Linka 199

ŽENA-IN - Bude pro vás nový rok plný lásky, zdraví a peněz? Podívejte se, co vás podle andělů čeká v roce 2018

Těšíte se na novou etapu? Jste zvědavá, co vám následujících 12 měsíců přinese? Pak si rozhodně nesmíte nechat ujít náš jedinečný andělský horoskop. Ten vypracovala Lucie Biedermann Doležalová, která s nadpozemskými tvory komunikuje. Co andělé vzkazují jednotlivým znamení pro rok 2018, se můžete dočíst níže.

Zdroj: zena-in.cz


Příbuzné články:

 • ŽENA-IN - Brixen. Fešácký kriminál K. H. Borovského

  Když se řekne Brixen, každému se určitě vybaví jméno básníka, novináře, fejetonisty a rebela Karla Havlíčka Borovského, který sem byl poslán do vyhnanství. Chtěla jsem vidět místo, kde můj oblíbený autor trpěl.

 • ŽENA-IN - Bříška

  Snažilky z "Čápa nebo vrány" hurá na "Bříška"!    

 • ŽENA-IN - Brambory zapečené se smetanou

  Geniální příloha, která se hodí k mnoha různým jídlům. Je hotová za krátký čas a náklady jsou velice nízké.

 • ŽENA-IN - Božské ovoce kaki roste i u nás! Víme, jak ho pěstovat

  Propadli jste chuti sladkých, oranžových plodů, jejichž sezona v obchodech právě vrcholí? Aby ne, exotické ovoce kaki je pokrmem bohů. Věděli jste ale, že ho můžete také sami pěstovat a sklízet vlastní úrodu?

 • ŽENA-IN - Boží dřevec léčí, chutná i zdobí aneb Bylinka, co voní jako cola!

  Kdybyste zavřeli oči, neuvěříte, že nemáte před nosem skleničku s coca-colou, ale bylinku, kterou znali už staří Egypťané. Voní totiž úplně stejně, jako tento kultovní nápoj. A to není vše!

 • ŽENA-IN - Bojím se, že je se mnou jen kvůli jídlu

  Všichni víme, že láska prochází žaludkem a že to bývá většinou žena, která je v tomto směru pomyslnou strážkyní rodinného krbu. Na druhou stranu pokud se soužití změní pouze v prosté konzumování, které navíc táhne jen ona, není asi všechno v pořádku. Aspoň z jejího pohledu.

 • ŽENA-IN - Bohuslava Rajská, zapomenutá spisovatelka a kamarádka Boženy Němcové

  Když jsem nedávno četla o spisovatelce Bohuslavě Rajské, nějak mi automaticky naskočil začátek básně, kterou jsme se povinně učili v sedmé třídě. Začínala: Večer před svatým Janem, mluví sestra s Tomanem. Kam pojedeš, bratře milý, v této na noc pozdní chvíli? Na koníčku sedlaném, čistě vyšperkovaném…  Je mi jasné, že víte, kdo to napsal.

 • ŽENA-IN - Blanka Stablerová: Našla jsem svou oázu srdce

  S Blankou se znám už hodně dlouho. Objevila jsem ji kdysi v jednom fitcentru díky tomu, že si ji tam každý chválil, jak mu pěkně napravila záda i duši. A tak jsem se i já pravidelně nechala opájet aromaterapií, se kterou tam čarovala, a k tomu poslouchala její inspirující postřehy o životě.

 • ŽENA-IN - Bílý tygr a medvěd jsou maskoti OH v Pchjongčchangu

  Maskotem zimní olympiády v Pchjongčchangu je bilý tygr jménem Soohorang. Maskotem paralympijských her bude medvěd Bandabi. ZOH 2018 začínají už 9. února. Těšíte se?

 • ŽENA-IN - Bezchybná pleť v každé situaci!

  Chcete zazářit za každé okolnosti? Ať už na obchodní schůzce, na schůzce s přáteli či v práci? Zabodujte s bezchybnou pletí, kterou Vám zajistí tekutý make-up L’Oréal Paris True Match.

 • ŽENA-IN - Bez jaké barvy se neobejde váš šatník?

  Bez barev si nedokážeme představit život. Zdál by se nám smutný. Ale svůj šatník většinou cíleně barevnosti zbavujeme. Myslím, že nebudu daleko od pravdy, když si na otázku z titulku odpovím za vás. Bez černé!

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Beskydy chrání Radegast. Bůh, ze kterého jde strach

  Druhé pokračování seriálu o ochráncích našich hor čtěte s úctou! Zabloudíte v něm totiž do Beskyd, které chrání nejvyšší slovanský bůh. Běda těm, kteří ho dobře nenasytí. Na koho se Radegast rozhněvá, tomu se zle povede...

 • ŽENA-IN - Bebel: Nezapomenutelný a jedinečný Belmondo

  Sympatický rošťák, u kterého máme pocit, že ho známe osobně, že tak nějak patří do rodiny. Však jsme „na něm“ také povětšinou všechny „vyrostly“. Od kultovního U konce s dechem přes vylomeniny typu Muž z Acapulca až po fenomální krimi Samotář atd.

