Linka 199

ŽENA-IN - Kámen chlorit zahání hádky a nerovnováhu

Také ještě přemýšlíte nad vánočními dárky? Čím bych tak mohla potěšit své drahé… A možná byste rádi vymysleli dárek s nějakým přesahem, s nějakým zajímavým a nevšedním obsahem.

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Kámen onyx přináší štěstí

  Nedávno jsem v jednom krásném bylinkářství hledala nějaký ten elixír života, jenž je nyní v počínajícím podzimu tak potřebný. Velice mě překvapilo, když jsem u jedné bylinkové směsi zaznamenala informaci - připraveno v hmoždíři z bílého onyxu. To jsou informace, které mě vždy zaujmou, informace, které mě nutí podívat se na věc ještě z dalšího úhlu a zkoumat a hledat a poznávat…

 • ŽENA-IN - Kámen variscit přináší úlevu od depresí

  Před pár dny v mém životě došlo k nečekané události. K takové, která dokáže otřást celým vaším světem a navždy jej změnit. Jedna z mých nejbližších bytostí, kterou znám velmi dlouho, která vedle mě prošla více než polovinou mého života, vyvedla mě z největších průšvihů a byla ukazatelem na těch nejdůležitějších cestách, bytost, která je pilířem mnoha dalších osob na tomto světě, ze dne na den velmi vážně onemocněla. Pár dní se dokonce ani nevědělo, zda se vůbec mezi nás vrátí

 • ŽENA-IN - Kapustové závitky dvakrát jinak

  Koupili jste si v obchodě krásnou zelenou kapustu a máte chuť připravit si z ní něco originálního? Dáme vám hned dva recepty na kapustové závitky. Jedny klasické s masovou náplní a jedny trochu exotické - v rýžovém papíru. Které z nich máte chuť vyzkoušet?  

 • ŽENA-IN - Karen Blixen Afriku opravdu milovala...

  O známé dánské spisovatelce Karen Blixen, která většinu děl publikovala pod mužským pseudonymem Isaac (často také Isak) Dinesen, jsem poprvé slyšela na gymnáziu od našeho skvělého češtináře. To jsem ještě netušila, že v budoucnu uvidím film natočený na motivy jejího nejznámějšího díla a hlavně - že navštívím v Dánsku její rodný dům zvaný Rungstedlund.

 • ŽENA-IN - Kávovník bude plodit i u vás doma! Vypěstujte si rostlinu, co voní i chutná

  Lze ho pěstovat v bytě, není náročný, jeho květy krásně voní a svými plody vás potěší hned dvakrát – chutné třešně skrývají zrnka, z nichž připravíte lahodný nápoj. Už možná tušíte, že je řeč o kávovníku.

 • ŽENA-IN - Kde končí vánoční cukroví? Zvířátkům ho rozhodně nedávejte!

  Podle průzkumu Z farmy domů letos peklo doma vánoční cukroví 77 procent lidí, dalších 17 procent ho koupilo. Zbytek jej dostal od příbuzných či známých nebo se obešel úplně bez něj. Většina lidí během svátků vánoční cukroví zkonzumuje, kde ale končí zbytky?

 • ŽENA-IN - Kdo do toho v roce 2017 praštil?

  Rok 2017 asi nebyl mezi celebritami na svatby příliš trendy, a tak „do chomoutu“ vlezlo opravdu jen pár známých tváří. Vybraly jsme pro vás šest dvojic. Jak se vám líbí?

 • ŽENA-IN - Kdo maže, ten je krásný aneb Testování kosmetických olejů

  Oleje se v posledních letech staly základním kamenem kosmetického arzenálu žen. Je ale škoda, že stále kolují fámy, že tyto produkty jsou jen pro určitý druh pleti, přitom vhodné složení se najde pro každého. Já osobně oleje zbožňuju, ale ne každý si mě získá. Jsem v tomto směru hodně náročná. Podívejte se na můj výběr těch nejlepších olejů, které jsem měla možnost vyzkoušet.

 • ŽENA-IN - Kdo se skrýval za záhadným jménem Toyen?

