Linka 199

ŽENA-IN - MP3 a filmy

Filmy a tak ....

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Monochromatické outfity nejsou pro „nudaře“. Naopak. Naučíme vás, jak na ně!

  Chodit od hlavy až po paty v jedné barvě, to zní jako velmi snadný úkol, ale opak je pravdou. Pokud tedy nechcete vypadat jako na cestě do posilovny, čtěte dál.

 • ŽENA-IN - Moje perné dny s The Beatles

  Jak jsme již informovali, vrací se v rámci Projektu 100 do kin kultovní film Perný den se skupinou The Beatles, což představuje svátek pro všechny fanoušky „brouků“. Nechce se věřit, že muzika, která je dodnes živá a podvědomě si ji brouká nejeden teenager, vznikla před padesáti lety!

 • ŽENA-IN - Moháč - krátká bitva, následky nedozírné…

  Už jsem tu někde prozradila, že rádi s manželem cestujeme. Tedy není to žádná exotika, na to tu jsou jiní experti. V posledních patnácti letech je to výhradně po evropských městech a památkách. V našem hledáčku jsou zejména místa spjata s významnými historickými událostmi našich i evropských dějin či místa s výrazným architektonickým odkazem minulosti.

 • ŽENA-IN - modrá vločka

  dotaz na splnění

 • ŽENA-IN - Modrá je dobrá aneb Zařaďte tuto barvu zpět do své kosmetické výbavy

  Myslíte si, že modré stíny, linky nebo řasenka jsou dávno out? Že to byla výsada 90. let a tam by také tento kosmetický výstřelek měl zůstat? V žádném případě. Modrá je dobrá, modrá je šik!

 • ŽENA-IN - Módní trend velí: Noste „pánské" kabáty!

  Světem obdivovaná Coco Chanel se jako první postarala o to, že v dámských šatnících se začaly objevovat prvky pánské módy. Od té doby se stále častěji setkáváme s tím, že návrháři se ryze mužskými oděvy inspirují. Ani letos tomu není jinak. Kabáty, které na první pohled působí, jako byste si je půjčila od partnera, jsou aktuálně na špici trendů. A vypadá to, že se tam nějakou dobu udrží.

 • ŽENA-IN - Módní tip: Zvolte asymetrii, zeštíhluje a protahuje

  Optické klamy dokážou zázraky. Nejen v přírodě, ale i v módě. Asymetrické členění se hodí všude tam, kde chceme ubrat centimetry. Nevěříte? Podívejte se na několik modelů s asymetrickými prvky a posuďte samy.

 • ŽENA-IN - Módní sametová revoluce

  Dávno tomu, kdy byl samet materiálem vhodným jen na významné akce, společenské události nebo do divadelní lóže. Samet ovládl tuto sezonu ve velkém a vy se ho naučte nosit od rána až do večera.

 • ŽENA-IN - Módní cestománie aneb kam vyrazit za nákupy?

  Jste zvyklé cestovat za hranice „jen“ za památkami? A co takhle si někdy udělat ryze dámskou jízdu a vyrazit za nákupy? Máme pro vás tipy na metropole, ve kterých zaplesá srdce i tomu největšímu shopaholikovi!

 • ŽENA-IN - Moderní doba úzkostná. Proč tak často podléháme těmto stavům?

  Říká se, že je to epidemie generace Y. Úzkosti nejsou tabu, úzkosti jsou denním chlebem jednoho ze čtyř lidí, z toho se to týká až 70 % žen. Čím to je? Proč jsou tyto psychické stavy nyní tak běžné?

 • ŽENA-IN - Mlsat lze i bez mouky! Získejte krásnou kuchařku

  Musíte dodržovat bezlepkovou dietu? Zvolila jste si stravu bez mouky v rámci zdravého životního stylu? Ráda i přesto mlsáte? Máme pro vás krásný tip!

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Mini langoše

  Skvělé jednohubky pro návštěvu.

 • ŽENA-IN - Miloslava Pilátová: Moje londýnské roky

  Jsem velký patriot - a i když mě někdy hodně věcí tady štve a miluji poznávání dálek, nedokážu si nějak představit, že bych dlouhodobě žila někde v zahraničí. A čím dále by se daná země nacházela od té naší, tím horší je to představa. Ale jsou mezi námi ženy, které část svého života v cizině prožily.

 • ŽENA-IN - Milena Jesenská nebyla pouhou přítelkyní Franze Kafky

  Novinářka, spisovatelka, překladatelka, členka odboje a „vyléčená soudružka“. Přesto je Milena Jesenská širší veřejnosti známá díky svému vztahu a zejména korespondenci s Franzem Kafkou. Nejspíš by se jí to moc nelíbilo. Byl to jen jeden z mnoha vztahů této ambiciózní a nespoutané ženy...

 • ŽENA-IN - Mikina do práce, na rande nebo na party? No jasně!