 • ŽENA-IN - BAR™

     

 • ŽENA-IN - Barbora Šťastná v rozhovoru pro Žena-in.cz: Dobrá tak akorát

  Dne 11. května se na pultech knihkupectví objeví již třetí kniha autorky Báry Šťastné. Ta si před lety - a vůbec ne kvůli příznačnému příjmení - začala zapisovat na blog svoje cesty ke štěstí, které nadchly tisíce ženy. Ne náhodou. Být šťastná v běhu všedních dní totiž není jen tak...

 • ŽENA-IN - Barbora Nerudová, „matička“ Jana Nerudy

  Její život bychom jí rozhodně nezáviděli. Ženy to vůbec měly v 19. století těžké. Pokud se ovšem nenarodily do té správné rodiny. A to tedy případ paní Nerudové nebyl…

 • ŽENA-IN - Banánovo mandlové smoothie

  K cuketovo mrkvovým bábovičkám jsem dlouho vymýšlela vhodný nápoj. Navedl mě syn, který si přál banánový koktejl. A tak jsem ho trochu vylepšila...

 • ŽENA-IN - Banánové muffiny s ovesnými vločkami, kokosem a mandlemi

  Ovesné vločky patří mezi nejhodnotnější cereálie. Mají vysoký obsah bílkovin, nenasycených mastných kyselin, vitamínů B1, B6 a E, železa a vápníků. Jsou lehce stravitelné a obsahují v ideálním poměru rozpustnou a nerozpustnou vlákninu. Dále obsahují vlákninu betaglukan, která prokazatelně snižuje hladinu cholesterolu v krvi.

 • ŽENA-IN - Badyán pomůže při mnoha neduhách

  Již za pár dní tady bude Štědrý den. Přípravy na tento výjimečný a slavný den pravděpodobně ve všech domácnostech dosahují stupně 9 na pomyslné stupnici 1 - 10. Velevýznamnou složkou těchto příprav je zajisté i pečení cukroví, a protože jsme si minule povídali o hřebíčku, který je jednou z vlajkových vůní tohoto počínání, dalším takovým kořením je z mého pohledu badyán!

 • ŽENA-IN - Audrey, princezna z Říma

  Kdo by neznal film Prázdniny v Římě? Ve své první velké roli se tu představila skvělá herečka, nádherná, elegantní a citlivá žena. Možná se vám těch superlativů zdá příliš, ale Audrey Hepburn byla ještě navíc velice skromná. Film jí vynesl řadu ocenění, po zásluze i Oskara za hlavní ženskou roli za rok 1953.

 • ŽENA-IN - Buďte elegantní dámou. Anglický styl vás jistě okouzlí

  Anglický styl oblékaní přináší do našich šatníků elegantní a jednoduchou nadčasovost. Je jedním z mála stylů, které nepodléhají neustále se měnícím módním trendům. Tím, že se jedná o nesmrtelnou klasiku, která bude vždy v kurzu, zaměřte si i vy na tento líbivý módní styl.

 • ŽENA-IN - Bujarý večírek za vámi? Vaše pleť vám rozhodně nepoděkuje!

  Kocovinu asi zažila každá z nás. Je to ten stav, kdy doslova bolí koukat. A je to také „nemoc“, při níž dostane pleť co pro to. Alkohol a zdravá pokožka, to není dobrá rovnice.

 • ŽENA-IN - Byla matka Franze Josefa skutečně taková fúrie?

  Arcivévodkyni Žofii Bavorskou, matku císaře Františka Josefa I., známe z filmů o Sissi jako nepříjemnou a arogantní ženu. Proč vlastně taková byla? A byla taková skutečně? Jako mladá byla mimořádně atraktivní a prý i oblíbená.

 • ŽENA-IN - Byla Sidonie opravdu nádherná? Nevšední osud jedné baronky

  Její krásné jméno zní jako pseudonym, její život by mohl sloužit jako scénář k filmu. Ostatně v těchto dnech měl premiéru v divadle Ungelt muzikál s názvem Touha jménem Einodis. Mladou hlavní hrdinku ztvárňuje Aneta Langerová, ve zralém věku Marta Kubišová. A o kom ten muzikál je? O baronce Sidonii Nádherné…

 • ŽENA-IN - Camille Claudel: Když se žena zamiluje do nesprávného muže

  Kariéra mladé a talentované malířky a sochařky se začínala právě slibně rozvíjet. Jenže potkala toho nesprávného muže a osudově se zamilovala. Nahlédněme do života neobyčejné ženy, která byla milenkou slavného umělce, s nímž prožila patnáct let. Do života geniální ženy, jejíž druhá půle života byla opravdu nezáviděníhodná…

 • ŽENA-IN - Čáp nebo vrána ?

  pro ty, co čekají, až konečně přiletí čáp nebo vrána...

 • ŽENA-IN - Capri nebo tříčtvrťáky?

  Nesluší jen hubenkám, jak by se mohlo zdát, ale mohou si je dovolit i ženy s bujnějšími křivkami. Posuďte samy.

