Linka 199

ŽENA-IN - Nepodceňujte ty, co mají dar a vidí nadpřirozené věci!

Tomu, co nevidíme, nechceme věřit. Jenže jsou mezi námi lidé, co mají jistý dar, a mohou pozorovat běžným okem věci, které normální bytost nemá šanci postřehnout. To se pak dějí věci, že se člověk nestíhá divit. Zvláště, když se tajemná slova z úst onoho „podivína“ potvrdí u odborníků.

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Nestačíte s dechem? Práce pro kardiologa!

  Více než 60 % pacientů s chronickým srdečním selháním zemře do 5 let od první hospitalizace pro srdeční selhání.1 Nemoc je způsobena oslabením srdce, které nezvládá rozvádět dostatek krve po těle.

 • ŽENA-IN - Netradiční grilovací příloha - plněná tortilla

  Kromě tradičních baget, chleba, rohlíků a nejrůznějších zeleninových salátů můžete připravit i zajímavé a netradiční přílohy. Dnes se nechejte inspirovat plněnými tortillami, které můžete přizpůsobit ke každému grilovanému masu i rybě. Zamilujete si je!

 • ŽENA-IN - Nezapomenutelný Robin Hood Michael Praed

  Když jsme tu nedávno vzpomínali lásku dívek a žen, které „vyrůstaly“ na seriálu Sandokan, Inda Kabira Bediho, ihned se mi vybavil další osudový muž televizních divaček. Koncem osmdesátých let nás přece všechny okouzlil Michael Praed s lukem a šípem - Robin Hood ze Sherwoodu.

 • ŽENA-IN - Nezvládám domácnost, tvrdí maminka dvou malých chlapců

  Být doma s dětmi a starat se domácnost se může mnohým ženám jevit jako velmi snadná věc, zvlášť pokud samy chodí k takové činnosti ještě do práce. Pětatřicetiletá Blanka však přiznává, že je na pokraji zhroucení – absolutně se jí nedaří udržet domov v takovém stavu, jak by si přála. A jak to vidí u svých známých.

 • ŽENA-IN - Noste midi sukně celé léto! Tyto topy jsou k nim jako stvořené!

  Léto bez sukně, to snad ani není možné! Sukně by měl být tím nejfrekventovanějším kouskem v našem šatníku, nemyslíte? Jsou tak ženské, pohodlné a zkrátka a dobře k nám ženám patří. Midi délka je trendy a sluší každé postavě. A tyto topy se k nim náramně hodí...

 • ŽENA-IN - Novinky korejské značky erborian se postarají o dokonale hebkou pokožku

  Když se spojí luxus a odborné znalosti v oblasti krásy Francie, s čistotou a tajnými bylinnými recepturami Koreje, vznikne kosmetika erborian. Ta v sobě snoubí to nejlepší z obou zemí a jejich kultur.

 • ŽENA-IN - Nový rok, nový chlap!

  Každý má pro nový rok trochu jiné předsevzetí. Někdo začíná cvičit, jíst zdravě nebo mění práci. Lenka kráčí do roku 2018 s jiným cílem – změnit partnera.

 • ŽENA-IN - Nový trend: kosmetický minimalismus

  Dnešní konzumní doba nás často „nutí“ k tomu, abychom nakupovaly přes míru. Abychom plnily své botníky a šatníky přes míru a aby se naše kosmetická polička (poličky) prohýbala pod množstvím všech krémů, sér, boosterů, šminek a dalších nezbytností. Není to ale už příliš? Co takhle vykročit cestou (alespoň) kosmetického minimalismu?

 • ŽENA-IN - Nožky jako kopýtka? Tyhle ponožky vás pobaví

  Extravagantní ponožky byly dříve pouze výsadou módních expertů, ikon či těch, co se nebáli divokosti. Jenže doba se změnila. Nyní jsou vtipné ponožky mezi hlavními trendy. Podle aktuálního diktátu byste je měla přiznat, ne je schovávat. Pokud si potrpíte na ujeté kousky, pak pro vás máme opravdu originální tip. S ponožkami, které můžete vidět níže, jistě uděláte radost někomu blízkému.