  Toto jméno bylo dlouhá léta u nás téměř neznámé. A co vůbec znamená? To vlastně úplně přesně nebylo nikdy vysvětleno. Patřilo ale surrealistické malířce Marii Čermínové.

 • ŽENA-IN - Kdo si hraje, nezlobí! Vyhrajte Pohádkové divadlo

  Děti mají mít své povinnosti, ale když je splní, určitě ocení, když s nimi strávíte nějaký čas u toho, co je baví... Zkuste to s Pohádkovým divadlem, u kterého si užijete spoustu legrace!

 • ŽENA-IN - Kdy mít druhé dítě? Víme, proč si (ne)dávat na čas

  Nepochybujete o tom, že chcete mít druhé dítě. Jenže kdy je ten nevhodnější čas pořídit prvorozenému potomkovi sourozence?

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Kdy počít druhé dítě? (Ne)vyplatí se neotálet!

  Nepochybujete o tom, že chcete mít druhé dítě. Jenže kdy je ten nevhodnější čas pořídit prvorozenému potomkovi sourozence?

 • ŽENA-IN - Kdy počít druhé dítě? (Ne)vyplatí se neotálet!

  Nepochybujete o tom, že chcete mít druhé dítě. Jenže kdy je ten nevhodnější čas pořídit prvorozenému potomkovi sourozence?

 • ŽENA-IN - Když balerinky, tak do špičky

  Balerínky už patří ke klasice našich botníků. Začaly se nosit v padesátých letech minulého století a v takřka nezměněné formě se těší velké oblibě i v současnosti. Ale něco se přece jenom změnilo a jejich typický oblý tvar se začíná nebezpečně zaostřovat. Je to ku prospěchu, nebo škodě věci, co myslíte?

 • ŽENA-IN - Když boty „neladí“ s postavou, dokážou shodit i to nejhezčí oblečení

  Vybíráte si boty s ohledem na své tělesné proporce? Pokud ano, pak asi víte, že některé boty vám „sednou“ a v jiných se necítíte dobře. A nejde jen o pohodlí. Prostě se k vám nehodí. Na co se zaměřit, abyste vybrala vždy dobře, probereme v dnešní Škole stylu.

 • ŽENA-IN - Kladivo, pneumatika nebo nekonečné schody aneb Trénink tak trochu jinak. Tomu se říká výzva!

  Zapomeňte na klasický trénink pod taktovkou trenéra. Časy se mění a s nimi i cvičební pomůcky. Navíc, nový rok je o nových výzvách, tak se do toho pusťte ve velkém. A nejlépe s profíkem po boku.

 • ŽENA-IN - Klíče do budky a peníze do hřebenu? Chytré schovky, které vás pobaví

  Kam doma schovat peníze, aby je případný lupič nenašel? Jak šikovně ukrýt náhradní klíče od domu? Pokud se těmito otázkami často zabýváte a už vás nenapadají místa, kde chytře ukrýt své drahocenné věci, zde máte pár tipů. Nikoho totiž nenapadne hledat cennosti v ptačí budce či uvnitř foto rámečku.

 • ŽENA-IN - Kočka a pes

  Jak jsou složití

 • ŽENA-IN - Kočka a pes v jednom bytě? 4 rady pro harmonické soužití

  Máte doma pejska a rádi byste si k němu pořídili i kočičku nebo naopak, ale bojíte se je mít v jedné domácnosti? Soužití psa i kočky pod stejnou střechou nemusí být vůbec žádný problém. Stačí dodržovat pár pravidel a pořekadlo Mají se rádi jako kočka a pes se bude říkat ve vaší domácnosti bez ironie.

 • ŽENA-IN - Kočko, kočko kočkatá, to jsou tvoje koťata?

  Povolání veterinářů není vždycky snadné. Ne, nemyslím teď práci se zvířecími pacienty. Občas je mnohem náročnější najít společnou řeč s jejich páníčky. V ordinacích se odehrávají nejrůznější příběhy. Někdy smutné, jindy vtipné či neuvěřitelné. Jako tehdy…