 • ŽENA-IN - ČASTÉ DOTAZY K VĚRNOSTNÍMU KLUBU

  Se spuštěním obnoveného Věrnostního klubu bychom vám rádi odpověděli na pár otázek, které postupně posíláte emailem nebo v diskuzi. Pravidla VK se lehce změnila díky tomu, že se změnil tok článků a nevycházejí všechny k půlnoci. Prosím věnujte pozornost následujícímu sdělení.

 • ŽENA-IN - Čeho se bojíme?

  Člověk se vždy něčeho bál. Dlouho se děsil i obyčejného špatného počasí, neboť věřil, že jde o pomstu bohů. Chvíli prostě trvalo, než nám - jako lidstvu - došla spousta věcí. A mnohé stále zůstávají nevysvětlené... Ovšem tajemno není tím jediným zdrojem našeho strachu.

 • ŽENA-IN - Celtovej svět „obsadil“ Lucernu: Vzpomínka nejen na Vladimíra Čecha

  Velrybářská výprava, Píseň, co mě učil listopad, Marta, Jen ty má Sázavo, Veď mě dál, cesto má - písničky, které jsou tu s námi pěknou řádku let, takřka zlidověly a daly prožít trampskou romantiku nejedné generaci. Neříkejte, že jste si je nikdy nebroukala...

 • ŽENA-IN - Celulitida je nemoc, jděte s ní k odborníkovi!

  S celulitidou se v dnešní době bohužel setkává mnohem více žen, než dříve. Vůbec se přitom nemusí jednat o ženy s nadváhou. Tento estetický problém se objevuje u žen každého věku, každého zaměstnání a bohužel i každé postavy. V malé míře ji můžeme pozorovat i u mužů, nejvíce postižené však bývají ženy.

 • Linka 199
 • ŽENA-IN - Celulitida: homeopatie si poradí i s „kosmetickými“ problémy

  S nepěknými dolíčky na kůži, zejména v oblasti stehen a hýždí, s tzv. pomerančovou kůží, má většina žen bohaté zkušenosti. Kromě krémů, stravy a speciálních masáží může dobře pomoci také homeopatická léčba. 

 • ŽENA-IN - Červená je "kořením" vašeho šatníku. Nebojte se ji nosit

  Červená se letos stala nejžhavější barvou podzimu. Líbí se vám, ale ve velkých plochách si na ni netroufáte? Nevadí, poradíme vám, jak ji nosit. Dávkujte ji po špetkách a brzy se stane vaší "kamarádkou".

 • ŽENA-IN - Červená řepa se zelím

  Skvělá příloha k hlavnímu jídlu, základ na salát nebo zdravé mlsání k televizi.

 • ŽENA-IN - Červené zelí nejen k pečené huse

  Červené nebo bílé dušené zelí se dá udělat nápaditě a dochutit trochu jinak, než jsme zvyklí.

 • ŽENA-IN - Češi propadli exotickému avokádu, nejčastěji se objevuje na jídelníčcích dietářů

  Mezi Čechy rekordně vzrostla obliba avokáda, exotické superpotraviny bohaté na tuky, vitamíny a minerály. V roce 2017 byla jeho spotřeba dokonce o téměř 20 % vyšší, než v roce 2016. Poptávku zvyšuje hlavně změna ve stravovacích návycích Čechů a kreativní kulinářské využití této plodiny.

 • ŽENA-IN - Česnečka: Rychlá polévka za pár korun

  Polévka, která chutná ve všech ročních obdobích. Když kolem vás lítají bacily, tak vás před nimi česnek uchrání. Ale určitě přijde vhod i v létě, kdy si chcete pochutnat na lehké a nepříliš syté polévce.

 • ŽENA-IN - Česnekový losos v listovém těstě

  Snadný recept, který můžete zajímavě obměňovat. Základem je vždy listové těsto a čerstvé filety z lososa. K nim můžete přidat špenát, jarní cibulku, olivy, pórek, čerstvá rajčata, plátky cukety nebo úplně jinou zeleninu, kterou máte k této rybě rádi. Potom už jen chvilka v troubě a krásný chutný oběd máte na stole.

 • ŽENA-IN - Cestopis Dubaj: Nejvyšší budova světa Burj Khalifa

  Pokud budete v Dubaji, určitě si nenechte ujít výlet na vyhlídku z této budovy. Krásná Burj Khalifa se svými 828 metry nalákala i mne. I když mám závratě a trochu se bojím vysoko patrových výtahů, vyhlídku na Burj Khalifě jsem při mé prosincové návštěvě Dubaje prostě vidět musela.

 • ŽENA-IN - Cestopis Dubaj: Tančící a zpívající fontána

  Můj den s nejvyšší budovou světa Burj Khalifa jsem zakončila úžasným zážitkem se zpívající a tančící fontánou. Po náročném odpoledni jsme si zarezervovali večeři v restauraci Ab Del Wahab s venkovní terasou a výhledem na tuto skvostnou fontánu.