Linka 199

Summary - Nokia

Summary - Nokia. Evropa:Nokia Oyj (DIP)Tržby společnosti Nokia poklesly meziročně o 6 % na 5,9 mld. EUR při srovnatelných tržních očekáváních. Největší propad tržeb (-12 % YoY) zaznamenala divize Networks.

Zdroj: www.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • Summary - Orange, Fiat Chrysler, Visa, Caterpillar, GM, Procter & Gamble

  Summary - Orange, Fiat Chrysler, Visa, Caterpillar, GM, Procter & Gamble. Evropa:Orange SA (DIP)Francouzský mobilní operátor Orange SA vygeneroval tržby ve výši 10,3 mld. EUR (+0,4 % YoY) v souladu s tržním konsensem. Ukazatel EBITDA také odpovídal tržním odhadům, když rostl o 1,1 % na 3,6 mld.

 • Summary - RWE, Innogy a GAP Inc.

  Summary - RWE, Innogy a GAP Inc. Evropa:Německá energetika RWE dnes uvedla na burzu část své dceřiné společnosti Innogy. Do společnosti byly vyčleněny segmenty distribuce, resp. infrastruktury, maloobchodních aktivit a obnovitelné zdroje.

 • Summary - SAB Miller, AB InBev (DIP), Volkswagen (DIP), SAP (DIP), J&J

  Evropa:Pivovarnické skupiny SAB Miller a AB InBev (DIP) dnes našly společnou řeč v otázce spojení. SAB Miller souhlasí s nabídkou ve výši 44 GBP za akcii (akcie dnes připisují 9 % na 39,5 GBP) a výsledná hodnota transakce vyšplhá na 106 mld.

 • Summary - SAB Miller, AB InBev (DIP), Volkswagen (DIP), SAP (DIP), J&J

  Evropa:Pivovarnické skupiny SAB Miller a AB InBev (DIP) dnes našly společnou řeč v otázce spojení. SAB Miller souhlasí s nabídkou ve výši 44 GBP za akcii (akcie dnes připisují 9 % na 39,5 GBP) a výsledná hodnota transakce vyšplhá na 106 mld.

 • Summary - Siemens AG, Macy’s Inc, SolarCity Corp a Mylan NV

  Summary - Siemens AG, Macy’s Inc, SolarCity Corp a Mylan NV. Evropa:Siemens AGHorní linie výsledovky německého Siemens skončila v tomto čtvrtletí těsně pod tržním konsensem. Tržby rostly o 3 % YoY (+5 % YoY bez započtení měnových vplyvů) na 22 mld.

 • Summary – Když jsou trhy zmatené

  Dnešní obchodování je vše, jen ne příliš logické. Daří se dluhopisům (především americké a německé registrují pokles výnosů), ale ztráty naopak zaznamenává zlato.

 • Summary – Když jsou trhy zmatené

  Dnešní obchodování je vše, jen ne příliš logické. Daří se dluhopisům (především americké a německé registrují pokles výnosů), ale ztráty naopak zaznamenává zlato.

 • Summary: Adobe, FedEx, Microsoft

  Summary: Adobe, FedEx, Microsoft. USA:Adobe Systems Incorporated dnes uveřejnil veskrze pozitivní výsledky za 3Q2016. Tržby meziročně narostly o solidních 20 % na 1,5 mld. USD, upravené tržby na akcii dosáhly 0,75 USD.

 • Summary: Ahold Delhaize, NN Group, Cisco Systems, Wal-Mart Stores

  Summary: Ahold Delhaize, NN Group, Cisco Systems, Wal-Mart Stores. Evropa:Ahold Delhaize NVMaloobchodní řetězec Ahold se pořád potýká s nízkým růstem na klíčovém americkém trhu. Ten tvoří až 60 % celkových tržeb společnosti, které tento rok přidaly jen 2,6 % na 14,5 mld.

 • Summary: Amazon, Alphabet (DIP), AbbVie, American Airlines

  Summary: Amazon, Alphabet (DIP), AbbVie, American Airlines. USA:American Airlines Group představila své výsledky za třetí čtvrtletí letošního roku. Upravený zisk na akcii dosáhl 2,77 USD a o 5c předčil konsensuální očekávání.