  Módní návrháři mají jedno velké (bez)významné plus – zařadili sportovní prvky do běžného šatníku. A dobře udělali, protože třeba taková mikina, ta je super téměř pro každou příležitost. Nevěříte?

 • ŽENA-IN - Michal Dlouhý: Divadlo je zrcadlo společnosti

  Posedět chvíli se sympatickým hercem Michalem Dlouhým je snem nejedné ženy. Však mi také kolegyně v práci hned chtěly dělat doprovod, když zjistily, kam jdu. A řeknu vám, milé dámy, že realita je mnohem lepší než sen.

 • ŽENA-IN - Metoda No Poo aneb Život bez šamponu

  Mytí hlavy bez šamponu? To není žádný nesmysl, ale naopak velký trend. Metoda No Poo vrátí vašim vlasům objem, ozdraví je i pokožku. Jen to vyžaduje trochu odhodlání a času...

 • ŽENA-IN - Měla jsem být císařovnou

  Tento nadpis jsem si vypůjčila z názvu knihy, která v roce 1935 způsobila v Rakousku obrovský skandál. Jeho autorkou byla bývalá korunní princezna a manželka následníka habsburského trůnu Stefanie Belgická. Už tehdy lidé prahli po bulváru …

 • ŽENA-IN - Máte sladěné boty s kabelkou? Zbytečná snaha!

  Ano, dlouho platilo pravidlo, že by měla kabelka ladit s vaším obutím, ale časy se mění a všechno je jinak! Dnes můžete bez dlouhého přemýšlení, jakou kabelku si vezmete k vašim oblíbeným lodičkám, sáhnout po té první, která se vám dostane pod ruku, a nedopustíte se přitom módního faux pas.

 • ŽENA-IN - Máte sedavou práci? Zůstaňte fit za každou cenu!

  Podle průzkumů dva z pěti zaměstnanců, kteří mají sedavou práci, přiberou až pět kilo. Důvodem je nejen celodenní sezení u počítače, ale také špatný životný styl na pracovišti. Je to i váš případ? A není načase udělat tomu přítrž?

 • ŽENA-IN - Mrkev a jablka - netradiční grilovaná příloha

  Grilované kotlety podle „šéfa na grilu“ Zdenka Pohlreicha byly výborné. Jakou přílohu k nim? Inspirovala jsem se opět u toho samého zdroje. Zaujaly nás grilované mrkvičky, v marinádě z pomerančového džusu s koprem, a také grilovaná jablka.

 • ŽENA-IN - Myslíte si, že umíte pečovat o oděvy? Potvrďte si své znalosti v kvízu

  Péče o oděvy není taková sranda, jak by se mohlo zdát. Sice jsme jistě všechny ženy čistotné, ale mnohdy i tak tápeme, jak a kdy určitý kousek prát. Myslíte si, že zrovna hygienu máte zvládnutou? Jste si jistá, jak často by se mělo ideálně prádlo prát a měnit? Právě teď si můžete ověřit své znalosti v našem kvízu. Výjimkou nebudou ani symboly, které můžete na oblečení vidět.

 • ŽENA-IN - Mýty o produktech ze sítě rychlého občerstvení McDonald´s

  O produktech ze sítě rychlého občerstvení McDonald´s koluje spousta mýtů. Firma tak před pár lety spustila webovku narovinu.mcdonalds.cz, kde se kdokoliv mohl zeptat na cokoliv. Jaké otázky tam padaly nejčastěji? Překvapí vás odpovědi?

 • ŽENA-IN - Na co lákají návštěvníky naše hrady a zámky?

  Návštěvy hradů a zámků patří k nejčastějším výletům po naší krásné vlasti. Možná i vy jste si všimli, že tyto památky občas nabízejí něco navíc. Kromě tradičních okruhů jsou čím dál populárnější večerní a noční prohlídky, které vám často umožní vidět historii trochu jinak.

 • ŽENA-IN - Na mužství nám nesahejte aneb Recept, jak se zbavit psího Casanovy

  Kdo má doma hárající fenu, jistě se už dopředu děsí, kolik jejích „nápadníků“ mu přijde výt pod okna. A pokusí se za ní v nestřežený okamžik vloupat. Snad všude se totiž najde nezodpovědný majitel, který nechá svého psa volně se potulovat. S jedním takovým si poradila veterinární lékařka Olga Dvořáková. Udeřila totiž na citlivé místo…

 • ŽENA-IN - Na svatební vlně ještě chvilku zůstaneme

  Pro každou nevěstu je její svatební den asi tím nejdůležitějším krokem v životě, proto se není čemu divit, že při výběru šatů jsou opravdu pečlivé. Ač se může zdát takový výběr jako lehká záležitost, taková sranda to zase není.

 • ŽENA-IN - Na vlastní zahradě můžete pohřbít i koně, jen splnit podmínky

  S domácími mazlíčky se loučíme hned dvakrát. Když zemřou, a když je necháme odvézt do kafilerie, krematoria, nebo na zvířecí hřbitov. Že byste psa nebo kočku raději pohřbili na své zahradě? Možné to je, jen málokdo splní podmínky.

