Linka 199

Thermaltake představil chladící podložku V20 ze série Massive

Thermaltake představil chladící podložku V20 ze série Massive, která je založena na hliníkové mřížce se šestiúhelníkovými oky, skrz kterou je notebook ochlazován pomocí jednoho 200 mm tichého ventilátoru. Ventilátor, stejně jako LED podsvícení podložky lze regulovat pomocí vestaveného přepínače. Podložka je určena pro veškeré notebooky do velikosti úhlopříčky 17 palců.

Zdroj: pctuning.tyden.cz


Příbuzné články:

 • Thermaltake představil chystanou skříň Urban S31 Snow Edition

  Thermaltake představil chystanou skříň Urban S31 Snow Edition. Jedná se o první přírůstek do rodiny sněhově bílé edice skříní ze série Urban. Stále se jedná o ATX skříň, která je vyvedena ve variantách s oknem a bez okna. Skříň je vyrobena z oceli plastu a čelní panel tvoří stříbrný broušený hliník. Skříň se kromě těchto kosmetických prvků nijak neliší od původního modelu.

 • Thermaltake představil další midi-tower skříň série Core, který nazval V41

  Thermaltake představil další midi-tower skříň série Core, který nazval V41. Jedná se prakticky o zvětšenou verzi modelu V31. Jedná se taktéž o midi-tower skříň, nicméně její rozměry jsou o něco větší stejně jako její hmotnost. Uvnitř je také podstatně více prostoru pro disky, chladiče procesoru i prvky chlazení. Cenu nového modelu bohužel zatím výrobce neodtajnil.

 • Thermaltake představil další přírůstek do série chladících podložek pod notebooky

  Thermaltake představil další přírůstek do série chladících podložek pod notebooky, jedná se o model podložky TM ze série Massive. Massive TM podložka disponuje dvěma 120 mm ventilátory, které lze regulovat pomocí tlačítek na těle podložky. Podložka je dále vybavena tepelnými čidly, které snímají teplotu na čtyř oblastech podložky, přičemž informace o teplotě indikují prostřednictvím malého displeje.

 • Thermaltake představil GOrb II chladič notebooků

  Thermaltake představil GOrb II chladič notebooků. Ten je vyveden v poměrně netradičním designu, kdy se jedná o kouli, kterou lze rozložit na dvě části, které fungují jako nožičky chladiče. V každé polovině koule je umístěn ventilátor se 2000 otáčkami za minutu, podsvíceny modrou LED. Chladič je velmi skladný a je vhodný pro notebooky o velikostech 10-17

 • Thermaltake představil heatpipe chladiče pro paměti

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

 • Thermaltake představil herní skříň Chaser A71

  Thermaltake představil herní skříň Chaser A71, mělo by se jednat o full-tower a měla by disponovat jedním 120 mm ventilátorem a třemi 200 mm ventilátory.

 • Thermaltake představil novou odhlučněnou midi tower PC skříň Suppressor F51

  Thermaltake představil novou odhlučněnou midi tower PC skříň Suppressor F51. Jedná se o první model série, která by se měla zaměřovat zejména na uživatele vyžadující naprostou tichost PC. Jedná se o skříň typu midi tower, která je schopná pojmout základní desky až do formátu E-ATX, až šest disků, dvě mechaniky, grafiky dlouhé až 465mm a až deseti 120mm ventilátory, z nichž čtyři je možné spravovat vestavěným regulátorem otáček.

 • Thermaltake představil novou řadu úzkoprofilových chladičů CPU NiC

  Thermaltake představil novou řadu úzkoprofilových chladičů CPU NiC. Označení NiC znamená

 • Thermaltake představil poslední skříň ze série Urban a to model S71

  Thermaltake představil poslední skříň ze série Urban a to model S71. Tento model bude největším z celé série, jedná se totiž o full-tower skříň, která nabídne spoustu prostoru pro hegh-end komponenty. Nabídne také dostatek prostoru pro vodní chlazení, 2 200 mm ventilátory a jeden 120 turbo fan.

 • Thermaltake představil skříň Armor A30i

  Thermaltake představil krychlovou skříň Armor A30i, která je nástupcem poměrně úspešné kompaktní skříně Armor A30, vydané v roce 2010. Skříň je lehce sestavitelná, díky oddělitelným třem panelům. Do skříně se jde dostat odděláním horního, levého a zadního panelu. Nový Armor je určen pro instalaci základních desek formátů micro-ATX a mini-ITX. Dále má case mnoho oddělitelných prvků jako držák PSU či klece pro HDD.

