Linka 199

Thermaltake představil GOrb II chladič notebooků

Thermaltake představil GOrb II chladič notebooků. Ten je vyveden v poměrně netradičním designu, kdy se jedná o kouli, kterou lze rozložit na dvě části, které fungují jako nožičky chladiče. V každé polovině koule je umístěn ventilátor se 2000 otáčkami za minutu, podsvíceny modrou LED. Chladič je velmi skladný a je vhodný pro notebooky o velikostech 10-17

Zdroj: pctuning.tyden.cz


Příbuzné články:

 • Thermaltake představil heatpipe chladiče pro paměti

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

 • Thermaltake představil herní skříň Chaser A71

  Thermaltake představil herní skříň Chaser A71, mělo by se jednat o full-tower a měla by disponovat jedním 120 mm ventilátorem a třemi 200 mm ventilátory.

 • Thermaltake představil novou odhlučněnou midi tower PC skříň Suppressor F51

  Thermaltake představil novou odhlučněnou midi tower PC skříň Suppressor F51. Jedná se o první model série, která by se měla zaměřovat zejména na uživatele vyžadující naprostou tichost PC. Jedná se o skříň typu midi tower, která je schopná pojmout základní desky až do formátu E-ATX, až šest disků, dvě mechaniky, grafiky dlouhé až 465mm a až deseti 120mm ventilátory, z nichž čtyři je možné spravovat vestavěným regulátorem otáček.

 • Thermaltake představil novou řadu úzkoprofilových chladičů CPU NiC

  Thermaltake představil novou řadu úzkoprofilových chladičů CPU NiC. Označení NiC znamená

 • Thermaltake představil poslední skříň ze série Urban a to model S71

  Thermaltake představil poslední skříň ze série Urban a to model S71. Tento model bude největším z celé série, jedná se totiž o full-tower skříň, která nabídne spoustu prostoru pro hegh-end komponenty. Nabídne také dostatek prostoru pro vodní chlazení, 2 200 mm ventilátory a jeden 120 turbo fan.

 • Thermaltake představil skříň Armor A30i

  Thermaltake představil krychlovou skříň Armor A30i, která je nástupcem poměrně úspešné kompaktní skříně Armor A30, vydané v roce 2010. Skříň je lehce sestavitelná, díky oddělitelným třem panelům. Do skříně se jde dostat odděláním horního, levého a zadního panelu. Nový Armor je určen pro instalaci základních desek formátů micro-ATX a mini-ITX. Dále má case mnoho oddělitelných prvků jako držák PSU či klece pro HDD.

 • Thermaltake představil skříně Urban T21 a T31

  Thermaltake představil skříně Urban T21 a T31. Jedná se o midi tower skříně, které využívají jednoduchý, elegantní a sofistikovaný design a to hlavně čelního panelu. Obě skříně lze zakoupit s oknem do bočnice, aby bylo vidět na vaše komponenty. Do obou skříní lze instalovat tři mechaniky a až 6 disků. Obě skříně jsou také určeny pro ATX formát základních desek a extra dlouhé grafické karty.

 • Thermaltake představil sněhově bílou edici PC skříně Core X9

  Thermaltake představil sněhově bílou edici PC skříně Core X9. Jedná se o edici nazvanou Snow Edition, která nabídne sněhobílý nástřik exteriéru i interiéru. Parametricky se však tato verze nijak neliší od té původní černé. Dočkáme se tedy slušného vnitřního prostoru, do něhož lze rozmístit až 20 ventilátorů, sedm disků a základní desky až do formátu E-ATX. Cenu této bílé edice zatím neznáme, ale patrně bude překračovat částku 5 000 Kč.

 • Thermaltake představil tři nové high-end zdroje Toughpower Silver s vysokou účinností

  Sháníte nový modulární zdroj pro nabušenou sestavu? PSU řady Toughpower nabízí vysokou spolehlivost a účinnost s certifikací 80PLUS Silver.

