Linka 199

Takhle „bydlí“ advokáti

Praha už pár měsíců zažívá velké právnické stěhování z místa na místo, podobné akci Kulový blesk. Zorientovat se v nových sídlech důležitých právních hráčů – a také si alespoň pár z nich osobně projít – se každopádně vyplatí. návštěvník se totiž stane svědkem řady pikanterií a dostane i nezapomenutelnou lekci z moderního umění.

Zdroj: ceskapozice.lidovky.cz


Příbuzné články:

 • Takhle „bydlí“ advokáti

  Praha už pár měsíců zažívá velké právnické stěhování z místa na místo, podobné akci Kulový blesk. Zorientovat se v nových sídlech důležitých právních hráčů – a také si alespoň pár z nich osobně projít – se každopádně vyplatí. návštěvník se totiž stane svědkem řady pikanterií a dostane i nezapomenutelnou lekci z moderního umění.

 • Takhle bude vypadat grafická karta GeForce GTX 970 s chladičem TwinFrozr V od MSI

  Takhle bude vypadat grafická karta GeForce GTX 970 s chladičem TwinFrozr V od MSI. MSI odhalilo první renderový obrázek chystané grafické karty GeFroce GTX 970 ze série Gaming, která bude osazena právě výkonným chladičme TwinFrozr V. Ten je vybaven dvěma 100mm ventilátory a robustní pasivní částí. Kolem ventilátoru je umístěn kryt v kombinaci červené a černé barvy. Na trh by karta měla dorazit ještě tento měsíc.

 • Takhle bude vypadat grafika Radeon R9 Fury v podání značky Sapphire

  Takhle bude vypadat grafika Radeon R9 Fury v podání značky Sapphire. Na web unikly první snímky a specifikace chystané grafické karty Radeon R9 Fury, kterou hodlá firma Sapphire vydat v provedení Tri-X s robustním chladičem se třemi ventilátory. Karta se dočká také mírného továrního přetaktování na frekvenci 1040 MHz. Jinak se však bude držet referenčních hodnot.

 • Takhle bude vypadat iPhone za půl roku. Vyzkoušeli jsme nový iOS 5 - iDNES.cz

  Redakce mobil.cz otestovala zbrusu nový operační systém iOS 5 pro přístroje Apple iPhone, iPad a iPod Touch. Je rychlejší a nabízí zhruba 200 nových vychytávek. Přečtěte si naše zkušenosti.

 • Takhle bude vypadat konec světa. Čtyři scénáře, jak vymře lidstvo - iDNES.cz

  Dokážete si představit, jak by vypadal poslední den lidí na Zemi? Dokumentaristé BBC se o to pokusili a na výsledek jejich práce se můžete podívat ještě dnes večer na ČT1 a nyní s námi exkluzivně na Technetu.

 • Takhle bude vypadat konec světa. Čtyři scénáře, jak vymře lidstvo - iDNES.cz

  Dokážete si představit, jak by vypadal poslední den lidí na Zemi? Dokumentaristé BBC se o to pokusili a na výsledek jejich práce se můžete podívat ještě dnes večer na ČT1 a nyní s námi exkluzivně na Technetu.

 • Takhle bude vypadat nový chladič grafických karet TwinFrozr V od MSI

  Takhle bude vypadat nový chladič grafických karet TwinFrozr V od MSI. Společnost MSI zákazníky láká na podobu chystané nové generace chladícího řešení pro high-endové grafické karty TwinFrozr. Chladičem by mohla být osazena chystaná řada grafik GTX 900 od NVIDIA. Samotný chladič bude využívat dva masivní pasivy společně s pěti poniklovanými maěděnými heatpipe a dvěma ventilátory.

 • Takhle bude vypadat ovladač pro PlayStation VR

  Takhle bude vypadat ovladač pro PlayStation VR. Ovladač VR Aim má tvar zbraně, kterou lze držet oběma rukama a který je určen převážně pro hraní akčních her s pohledu první osoby. Jeho výhodou je přesnost snímání 1:1. Jak se pohnete v reálu, tak míříte ve virtuální realitě. Na světě je už první titul, který je přímo navržen pro ovládání pomocí VR Aim a nese označení Farpoint. Do konce roku bychom se pro PlayStation VR měly dočkat nejméně 50 titulů.

 • Takhle bude vypadat řada grafických karet Radeon R 300 v podání firmy Sapphire

  Takhle bude vypadat řada grafických karet Radeon R 300 v podání firmy Sapphire. Sapphire do své nabídky zahrne několik různých modelů v různých cenových segmentech počínaje modelem Sapphire Dual-X R7 360 2G D5 a konče vlajkovou lodí Radeon R9 Fury X. Dočkáme se také řady nových chladících řešení včetně chladičů Nitro se dvěma či třemi ventilátory. V high-endovém segmentu Sapphire opět vsadil na řešení Tri-X se třemi ventilátory, kterým bude osazená grafika Radeon R9 390X s GPU Grenada XT.