 • ŽENA-IN - O přírodě

  Krásy přírody a zvířata

 • ŽENA-IN - Objevte tajemství Kačenčiny pohádkové říše, pěšky či na kole

  Něžná krása Orlických hor a jejich romantická zákoutí lákají stále více turistů. Kdo holduje aktivnímu odpočinku, tomu přijde mírný profil tohoto pohoří a nespočet historických památek vojenského původu vhod. Na vše dohlíží bytosti z místních pohádek a pověstí...

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Ochranný dětský krém Linteo: Jak vyhovoval testujícím maminkám a jejich dětem?

  V rámci velkého testování produktů, určených k péči o děti, naše čtenářky - maminky testovaly také Ochranný dětský krém Linteo Baby. Jak s ním byly spokojené? Doporučily by ho?

 • ŽENA-IN - Óda na ženu - matku. Taková je nejnovější kolekce Dolce&Gabbana

  Modelky s bříšky, s miminky v náručí nebo v doprovodu roztomilých děvčátek se objevily na přehlídkovém molu a vzbudily nadšení. Neobvykle pojatá kolekce Dolce&Gabbana tak vzdala hold ženě matce.

 • ŽENA-IN - Ofiny jsou trendy! Jaká vám bude slušet?

  Každá z nás sem tam zatouží po změně vizáže. Nejčastěji si pohráváme s myšlenkou, jak se nechat ostříhat, protože stávající účes nás nebaví. Šmrncovní ofina může být tou správnou volbou. Nemusíte se jí bát, stačí vědět, jaký typ vám bude slušet.

 • ŽENA-IN - Oldra Sedlmayerová, obdivovatelka TGM a jeho tajná láska

  Náš první prezident byl obdivuhodný i obdivovaný člověk. Krásný, štíhlý, noblesní… Erotické kouzlo musel mít pro ženy už od mládí. Ovšem od chvíle, kdy poznal v Lipsku Charlottu Garrigueovou, žádná jiná pro něj neexistovala. Zastával názor, že muž má mít v životě jen jednu ženu a žena jen jednoho muže. Nudné? Naopak! Nádherné!

 • ŽENA-IN - Olga Revilliodová ztratila své dva syny během půl roku

  Říkali jí Olinka, Olůvka, Olovo. Olga Masaryková (1891–1978), mazánek rodiny, poslední dítě Masarykových, byla ze všech prezidentových dětí ta nejméně známá. Moc se toho o jejím dětství či mládí nepíše a většinu svého dospělého života prožila v zahraničí.

 • ŽENA-IN - Olga Šípková: Je lepší být někdy slaboch než silná žena

  Olgu Šípkovou máme všichni v paměti jako usměvavou moderní ženu, která vše zvládne levou zadní. Sbírá zlaté medaile, točí úspěšné DVD, stará se o dvě děti, moderuje pořady v televizi a vede svoje fitcentra. Kolem čtyřicítky však přišly deprese a nespavost...

 • ŽENA-IN - Opravdu mohou antiperspiranty za vznik rakoviny? Víme, jak se věci mají

  Kolik z vás si při nákupu jakékoliv kosmetiky čte etikety, kde se nachází přesné složení výrobků? Některé určitě ano, ale stále převládá více žen, která vsází na líbivý obal, pozitivní recenze či vůni. Kolem zkrášlujících a pečujících výrobků stále koluje velké množství mýtů, jaké složky v nich jsou škodlivé a opačně. Jak se tedy věci mají? Čemu bychom se měly vyhýbat?

 • ŽENA-IN - Ořechoví šneci

  Taky se vám to stává? Přijde nečekaná návštěva a vy zjistíte, že jim nemáte co nabídnout? V magazínu jednoho supermarketu jsem objevila skvělý a jednoduchý recept. Na chutný dezert vám stačí listové těsto v mrazáku a ořechy ve spíži.

 • ŽENA-IN - Orlické hory nechrání jen Rampušák

  Připravili jsme si pro vás seriál o ochráncích našich hor. V prvním díle se nebudeme věnovat našim nejvyšším horám, ale horám sousedním. A věřte, nebo ne, Krakonoš má v Orličkách také své zájmy...