 • Thermaltake představil Water 3.0 řadu AIO chladičů CPU

  Thermaltake představil Water 3.0 řadu AIO chladičů CPU. Jedná se o řadu lehce namontovatelných vodních chladičů CPU pro začátečníky i náročné uživatele. Jedná se o tři varianty. Water 3.0 Extreme chladič je zaměřen na náročné uživatele, kteří mají ve skříni dostatek místa k uložení velkého radiátoru. Water 3.0 Pro je určen pro profesionály, kteří neoplývají takovým prostorem a přesto chtějí dostatečný výkon chlazení. A poslední Performer chladič je vhodný pro běžné uživatele.

 • Thermaltake představuje dvojici midi-tower skříní série Versa

  Thermaltake představuje dvojici midi-tower skříní série Versa. Jedná se prakticky o levnější obdobu před několika dny představené skříně Core V31, s nímž má společnou konstrukci. Oba nové modely mají stejně řešený vnitřní prostor pro základní desky formátu ATX, až osm ventilátorů a až osm disků. Nechybí ani možnost instalace prvků chlazení včetně dvou 360mm radiátorů. Cena obou modelů prozatím bohužel známá není.

 • Linka 199
 • Thermaltake představuje herní skříně Versa G1/G2

  Společnost Thermaltake rozšiřuje svou nabídku herních počítačových skříní o další dva modely Versa G1 a Versa G2.

 • Thermaltake představuje trojici nových CPU chladičů série Frio Silent

  Thermaltake představuje trojici nových CPU chladičů série Frio Silent. Jedná se o modely Frio Silent 12, Frio Silent 14 a Frio Extreme Silent 14 Dual. První dva modely jsou založeny na jedné pasivní věži s hliníkovým žebrováním, která je ochlazována buď 140 nebo 120mm PWM ventilátorem. Model Frio Extreme Silent 14 Dual je vybaven dvěma pasivními věžemi a dvěma PWM ventilátory o průměru 140 mm.

 • Thermaltake představuje unikátní Armor A60 AMD Leo Edition

  Thermaltake představuje unikátní Armor A60 AMD Leo Edition

 • Thermaltake přichází na trh s několika novými modely PSU řad ToughPower a ToughPower Grand

  Thermaltake přichází na trh s několika novými modely PSU řad ToughPower a ToughPower Grand. Konkrétně se jedná o modely s výkonem 1000, 1200 a 1500 wattů ze série semi-modulárních napájecích zdrojů ToughPower Gold a PUS s výkonem 1050 a 1200 W ze série ToughPwoer Grand, které mají plně modulární konstrukci.

 • Thermaltake přichází s další skříní ze série Urban

  Thermaltake přichází s další skříní ze série Urban s označením S41. Jedná se o midi-tower skříň s možností instalace klasické ATX desky i s extra dlouhou grafickou kartou. Do skříně jsou zakomponovány tři ventilátory, prachové filtry a dokovací stanice pro snadné vložení HDD.

 • Thermaltake přichází s novou řadou PSU série TR2 Bronze

  Thermaltake přichází s novou řadou PSU série TR2 Bronze. Jedná se o řadu čítající tři modely s výkonem od 450 do 600 wattů. Všechny modely mají nemodulární konstrukci, pro napájení využívají jednu +12V větev a splňují certifikaci účinnosti 80 PLUS Bronze. Společným jmenovatelem je také 120mm ventilátor s inteligentní regulací otáček.

 • Thermaltake přichází s novou sérií chladičů CPU

  Thermaltake přichází s novou sérií chladičů CPU, jedná se o chladiče ze série NiC, tedy užší chladiče, které neomezují prostor nad paměťovými sloty.

 • Thermaltake přichází s novým kompaktním chladičem notebooků Satellite s vestavěnými reproduktory

  Thermaltake přichází s novým chladičem notebooků Satellite s vestavěnými reproduktory. Jedná se o kompaktní chladič, který lze po rozdělení na dvě části umístit pod notebook. Ten je potom ochlazován za pomoci dvou 50mm ventilátorů. Chladič je v jednotlivých částech vybaven také reproduktory. Hlavní výhodou chladiče je možnost složení do kompaktního kvádru, který lze snadno přenášet.

 • Thermaltake připravil nový mid-tower: skříň Armor A60

  Thermaltake dnes uvedla svůj nejnovější mid-tower, počítačovou skříň Armor A60, která podle samotného výrobce je zaměřená na notorické hráče.