Linka 199

Proventus finance - souhrn 31.5. na světových trzích

Proventus finance - souhrn 31.5. na světových trzích. Akcie ve čtvrtek dopadly smíšeně Americké akciové trhy ve čtvrtek ubraly z nastoupeného tempa a hlavní akciové indexy tak zaznamenaly smíšené obchodování. Celkově si ale v květnu připsaly největší přírůstky od roku 2003.

Zdroj: www.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • Proventus finance - souhrn 9.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn 9.4. na světových trzích. Akcie v pondělí zaznamenaly smíšené výsledky Americké akciové trhy do nového týdne vstoupily poněkud nerozhodně, když hlavní akciové indexy zaznamenaly smíšené výsledky. Indexu Dow Jones se podařilo ukončit obchodování v pozitivním teritoriu už sedmý den.

 • Proventus Finance - Souhrn dění na akciových trzích USA v měsíci srpnu

  Proventus Finance - Souhrn dění na akciových trzích USA v měsíci srpnu. Po relativně úspěšném červenci v měsíci srpnu americké akciové indexy znatelně oslabily. Dow Jones Industrial Average vzrostl o 3.92%. Nasdaq Composite se zvedl o 7.25%, a tím zaznamenal čtyřleté maximum. Standard & Poor’s zaznamenal měsíční růst o 4.

 • Proventus Finance - souhrn dění na světových trzích v měsíci srpnu (7.9.2007)

  Proventus Finance - souhrn dění na světových trzích v měsíci srpnu (7.9.2007). Akciové trhy v USA do nového měsíce vstoupily neúspěšně a pokračovaly tak v negativním trendu nastoupeném v několika předešlých týdnech. Druhá polovina měsíce se však americkým akciím poměrně vydařila a hlavní akciové indexy nakonec dokázaly zaznamenat...

 • Proventus Finance - souhrn dění na světových trzích v měsíci únoru

  Proventus Finance - souhrn dění na světových trzích v měsíci únoru. Únor již tradičně nepatřívá mezi příliš silné měsíce a ani letos hlavní americké akciové indexy nezaznamenaly výraznější zisky, tak jak tomu bylo v lednu. Index Dow Jones jako jediný dokázal navýšit zisky z předešlého měsíce a dosáhl tak nejlepšího...

 • Proventus finance - souhrn měsíce března na světových trzích (6.9.2012)

  Proventus finance - souhrn měsíce března na světových trzích (6.9.2012). Začátkem měsíce března byla na americkém akciovém trhu stále znát nervozita, která byla vyvolána výrazným propadem kurzů akcií o týden dříve v Číně. Důvodem byly také nepříznivé informace o zpomalení hospodářského růstu USA a zvýšení inflace.

 • Proventus Finance - souhrn měsíce července na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn měsíce července na trzích USA. V měsíci červenci americké indexy zaznamenávaly kvalitní růsty. Dow Jones Industrial Average vzrostl o 3.92%. Nasdaq Composite se zvedl o 7.25%, a tím zaznamenal čtyřleté maximum. Standard & Poor’s zaznamenal měsíční růst o 4.20%.

 • Proventus Finance - souhrn měsíce září na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn měsíce září na trzích USA. Po slabším srpnu došlo v měsíci září k zastavení poklesu hlavních amerických akciových indexů, které si připsaly mírné zisky. Došlo též k zastavení růstu cen ropy, což jistě pozitivně přispělo k vývoji na akciových trzích.

 • Proventus Finance - souhrn týdne 15.8. - 19.8. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 15.8. - 19.8. na trzích USA. Významnou událostí bylo v tomto týdnu především oslabení růstu cen ropy. Dále na akciové indexy měly velký vliv reportované makroekonomické ukazatele a některé zveřejněné zisky společností.

 • Proventus finance - souhrn týdne 16.4. -20.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn týdne 16.4. -20.4. na světových trzích. Celý minulý týden byl pro americké akciové trhy úspěšný. Americké akciové indexy zaznamenaly během minulého týdne výrazné přírůstky, když index Dow Jones uzavřel týden na historickém maximu a přiblížil se hranici 13 000 bodů.

 • Proventus finance - souhrn týdne 23.4. - 27.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn týdne 23.4. - 27.4. na světových trzích. Akciové trhy v USA si během minulého týdne připsaly další přírůstky a indexu Dow Jones se podařilo pokořil poprvé v historii hranici 13 000 bodů. DJIA za celý týden posílil o 1.23% na nové historické maximum 13 120.94 bodů, S&P index vzrostl o 0.

 • Proventus Finance - souhrn týdne 28.2 - 4.3. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 28.2 - 4.3. na trzích USA. Zprávy z USA Velmi dobrá zpráva o stavu zaměstnanosti se na konci uplynulého týdne postarala o to, že hlavní americké indexy opět výrazně posilovaly. Dow Jones Industrial dokonce v pátek dosáhl svého 52-týdenního maxima, když se přiblížil magické hodnotě.

 • Linka 199
 • Proventus Finance - souhrn týdne 28.3. - 1.4. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 28.3. - 1.4. na trzích USA. Zprávy z USA V uplynulém týdnu se světovým akciovým trhům opět nedařilo. DJIA ztratil ze své hodnoty téměř 1,8%, S&P 500 přišel o více jak 1,5%. Nasdaq Composite byl se ztrátou necelé 1% nejlepším americkým indexem.

 • Proventus Finance - souhrn týdne 4.4. - 8.4. na trzích USA

  Proventus Finance - souhrn týdne 4.4. - 8.4. na trzích USA. Zprávy z USA Americké akciové trhy se v uplynulém týdnu konečně probraly z letargie a vydaly se na cestu vzhůru. Bohužel páteční nepříjemná zpráva od Fordu poslala akcie opět dolů.

 • Proventus finance - souhrn týdne 9.4. -13.4. na světových trzích

  Proventus finance - souhrn týdne 9.4. -13.4. na světových trzích. Do zkráceného týdne vstoupily americké akciové trhy poněkud nerozhodně, když hlavní akciové indexy zaznamenaly smíšené výsledky. Investoři zvolili vyčkávací taktiku i přes výborná data z trhu práce z předchozího pátku.

 • Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (10.5.2004)

  Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (10.5.2004). Minulý týden prožily světové akciové trhy další týden poklesu. Také hlavní tři americké akciové indexy ukončily týden ve ztrátě. Největší ztrátu si připsal DJIA. Nejlepším indexem byl naopak technologický Nasdaq Composite, který uzavřel týden pouze v...

 • Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (15.6.2004)

  Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (15.6.2004). Minulý týden prožily světové akciové trhy růstové období. Také hlavní tři americké akciové indexy ukončily týden s kladnýmivýsledky. Největší zisk si připsal Dow Jones industrials následovaný Standard & Poor’s 500.

 • Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (3.5.2004)

  Proventus Finance - souhrn uplynulého týdne na trzích USA (3.5.2004). Minulý týden prožily světové akciové trhy špatné období. Také hlavní tři americké akciové indexy ukončily týden ve ztrátě. Největší ztrátu si připsal technologický Nasdaq Composite a sice přes 6%. DJIA a S&P 500 si připsaly ztráty mezi 2 a 3%.

 • PROVENZANA s.r.o. - IČO 28652550 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě PROVENZANA s.r.o. - IČO 28652550 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • Provenzano – knihy autora » Knihy Týden

  Podívejte se na knihy autora Provenzano v našem internetovém knihkupectví

 • Proveon Customer Services s.r.o. - IČO 29283701 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě Proveon Customer Services s.r.o. - IČO 29283701 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů,…