Linka 199

Proventus Finance - Souhrn dění na akciových trzích USA v měsíci srpnu

Proventus Finance - Souhrn dění na akciových trzích USA v měsíci srpnu. Po relativně úspěšném červenci v měsíci srpnu americké akciové indexy znatelně oslabily. Dow Jones Industrial Average vzrostl o 3.92%. Nasdaq Composite se zvedl o 7.25%, a tím zaznamenal čtyřleté maximum. Standard & Poor’s zaznamenal měsíční růst o 4.

Zdroj: www.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • Proventus finance - souhrn 9.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn 9.4. na světových trzích. Akcie v pondělí zaznamenaly smíšené výsledky Americké akciové trhy do nového týdne vstoupily poněkud nerozhodně, když hlavní akciové indexy zaznamenaly smíšené výsledky. Indexu Dow Jones se podařilo ukončit obchodování v pozitivním teritoriu už sedmý den.

 • Proventus finance - souhrn 31.5. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn 31.5. na světových trzích. Akcie ve čtvrtek dopadly smíšeně Americké akciové trhy ve čtvrtek ubraly z nastoupeného tempa a hlavní akciové indexy tak zaznamenaly smíšené obchodování. Celkově si ale v květnu připsaly největší přírůstky od roku 2003.

 • Proventus Finance - souhrn 22.12. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn 22.12. na trzích USA. Propad cen ropy podpořil sváteční rally Ropa dolů, akcie nahoru – to je to, co normálně na trzích platí. A včerejšek byl takovým normálním dnem. Cena ropy na newyorském trhu spadla na 44,24 dolarů za barel díky vyšším než očekávaným ohlášeným zásobám...

 • Proventus Finance - souhrn 22.11. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn 22.11. na trzích USA. Dolar stále padá, ale akcie se pohnuly směrem vzhůru Otázkou pondělního obchodování bylo, zda je klesající dolar dobrou či špatnou zprávou. Wall Street debatoval celý den a výsledkem, alespoň pro tuto chvíli byl závěr, že nižší hodnota dolaru není tak...

 • Proventus Finance - souhrn 21.12. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn 21.12. na trzích USA. Akcie na tříletých maximech Možná se včera investoři zasnili o bílých Vánocích a když i na Wall Street dorazila zima, poslali akcie na úroveň, kterou jsme naposled mohli spatřit před více než třemi lety.

 • Proventus Finance - souhrn 17.12. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn 17.12. na trzích USA. Dvě významná IPO skončila první obchodní den se smíšenými výsledky Dnes uzavřely akciové indexy ve smíšených výsledcích. Dow Jones industrials dnes vzrostl o necelých 16 bodů, Standard & Poor’s 500 o více jak 1 bod a Nasdaq composite ztratil téměř 3..

 • Proventus Finance - souhrn 16.2. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn 16.2. na trzích USA. Ceny ropy a tajemný Greenspan brzdili akcie Akciový trh včera přišel o pozitivní zavírací hodnoty. Částečně za tím stály vyšší ceny ropy, ale především bylo na programu dne luštění projevu Alana Greenspana.

 • Proventus Finance - akciový výhled USA na 25.5.

  Proventus Finance - akciový výhled USA na 25.5. Dnes jsou na programu dvě makročísla. Obě budou zveřejněny půl hodiny po otevření trhů. Prvním je spotřebitelská důvěra za měsíc květen. Oproti dubnové hodnotě 92,4 se očekává nárůst na 94,0.

 • Proventus Finance - akciový výhled USA na 25.2.

  Proventus Finance - akciový výhled USA na 25.2. Dnes je na programu jediné makročíslo. Půl hodiny po otevření trhů budou zveřejněny prodeje existujích domů za měsíc leden. Očekává se hodnota 6,25 milionů, což je o 3,5% méně než bylo prodáno v prosinci.

 • Proventus Finance - akciový výhled USA na 18.2.

  Proventus Finance - akciový výhled USA na 18.2. Dnes je na programu jediné makročíslo a to se bude týkat sektrou stavebnictví. Konkrétně se jedná o nově započaté stavby a stavební povolení za první měsíc roku 2004. Konsensus u nově započatých staveb je 1,98 milionů na anualizované bázi, což...