 • Takhle bude vypadat Samsung Galaxy S7. Bude ve třech velikostech - iDNES.cz

  Představení nových vrcholných samsungů Galaxy S7 se odehraje zanedlouho. Díky výrobci příslušenství si je už můžeme prohlédnout.

 • Takhle bude vypadat software tiskárny ve Windows 8 – Živě.cz

  Microsoft v jednom ze svých starších blogových zápisků doufal, že výrobci tiskáren a dalších periférií napíšou své aplikace pro Windows 8 a Metro. Jak by to mohlo vypadat v praxi, ukazuje jedna z prvních vlaštovek

 • Linka 199
 • Takhle budou vypadat dvě vlajkové základní desky od firmy ASRock založené na čipsetu Intel Z170

  Takhle budou vypadat dvě vlajkové základní desky od firmy ASRock založené na čipsetu Intel Z170. Bude se jednat o modely Z170 Extreme 7 a Z170 Fatal1ty Gaming K6, z nichž první deska bude určena zejména uživatelům z řad taktovačů a druhá potom náročným hráčům. Obě desky nabídnout podobnou výbavu včetně 13fázového VRM, patice LGA 1151 a čtyř slotů pro paměti DDR4. Liší se pak počtem slotů pro grafické karty i rozšiřující karty a počtem portů pro připojení disků.

 • Takhle budou vypadat grafické karty GeForce GTX 970 od MSI, Gainward a ASUS

  Takhle budou vypadat grafické karty GeForce GTX 970 od MSI, Gainward a ASUS. Každá s těchto firem přijde se svým nereferenčním provedením chlazení a také s továrním přetaktováním. Společnost ASUS kartu vybavila chladičem Direct CU II série Strix se dvěma ventilátory. Gainward nabídne dvě provedení, mezi něž se řadí také výrazně továrně přetaktovaná verze Phantom. MSI tradičně nabídne provedení Gaming s novým chladičem TwinFrozr V.

 • Takhle budou vypadat grafiky GeForce GTX 1060 od Inno3D a Gigabyte

  Takhle budou vypadat grafiky GeForce GTX 1060 od Inno3D a Gigabyte. Tito dva výrobci už nyní své zákazníky vnadí na nereferenční provedení připravované karty pro hráče střední třídy. Inno3D nabídne hned dvě zajímavé, továrně přetaktované verze a to menší Gaming OC X2 a robustnější iChill X3 s chladičem HerculeZ. Gigabyte kartu jistojistě vydá pod označením G1 Gaming osazenou chladičem WindForce 2X.

 • Takhle budou vypadat hry budoucnosti. Epic ukázal nový Unreal Engine 3 v akci [video]

  Technologické demo s názvem Samaritan se skutečně povedlo. Dominuje mu hra světel a stínů a podmanivý hudební doprovod.

 • Takhle budou vypadat krabicové verze Windows 10

  Takhle budou vypadat krabicové verze Windows 10. Německý web WinFuture odhalil podobu dvou variant krabicového provedení operačního systému Windows 10 ve verzích Home a Pro. V první řadě půjde o tradiční krabicovou verzi, která bude obsahovat i DVD. Ta by měla být určena hlavně uživatelům se pomalejším připojením k internetu. Druhá pak bude zahrnovat pouze kartičku s vytištěným klíčem pro aktivaci. Pro instalaci bude uživatel nucen sáhnout na web a stáhnout si obraz.

 • Takhle budou vypadat Radeony R9 280X a R9 270X od MSI

  Takhle budou vypadat Radeony R9 280X a R9 270X od MSI. Na prvním prezentančním snímku jsou k vidění oba dva modely, přičemž první z nich by měl být model R9 270X HAWK, který bude nejvyše továrně taktovaný model od MSI. Oba modely budou vybaveny chladičem TwinFrozr IV, který byl k vidění již u modelů GPU GeForce série GTX 700.

 • Takhle budou vypadat vaše odznaky za absolvované pracovní schůzky

  Pracovní schůzky. Všechny vypadají stejně, u všech stejně trpíte. Alespoň ty odznaky si za ně zasloužíte a ne že ne! Jaké to jsou?

 • Takhle by měla vypadat referenční grafická karta AMD Radeon R9 370

  Takhle by měla vypadat referenční grafická karta AMD Radeon R9 370. Na web unikly první snímky toho, jak by mělo vypadat referenční provedení grafické karty Radeon R9 370. Tato karta by se totiž měla stát součástí sestav značky Alienware. Právě tato značka na svém twitteru zveřejnila první snímek karty, který odhaluje zejména podobu chladiče s jedním radiálním ventilátorem a černým krytem.

 • Takhle by mohli v FBI vydolovat data ze zašifrovaného iPhonu – Živě.cz

  V kauze FBI vs. Apple došlo k odložení verdiktu, jelikož v FBI prý našli způsob jak odblokovat zašifrovaný iPhone útočníka Syeda Farooka. Jediná...