Linka 199

Příbuzné články:

 • Odpovědi na některé otázky - Abdu´l-Bahá » Knihy Týden

  Kupte knihu Odpovědi na některé otázky - Abdu´l-Bahá s 16% slevou v eshopu za 155 Kč v knihkupectví Levneucebnice.cz

 • Odpovědi na investiční otázky roku od hlavního ekonoma Goldman Sachs

  Odpovědi na investiční otázky roku od hlavního ekonoma Goldman Sachs. Hlavni ekonom Goldman Sachs Jan Hatzius - tak jako každý rok - zhruba v polovině ledna odpověděl na 10 otázek, které budou během roku nejvíce zajímat investory a analytiky. Jeho odpovědi jsou samozřejmě podrobné, náladu banky ohledně dalšího vývoje...

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 9. díl

  Jak správně dodanit neprodané zásoby? Kdy můžete uplatnit daňové zvýhodnění na dítě? Jak je to s daňovým přiznáním, když máte dvě zaměstnání? Na vaše otázky odpovídají naši odborníci na účetnictví a daně.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 8. díl

  Jsou k vyřazení drobného majetku zapotřebí nějaké dokumenty? Můžete při mateřské dovolené pracovat u stejného zaměstnavatele na dohodu o provedení práce? Pro koho je povinné elektronické přiznání k DPH? Odpovídají naši odborníci na účetnictví a daně.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 7. díl

  Jak přejít na paušální výdaje? Jaký je nárok na dovolenou po skončení mateřské? Kam zaúčtovat náhradu za použití soukromého vozidla k firemním účelům? Nejen na tyto otázky vám odpovídají naši odborníci na účetnictví, daně a mzdy.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 6. díl

  Kdo platí periodickou prohlídku? Jak zaúčtovat fakturu za telefon? Odkdy se společnost stává plátcem DPH? A jak postupovat u exekuce ze mzdy? Nejen na tyto otázky vám dají odpověď naši odborníci na účetnictví, mzdy a daně.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 5. díl

  Musí odvádět daně i studenti? V jakých případech musí zaměstnanec absolvovat školení řidičů referenčních vozidel? A jak na účtování kurzových rozdílů u režimu cestovní služby? Nejen na tyto otázky vám dají odpověď naši daňoví a účetní odborníci.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 4. díl

  Je možné si zpětně odečíst DPH z nakoupeného majetku? Musíte mít na každý přivýdělek živnostenský list? A jak správně zaúčtovat soukromé cesty? Nejen na tyto otázky se dozvíte odpověď v naší online poradně.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 36. díl

  Když nejste plátci DPH, musíte uvádět na účtenkách své DIČ? Jak ošetřit ve směrnici použití služebního telefonu i pro soukromé účely? Kdy může přijít kontrola na nemocenské? Na dotazy z oblasti daní a účetnictví vám odpovídají naši odborníci.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 35. díl

  Kam ohlásit obnovení vedlejšího podnikání? Může jednatel v rámci své funkce vykonávat bezplatnou činnost pro „eseróčko“? Jak zdaňovat půjčku společníka do společnosti? Na dotazy vám odpovídají specialisté na daně, účetnictví a právo.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 34. díl

  Musíte přivýdělek z dohod zahrnout do daňového přiznání? Je pracovní smlouva bez vstupní lékařské prohlídky platná? Můžete si zpětně uplatnit odpočet DPH u finančního leasingu na auto? Na vaše dotazy odpovídají odborníci na daně a pracovní právo.

 • Linka 199
 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 33. díl

  Můžete mít živnostenské oprávnění a zároveň pracovat na dohodu o provedení práce? Mohou si rodiče studenta dálkové VŠ uplatnit daňové zvýhodnění na dítě? Odpovědi na dotazy z oblasti daní, účetnictví, podnikání a pracovního práva naleznete v tomto článku.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 32. díl

  Když máte přerušenou živnost na dobu určitou a nechcete v ní zatím pokračovat, je nutné tuto skutečnost hlásit? Po jaké době je osvobozen prodej auta od daně z příjmů? Jaký je limit pro hotovostní platby? Na dotazy odpovídají odborníci na daně a účetnictví.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 31. díl

  Má zaměstnanec nárok na dovolenou, pokud je celý rok v pracovní neschopnosti? Je nákup vody v barelech daňově uznatelným nákladem, když z kohoutku teče pitná voda? Jak vložit peníze do podnikání? Odpovídají vám odborníci na účetnictví a daně.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 30. díl

  Jak správně zaúčtovat dárkové poukázky? Můžete po termínu podat ještě daňové přiznání? Jak se vypořádat s daní z nemovitých věcí, když ještě neskončilo dědické řízení? Na vaše dotazy odpovídají odborníci na daně a účetnictví.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 3. díl

  Máme pro vás další odpovědi našich odborníků na dotazy, které jste zanechali v online poradně. Tentokrát se vaše otázky týkaly zejména DPH, účetnictví a pracovněprávní oblasti.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 29. díl

  Jak naložit s tím, když jednatel vybírá z pokladny větší hotovost na osobní spotřebu? Musí mít „eseróčko“ alespoň jednoho zaměstnance? Jak postupovat při nepřednostní exekuci? Na vaše dotazy odpovídají odborníci na oblast daní, účetnictví a práva.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 28. díl

  Může manželka fakturovat za účetní služby manželovi? Jak postupovat v maloobchodě v případě prošlých potravin? Dokdy musí být svoláno shromáždění SVJ? Na vaše dotazy odpovídají odborníci na oblast účetnictví, daní a práva.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 27. díl

  Jak správně rozúčtovat stravenky? Jak postupovat při koupi zboží ze státu EU? Jak vyjmout dům z podnikání? Nejen na tyto dotazy, které vkládáte do naší online poradny, vám odpovídají odborníci na daně a účetnictví.

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 26. díl

  Jak uplatnit odpočet DPH u nového auta? Můžete během rodičovské dovolené rozvázat pracovní poměr a uzavřít nový? Je možné uplatnit odpočet na manželku i v případě, že partneři nejsou sezdaní? Odpovědi vám dají specialisté na daně, účetnictví a právo.