 • Provensta a.s. - IČO 28197038 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě Provensta a.s. - IČO 28197038 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • Linka 199
 • Provensálské koření — Recepty — Kouzelné bylinky — Česká televize

  Pořad v České televizi

 • PROVENCE TOUJOURS - Peter Mayle » Knihy Týden

  Kupte knihu PROVENCE TOUJOURS - Peter Mayle s 1% slevou v eshopu za 218 Kč v knihkupectví Levneucebnice.cz

 • Provence - Průvodce se skládací mapou » Knihy Týden

  Kupte knihu Provence - Průvodce se skládací mapou - s 19% slevou v eshopu za 121 Kč v knihkupectví Levneucebnice.cz

 • PROVENA, a.s. - IČO 47454911 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě PROVENA, a.s. - IČO 47454911 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • PROVEM a.s. Havlíčkův Brod - IČO 46505873 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě PROVEM a.s. Havlíčkův Brod - IČO 46505873 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů,…

 • PROVEL s.r.o. - IČO 25824791 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě PROVEL s.r.o. - IČO 25824791 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • Provedu! Přijímač: Zvon — iVysílání — Česká televize

  Provedu! Přijímač: Zvon, Během polního výcviku si rekruti sáhnou na dno sil a dál nepokračují všichni. Rituál zvonění před nastoupenou jednotkou oznámí předčasné ukončení kurzu základní přípravy.

 • Provedu! Přijímač: Zvon — Česká televize

  Během polního výcviku si rekruti sáhnou na dno sil a dál nepokračují všichni. Rituál zvonění před nastoupenou jednotkou oznámí předčasné ukončení kurzu základní přípravy. Nový dokumentární cyklus České televize. Režie M. Ekrt Válková a B. Tuček

 • Provedu! Přijímač: Rozchod — iVysílání — Česká televize

  Provedu! Přijímač: Rozchod, Kurz základní přípravy končí. Rekruti, kteří úspěšně prošli přijímačem, nastupují ke svým útvarům.

 • Proventus Finance - souhrn dění na světových trzích v měsíci srpnu (7.9.2007)

  Proventus Finance - souhrn dění na světových trzích v měsíci srpnu (7.9.2007). Akciové trhy v USA do nového měsíce vstoupily neúspěšně a pokračovaly tak v negativním trendu nastoupeném v několika předešlých týdnech. Druhá polovina měsíce se však americkým akciím poměrně vydařila a hlavní akciové indexy nakonec dokázaly zaznamenat...

 • Proventus Finance - souhrn dění na světových trzích v měsíci únoru

  Proventus Finance - souhrn dění na světových trzích v měsíci únoru. Únor již tradičně nepatřívá mezi příliš silné měsíce a ani letos hlavní americké akciové indexy nezaznamenaly výraznější zisky, tak jak tomu bylo v lednu. Index Dow Jones jako jediný dokázal navýšit zisky z předešlého měsíce a dosáhl tak nejlepšího...

 • Proventus finance - souhrn měsíce března na světových trzích (6.9.2012)

  Proventus finance - souhrn měsíce března na světových trzích (6.9.2012). Začátkem měsíce března byla na americkém akciovém trhu stále znát nervozita, která byla vyvolána výrazným propadem kurzů akcií o týden dříve v Číně. Důvodem byly také nepříznivé informace o zpomalení hospodářského růstu USA a zvýšení inflace.

 • Proventus Finance - souhrn měsíce července na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn měsíce července na trzích USA. V měsíci červenci americké indexy zaznamenávaly kvalitní růsty. Dow Jones Industrial Average vzrostl o 3.92%. Nasdaq Composite se zvedl o 7.25%, a tím zaznamenal čtyřleté maximum. Standard & Poor’s zaznamenal měsíční růst o 4.20%.

 • Proventus Finance - souhrn měsíce září na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn měsíce září na trzích USA. Po slabším srpnu došlo v měsíci září k zastavení poklesu hlavních amerických akciových indexů, které si připsaly mírné zisky. Došlo též k zastavení růstu cen ropy, což jistě pozitivně přispělo k vývoji na akciových trzích.

 • Proventus Finance - souhrn týdne 15.8. - 19.8. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 15.8. - 19.8. na trzích USA. Významnou událostí bylo v tomto týdnu především oslabení růstu cen ropy. Dále na akciové indexy měly velký vliv reportované makroekonomické ukazatele a některé zveřejněné zisky společností.

