Linka 199

Vav 2014-2020 RSS novinky | Dotace EU

Veškeré materiály na těchto stránkách nesmí být zveřejněny nebo redistribuovány bez povolení. K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních.

Štítky: m dni prosince av zve verze op vvv verze v vvv

Zdroj: www.dotacni.info


Příbuzné články:

 • Vaultier - Collaborative Password Manager - Startupy - Lupa.cz

  Poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna…

 • Vaughan Jones Kay – knihy autora » Knihy Týden

  Podívejte se na knihy autora Vaughan Jones Kay v našem internetovém knihkupectví

 • Vaughan Jones – knihy autora » Knihy Týden

  Podívejte se na knihy autora Vaughan Jones v našem internetovém knihkupectví

 • Vaughan – knihy autora » Knihy Týden

  Podívejte se na knihy autora Vaughan v našem internetovém knihkupectví

 • Vaudevile, s.r.o. - IČO 02376504 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě Vaudevile, s.r.o. - IČO 02376504 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • Vattio Gianni – knihy autora » Knihy Týden

  Podívejte se na knihy autora Vattio Gianni v našem internetovém knihkupectví

 • Vattenfall zvažuje prodej německé uhelné elektrárny Moorburg

  Švédská státní energetická společnost Vattenfall bude zřejmě pokračovat v odprodeji svých německých uhelných aktiv. V následujících letech by se společnost mohla zbavit jedné ze svých nejmodernějších černouhelných elektráren, Moorburg. Po prodeji hnědouhelných dolů a elektráren českému EPH na jaře letošního roku Vattenfall rovněž zvažuje prodej elektrárny Moorburg, jedné ze svých nejnovějších a nejúčinnějších černouhelných elektráren. Agentuře Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Vattenfall zřejmě nekývne na žádnou z nabídek

  Podle informací německého deníku Bild, který se odkazuje na zdroj zevnitř firmy, nebude švédský koncern Vattenfall reflektovat na žádnou z nabídek na koupi jeho německých uhelných aktiv.

 • Vattenfall vydělal téměř 5 miliard

  Švédský státní koncern Vattenfall se v letošním třetím čtvrtletí dostal do zisku 1,6 miliardy švédských korun. Ve stejném období loňského roku vykázal ztrátu více než 18 miliard švédských korun. Švédská firma dnes také potvrdila jednání o prodeji svých aktiv v Německu.

 • Vattenfall v Německu pověřil prodejem Citi | iUHLI.cz

  Švédská energetická společnost Vattenfall pověřila banku Citigroup zorganizováním prodeje svých uhelných elektráren a dolů v Německu.

 • Vattenfall ukazuje cestu ČEZu, odkoupil projekt Global Tech II

  Švédská energetická společnost Vattenfall v minulém týdnu oznámila převzetí plánů na výstavbu offshore větrné farmy Global Tech II, která má disponovat instalovaným výkonem 553 MW. Obdobné plány má v sektoru OZE i česká energetická společnost ČEZ.  Obdobně jako jiné významné evropské energetické společnosti i Vattenfall se v poslední době orientuje více na obnovitelné zdroje. Jedním Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Linka 199
 • Vattenfall stlačil cenu elektřiny z větrných projektů v Dánsku na rekordní minimum

  Vattenfall vyhrál tendr na výstavbu dvou větrných farem Vesterhav Syd a Vesterhav Nord v dánském Severním moři za rekordně nízkých 475 dánských korun za MWh (63,8 euro, 1 621 korun). Důvodem je neobvykle nízká vzdálenost farem od pobřeží. Společnost to včera uvedla v tiskové zprávě. Cena, se kterou Vattenfall tendr vyhrál tak o 20 % překonala předchozí Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Vattenfall se zbavuje elektrárny v Dánsku | iUHLI.cz

  Dánská regionální teplárenská firma Fjernvarme Fyn koupí elektrárnu i se spalovnou odpadu. Cena transakce je 1,1 miliardy dánských korun, v přepočtu více než čtyři miliardy Kč.

 • Vattenfall schválil investice do jaderné elektrárny Forsmark

  Švédská společnost Vattenfall se rozhodla investovat do zvýšení bezpečnostních opatření a umožnit tak stávajícím třem blokům elektrárny Forsmark provoz i po roce 2020. Rozhodnutí následuje po tom, co vláda minulý týden oznámila zrušení daně na jadernou energetiku. Švédská variabilní daň z výroby elektrické energie představená v roce 1984 byla v roce 2000 nahrazena daní z instalovaného výkonu. Od svého uvedení Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Vattenfall prodělal téměř 60 miliard

  Švédský státní energetický koncern Vattenfall, o jehož německá hnědouhelná aktiva se zajímají hned tři české společnosti, zaznamenal v loňském roce ztrátu ve výši 2,1 miliardy eur (cca 57 miliard korun). To je asi dvakrát tolik, než v roce předchozím.

 • Vattenfall prodává německé elektrárny, zájem mají ČEZ a EPH

  Frankfurt - Švédská energetická společnost Vattenfall dnes vyzvala potenciální zájemce k předložení nabídek na koupi jejích hnědouhelných elektráren a dolů v Německu. Zájem o tyto aktivity už dříve vyjádřily české společnosti ČEZ a Energetický a průmyslový holding (EPH). Finanční ředitel ČEZ Martin Novák dnes agentuře Reuters řekl, že o podání nabídky bude jeho společnost "rozhodně" uvažovat.

 • Vattenfall prodává elektrárny v Německu. Zájem mají ČEZ i EPH

  Švédská energetická společnost Vattenfall vyzvala potenciální zájemce k předložení nabídek na koupi jejích hnědouhelných elektráren a dolů v Německu. Zájem o tyto aktivity už dříve vyjádřily české společnosti ČEZ a Energetický a průmyslový holding (EPH). Finanční ředitel ČEZ Martin Novák agentuře Reuters řekl, že o podání nabídky bude jeho společnost rozhodně uvažovat.

 • Vattenfall prodává elektrárny v Německu. Zájem mají ČEZ i EPH

  Švédská energetická společnost Vattenfall vyzvala potenciální zájemce k předložení nabídek na koupi jejích hnědouhelných elektráren a dolů v Německu. Zájem o tyto aktivity už dříve vyjádřily české společnosti ČEZ a Energetický a průmyslový holding (EPH). Finanční ředitel ČEZ Martin Novák agentuře Reuters řekl, že o podání nabídky bude jeho společnost rozhodně uvažovat.

 • Vattenfall prodá EPH kontrakty na elektřinu do roku 2019 za 9 mld. SEK - Roklen24.cz

  Portál věnující se ekonomice, finančním trhům a financím

 • Vattenfall prodá EPH kontrakty na elektřinu do roku 2019 za 9 mld. SEK - Roklen24.cz

  Portál věnující se ekonomice, finančním trhům a financím