 • Thermaltake představil skříně Urban T21 a T31

  Thermaltake představil skříně Urban T21 a T31. Jedná se o midi tower skříně, které využívají jednoduchý, elegantní a sofistikovaný design a to hlavně čelního panelu. Obě skříně lze zakoupit s oknem do bočnice, aby bylo vidět na vaše komponenty. Do obou skříní lze instalovat tři mechaniky a až 6 disků. Obě skříně jsou také určeny pro ATX formát základních desek a extra dlouhé grafické karty.

 • Linka 199
 • Thermaltake představil sněhově bílou edici PC skříně Core X9

  Thermaltake představil sněhově bílou edici PC skříně Core X9. Jedná se o edici nazvanou Snow Edition, která nabídne sněhobílý nástřik exteriéru i interiéru. Parametricky se však tato verze nijak neliší od té původní černé. Dočkáme se tedy slušného vnitřního prostoru, do něhož lze rozmístit až 20 ventilátorů, sedm disků a základní desky až do formátu E-ATX. Cenu této bílé edice zatím neznáme, ale patrně bude překračovat částku 5 000 Kč.

 • Thermaltake představil tři nové high-end zdroje Toughpower Silver s vysokou účinností

  Sháníte nový modulární zdroj pro nabušenou sestavu? PSU řady Toughpower nabízí vysokou spolehlivost a účinnost s certifikací 80PLUS Silver.

 • Thermaltake představil Water 3.0 řadu AIO chladičů CPU

  Thermaltake představil Water 3.0 řadu AIO chladičů CPU. Jedná se o řadu lehce namontovatelných vodních chladičů CPU pro začátečníky i náročné uživatele. Jedná se o tři varianty. Water 3.0 Extreme chladič je zaměřen na náročné uživatele, kteří mají ve skříni dostatek místa k uložení velkého radiátoru. Water 3.0 Pro je určen pro profesionály, kteří neoplývají takovým prostorem a přesto chtějí dostatečný výkon chlazení. A poslední Performer chladič je vhodný pro běžné uživatele.

 • Thermaltake představuje dvojici midi-tower skříní série Versa

  Thermaltake představuje dvojici midi-tower skříní série Versa. Jedná se prakticky o levnější obdobu před několika dny představené skříně Core V31, s nímž má společnou konstrukci. Oba nové modely mají stejně řešený vnitřní prostor pro základní desky formátu ATX, až osm ventilátorů a až osm disků. Nechybí ani možnost instalace prvků chlazení včetně dvou 360mm radiátorů. Cena obou modelů prozatím bohužel známá není.

 • Thermaltake představuje herní skříně Versa G1/G2

  Společnost Thermaltake rozšiřuje svou nabídku herních počítačových skříní o další dva modely Versa G1 a Versa G2.

 • Thermaltake představuje trojici nových CPU chladičů série Frio Silent

  Thermaltake představuje trojici nových CPU chladičů série Frio Silent. Jedná se o modely Frio Silent 12, Frio Silent 14 a Frio Extreme Silent 14 Dual. První dva modely jsou založeny na jedné pasivní věži s hliníkovým žebrováním, která je ochlazována buď 140 nebo 120mm PWM ventilátorem. Model Frio Extreme Silent 14 Dual je vybaven dvěma pasivními věžemi a dvěma PWM ventilátory o průměru 140 mm.

 • Thermaltake představuje unikátní Armor A60 AMD Leo Edition

  Thermaltake představuje unikátní Armor A60 AMD Leo Edition

 • Thermaltake přichází na trh s několika novými modely PSU řad ToughPower a ToughPower Grand

  Thermaltake přichází na trh s několika novými modely PSU řad ToughPower a ToughPower Grand. Konkrétně se jedná o modely s výkonem 1000, 1200 a 1500 wattů ze série semi-modulárních napájecích zdrojů ToughPower Gold a PUS s výkonem 1050 a 1200 W ze série ToughPwoer Grand, které mají plně modulární konstrukci.

 • Thermaltake přichází s další skříní ze série Urban

  Thermaltake přichází s další skříní ze série Urban s označením S41. Jedná se o midi-tower skříň s možností instalace klasické ATX desky i s extra dlouhou grafickou kartou. Do skříně jsou zakomponovány tři ventilátory, prachové filtry a dokovací stanice pro snadné vložení HDD.