 • ŽENA-IN - Naděžda Kramářová, první „česká“ paní premiérová

  Kramářova vila. Bezesporu zajímavá stavba, která slouží jako rezidence českých premiérů. Hlavní slovo při jejím budování měla ruská manželka prvního československého předsedy vlády Naděžda Nikolajevna Kramářová.

 • ŽENA-IN - Nahota rodičů před dětmi? Psycholožka radí, kam až můžete zajít

  Je nahota rodičů přirozená věc, nebo by se měli chození v rouše Evině a Adamově před dětmi raději vyvarovat? Dětská psycholožka Jitka Jeklová nám přiblížila, jak to vnímají ti nejmenší.

 • ŽENA-IN - Naše „holky“ už se pomalu chystají k odletu

  Krásné podzimní ráno z vlaštovčího hnízda, milé ženy-in. Září budu mít navždy spojené se školou, ale i s odletem vlaštovek. Už se houfují a já věřím, že to ty „naše“ stihnou. Párek vlaštovek, který se uhnízdil v naší dílně, vyvedl podruhé mladé.

 • ŽENA-IN - Nastávající maminky, hýčkejte se. Jak o sebe pečovat v těhotenství

  Říká se, že těhotenství je to nejkrásnější období ženy. Nastávající matky s tím ale mnohdy nesouhlasí. Ať už si tyto chvíle užíváte, nebo trpíte, nezapomínejte na kosmetickou péči. Ta je totiž v těhotenství velmi důležitá, podívejte se proč.

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Nastydnout může i váš pes

  Na podzim i v zimě utočí na lidi chřipka více než kdykoliv jindy, kromě lidí jsou ale ohrožena i zvířata, především pak psi. Asi největším zdravotním nepřítelem je pak psincový kašel, který umí čtyřnohá zvířátka pěkně potrápit.

 • ŽENA-IN - Naučte se čarovat pomocí koření

  Všichni jsme již nějakou dobu zaznamenali fakt, že se stále dříve stmívá. Doba, kdy nastanou kratší dny, je časem, kdy mě začínají přitahovat či oslovovat různé tajemné proudy. V podzimních měsících snad víc než kdy jindy. A přišlo to i letos.

 • ŽENA-IN - Návod na ležérní bohémský drdol

  Culíky a drdoly patří k velmi oblíbeným účesům žen, které mají delší vlasy. Jsou praktické a líbivé, jenže všechno se časem přejí. Je tedy dobré čas od času experimentovat. Vytvořte si nenuceně elegantní drdol, který zaujme. Jak na něj vám poradí vlasová stylistka Diana Kratochvílová.

 • ŽENA-IN - Navštívili jsme: Brixen, Havlíčkův fešácký kriminál

  Před týdnem jsme se vrátili z cestování po Jižních Tyrolích, kde jsme nemohli vynechat návštěvu městečka, které je pro nás navždy spjaté s „národním mučedníkem“ Karlem Havlíčkem Borovským. Na místě samém jsme chtěli zjistit, proč se tu Karlu Havlíčkovi nelíbilo.

 • ŽENA-IN - Navštívili jsme: Město Kostnice na břehu Bodamského jezera

  Řekne-li se Konstanz, vybaví se vám historické město v Bádensku-Württembersku. Ovšem řekne-li se Kostnice, nejspíš si vzpomenete na rok 1415. Upálení mistra Jana Husa. Alespoň takto si to mnozí pamatujeme ze školy. Pojďme toto malebné městečko navštívit…

 • ŽENA-IN - Navštívili jsme: Schloßhof, zámek na Moravském poli

  Jestlipak víte, kde se natáčely první scény nové verze Angeliky? Ve Versailles to nebylo! Slyšeli jste o Schloßhofu? Nejkrásnější zámek v Dolním Rakousku je na dohled od Bratislavy, asi jen hodinku a půl cesty z Brna. Pojďme jej společně navštívit…

 • ŽENA-IN - Nebojte se kožených a koženkových sukní! Jsou sexy a trendy

  Momentálně není většího módního fenoménu než jsou kožené či koženkové sukně. Ty mají dvě tváře. Nesou v sobě punc rebélie, jsou provokativní, ale mohou být i elegantní. Záleží pouze na vás jakou variantu si zvolíte.

 • ŽENA-IN - Nebude dyslektik? Tyto příznaky odhalí poruchu učení už u předškoláků

  Rozpoznat, zda bude mít dítě problémy se čtením a psaním, můžete ještě předtím, než nastoupí do školy. Poradíme vám, čeho si všímat.

 • ŽENA-IN - Nedělejte chyby v umístění sedačky.Víme, jak na to

  Sedací souprava je centrálním bodem velkého domu i malého bytu, kde se odpočívá, čte i pracuje. Je to místo, kolem kterého se vše točí. Místo, kde se potkávají návštěvy, kde rajtují děti, nebo kde trůní vaši zvířecí mazlíčci.