ožehavá vánoční témata očima psycholožky aneb Jak to dětem vysvětlit

  Sepsaly si i vaše děti vánoční přání, ze kterých se „Ježíškovi“ protočily panenky? Zeptali jsme se dětské psycholožky Jitky Jeklové, jak pod stromečkem předejít zklamání, a odpovědět na nejednu všetečnou dětskou otázku ohledně nadílky.

 • ŽENA-IN - Palačinkový dort

  Rychlý a snadný dort, po kterém na dětské oslavě zbudou prázdné talíře.

 • ŽENA-IN - Palačinky Zuzana

  Naše domácí variace na francouzské crêpes Suzette.