 • Summary: Anheuser-Busch InBev (DIP), Carlsberg, E.ON (DIP) a Macy´s

  Summary: Anheuser-Busch InBev (DIP), Carlsberg, E.ON (DIP) a Macy´s. Evropa:Světová pivovarnická jednička Anheuser-Busch InBev (DIP) učinila formální nabídku na převzetí tržní dvojky SABMiller (ex-DIP) za 107 mld. USD, neboli 44 GBP/akcii v hotovosti.

 • Linka 199
 • Summary: Apple

  Summary: Apple. Podle Evropské komise poskytlo Irsko společnosti Apple v letech 2003 až 2014 neoprávněné daňové výhodu dosahující až 13 mld. EUR (14,5 mld. USD, 351 mld.

 • Summary: Bank of America

  Summary: Bank of America. USA:Bankovní sektor dnes opět potvrzuje úspěšný kvartál díky výsledkům Bank of America (DIP). Bankovní dům pokračuje v trendu, který minulý týden nastolily JPMorgan a Citibank, a překonává očekávání trhu.

 • Summary: Bayer zvyšuje nabídku na Monsanto, Volkswagen kupuje podíl v Navistar

  Summary: Bayer zvyšuje nabídku na Monsanto, Volkswagen kupuje podíl v Navistar. Evropa: Německý farmaceutický koncern Bayer navýšil nabídku za akvizici jedné akcie amerického výrobce hnojiv Monsanto na hodnotu 127,50 dolarů/akcie, tedy o 2,50 dolaru navíc oproti červencové nabídce a o 5,50 dolarů více, než byl Bayer ochoten dát z...

 • Summary: Bayer, Airbus, Heineken, Coca-Cola, Apple

  Summary: Bayer, Airbus, Heineken, Coca-Cola, Apple. Evropa:BayerDnešní den kvartálních výsledků odstartoval německý Bayer AG, bohužel ne moc úspěšně. Problémem nejsou tržby, které těsně minuly odhady (11,26 mld.

 • Summary: BMW, Standard Chartered (DIP), Volkswagen, UBS

  Summary: BMW, Standard Chartered (DIP), Volkswagen, UBS. Evropa:Automobilka BMW ve třetím čtvrtletí letošního roku prodala meziročně o 6,9 % vozidel více. Jejich počet (při započtení joint-venture operací v Číně) tak vyšplhal na 545,06 tis.

 • Summary: Daimler (DIP), Orange (DIP), Caterpillar, McDonald's

  Summary: Daimler (DIP), Orange (DIP), Caterpillar, McDonald's. Evropa:Německá automobilka Daimler (DIP) dnes představila více než solidní sadu čísel za druhé čtvrtletí letošního roku. Celkové prodeje vozů vyšplhaly na 720 tis.

 • Summary: Deutsche Bank

  Summary: Deutsche Bank. Evropa:Akcie Deutsche Bank AG (dále jen DB) dnes ztrácejí téměř 2 % a dostávají se tak pod 12 EUR/akcii. Důvodem je zpráva z pátku, kdy americké ministerstvo spravedlnosti udělilo pokutu ve výši 14 miliard USD v souvislosti s pochybeními, jež banka ud...

 • Summary: Deutsche Bank (DIP), Apple (DIP)

  Summary: Deutsche Bank (DIP), Apple (DIP). Evropa:Německá bankovní skupina Deutsche Bank (DIP) propustí na 23 tis. zaměstnanců, což představuje zhruba čtvrtinu pracovní síly. Zhruba 15 tis. připadne na odštěpení PostBank.

 • Summary: Deutsche Bank, Apple, Rio Tinto a BHP Billiton

  Summary: Deutsche Bank, Apple, Rio Tinto a BHP Billiton. Evropa:V případě Deutsche Bank je zatím ticho. V pátek odpoledne se objevila nepotvrzená zpráva, že banka se přiblížila k dohodě s Department of Justice (americké ministerstvo spravedlnosti) a celková výše pokuty by měla činit 5,4 mld.