 • Proventus finance - souhrn týdne 16.4. -20.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn týdne 16.4. -20.4. na světových trzích. Celý minulý týden byl pro americké akciové trhy úspěšný. Americké akciové indexy zaznamenaly během minulého týdne výrazné přírůstky, když index Dow Jones uzavřel týden na historickém maximu a přiblížil se hranici 13 000 bodů.

 • Proventus finance - souhrn týdne 23.4. - 27.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn týdne 23.4. - 27.4. na světových trzích. Akciové trhy v USA si během minulého týdne připsaly další přírůstky a indexu Dow Jones se podařilo pokořil poprvé v historii hranici 13 000 bodů. DJIA za celý týden posílil o 1.23% na nové historické maximum 13 120.94 bodů, S&P index vzrostl o 0.

 • Proventus Finance - souhrn týdne 28.2 - 4.3. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 28.2 - 4.3. na trzích USA. Zprávy z USA Velmi dobrá zpráva o stavu zaměstnanosti se na konci uplynulého týdne postarala o to, že hlavní americké indexy opět výrazně posilovaly. Dow Jones Industrial dokonce v pátek dosáhl svého 52-týdenního maxima, když se přiblížil magické hodnotě.

 • Proventus Finance - souhrn týdne 28.3. - 1.4. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 28.3. - 1.4. na trzích USA. Zprávy z USA V uplynulém týdnu se světovým akciovým trhům opět nedařilo. DJIA ztratil ze své hodnoty téměř 1,8%, S&P 500 přišel o více jak 1,5%. Nasdaq Composite byl se ztrátou necelé 1% nejlepším americkým indexem.

 • Proventus Finance - souhrn týdne 4.4. - 8.4. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 4.4. - 8.4. na trzích USA. Zprávy z USA Americké akciové trhy se v uplynulém týdnu konečně probraly z letargie a vydaly se na cestu vzhůru. Bohužel páteční nepříjemná zpráva od Fordu poslala akcie opět dolů.

 • Linka 199
 • Proventus finance - souhrn týdne 9.4. -13.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn týdne 9.4. -13.4. na světových trzích. Do zkráceného týdne vstoupily americké akciové trhy poněkud nerozhodně, když hlavní akciové indexy zaznamenaly smíšené výsledky. Investoři zvolili vyčkávací taktiku i přes výborná data z trhu práce z předchozího pátku.

 • Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (10.5.2004)

  Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (10.5.2004). Minulý týden prožily světové akciové trhy další týden poklesu. Také hlavní tři americké akciové indexy ukončily týden ve ztrátě. Největší ztrátu si připsal DJIA. Nejlepším indexem byl naopak technologický Nasdaq Composite, který uzavřel týden pouze v...

 • Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (15.6.2004)

  Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (15.6.2004). Minulý týden prožily světové akciové trhy růstové období. Také hlavní tři americké akciové indexy ukončily týden s kladnýmivýsledky. Největší zisk si připsal Dow Jones industrials následovaný Standard & Poor’s 500.

 • Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (3.5.2004)

  Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (3.5.2004). Minulý týden prožily světové akciové trhy špatné období. Také hlavní tři americké akciové indexy ukončily týden ve ztrátě. Největší ztrátu si připsal technologický Nasdaq Composite a sice přes 6%. DJIA a S&P 500 si připsaly ztráty mezi 2 a 3%.

 • PROVENZANA s.r.o. - IČO 28652550 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě PROVENZANA s.r.o. - IČO 28652550 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • Provenzano – knihy autora » Knihy Týden

  Podívejte se na knihy autora Provenzano v našem internetovém knihkupectví

 • Proveon Customer Services s.r.o. - IČO 29283701 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě Proveon Customer Services s.r.o. - IČO 29283701 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů,…

 • Proveon, a.s. - IČO 27707687 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě Proveon, a.s. - IČO 27707687 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • Prověřené nákupy aut trhly rekord Fundliftu. Carismo chce další milion - Roklen24.cz

  Necelé dva pracovní dny stačily revoluční službě nákupu prověřených vozů přes internet Carismo, aby se na investiční platformě Fundlift přiblížila cíli dvou milionů korun, které si vytkla skrze investiční crowdfunding získat během dvou měsíců. Zakladatelé projektu Jakub Kábrt a Marek Moravec reagují na rekordní zájem investorů zvýšením poptávaného cíle o jeden milion na celkem tři miliony korun.