Linka 199

Lepší institut s.r.o. - IČO 63487985 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě Lepší institut s.r.o. - IČO 63487985 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

Zdroj: www.podnikatel.cz


Příbuzné články:

 • Lepší izolace: méně ztrát – FinExpert.cz

  Teplý podzim, kdy jsou ještě mimo provoz topná zařízení, můžete využít k vylepšení energetických vlastností stavby.

 • Lepší je být bohatý a zdravý než chudý a nemocný — Česká televize

  Svoboda někdy bolí. Česká černá sametová komedie v režisérském sestřihu Juraje Jakubiska (1992/2002). Hrají: D. Horváthová, D. Veškrnová, J. Kukura, V. Jamnická, Ľ. Paulovič a další. Scénář J. Jakubisko a J. Paštéka. Kamera V. Růžička (V českém a slovenském znění)

 • Lepší je vlastnit menší firmu, než být korporátním manažerem, říká šéf Sindatu Havlíček | Ekonom.cz: Web týdeníku EKONOM

  Podle šéfa Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR je lepší vlastnit menší firmu než být korporátním manažerem. Jeho společnost Sindat do budoucna spoléhá na nanotechnologie a biomedicínu. Do Číny chce Karel Havlíček prodávat klinické studie pro léčbu za pomoci kmenových buněk.

 • Lepší je, když zákazník stravenkami neplatí

  Host v restauraci vytahuje z peneženky stravenky a číšník se zatváří otráveně. Běžná situace, se kterou se můžete každou chvíli setkat, ať už jste zákazníkem, nebo majitelem podniku. "Pro provozovatele restaurací je mnohem lepší, když zákazník stravenkami neplatí," říká prezident Asociace hotelů a restaurací Václav Stárek. Důvod je zřejmý. Ačkoliv podnikatelé odvádějí vydavateli stravenek provize ve výši až 5%, nemají žádnou jistotu, jestli ve stejné nebo větší míře zvyšují jejich tržby a jestli se tedy vůbec vyplatí. Je to jako utrácet za reklamu, u níž nejste schopni zjistit, co (a jestli vůbec něco) vám vlastně přináší.

 • Lepší Klinika než duše v klinické smrti |

  V devadesátkách bylo možné úplně všechno. Vyrostla tu celá jedna velmi liberální a tolerantní generace lidí, kteří si zvykli, že ”různých lidí je třeba, aby se zaplnil svět”, že existuje spousta variant, jak něco vysvětlit, takže není třeba skákat na špek hned té první, na kterou narazíte. Proto mi dnes vadí všechna ta kritika, snášející se na hlavu autonomního centra Klinika. Vždyť co nás to jako společnost stojí? Vůbec nic.

 • Lepší Kolín a dalších 100 lepších měst | Frank Bold

 • Lepší kompaktní smartphony nenajdete. iPhone 6s vs. Xperia Z5 Compact - iDNES.cz

  Apple iPhone je sám o sobě ikona, jako špičkový telefon je často srovnáván s těmi nejlepšími androidími kousky, ačkoli se od nich hodně liší. Pravdou ale je, že pokud chcete nadupaný kompaktní smartphone, moc voleb neexistuje. S iPhonem 6s dovede držet krok jen nová Xperia Z5 Compact.

 • Lepší maloobchodní tržby dolaru příliš nepomohly

  Lepší maloobchodní tržby dolaru příliš nepomohly. Ve včerejších dopoledních hodinách Euro vůči dolaru posílilo na úroveň 1.3683 USD/EUR, a to díky výrokům člena Rady guvernérů ECB Ewalda Nowotneho. Ten na konferenci Euromoney ve Vídni prohlásil, že ECB nevidí inflační ani dezinflační tlaky,..

 • Lepší mobil pro selfie fotky neseženete. HTC Desire Eye je skvělý - iDNES.cz

  Není pochyb, že ambiciózní značky jako Xiaomi, OnePlus, Oppo a další mají potenciál změnit svět chytrých telefonů. Svět, který pomáhala vytvářet značka HTC, jež je v poslední době v nezáviděníhodné situaci. Model Desire Eye ovšem jasně ukazuje, že HTC stále umí vyrábět skvělé telefony a dovede najít i odpověď na atraktivní modely čerstvé konkurence.

 • Lepší nálada na trzích prospívá regionálním měnám

  Lepší nálada na trzích prospívá regionálním měnám. Kurz koruny proti euru se během úterý nevzdálil od hranice 27,02 CZK/EUR, kde svými automatickými intervencemi dalšímu posilování brání Česká národní banka. Do obchodování totiž nezasáhly žádné nové zprávy – korunu tak zřejmě nadále podporují dobrá..

 • Lepší nálada ve světě i regionu pomohla koruně

  Lepší nálada ve světě i regionu pomohla koruně. CZK/EUR Přehled včerejších zpráv ČR: podle Singera současný kurz koruny umožňuje centrální bance ponechat sazby beze změny ČR: podle Singera vykáže česká ekonomika letos růst kolem nuly Maďarsko: premiér Orbán v europarlamentu slíbil upravit sporné..

 • Linka 199
 • Lepší než Chromecast? Measy A2W se představuje - Root.cz

  Measy A2W je HDMI dongle kompatibilní s aplikací EZCast. Poslouží tak podobně jako populární Chromecast k přenosu obsahu z mobilu či tabletu na velkou…

 • Lepší než Chromecast? Measy A2W se představuje - Root.cz

  Measy A2W je HDMI dongle kompatibilní s aplikací EZCast. Poslouží tak podobně jako populární Chromecast k přenosu obsahu z mobilu či tabletu na velkou…

 • Lepší než hodinky s vodotryskem jsou ty s GPS – Živě.cz

  Společnost Casio představila prototyp prvních hodinek na světě s vestavěným přijímačem GPS.

 • Lepší než předvídat budoucnost je vytvořit ji!

  Lepší než předvídat budoucnost je vytvořit ji!. Užíváte si? Utratíte všechny peníze? Prima! Co ale zítra? Musíte vstávat do práce? Ráno se probudíte na budík. Jdete do práce, která vás nebaví. Těšíte se na víkend, až budete mít zasloužené volno.

 • Lepší ochrana pro dlužníky: Nový zákon o úvěru pro spotřebitele schválila vláda

  Vláda schválila nový zákon, který zpřísňuje pravidla pro poskytovatele spotřebitelských půjček. Rozšiřuje také možnosti předčasného splacení hypotéky bez sankcí. Kontrolu nad nebankovními úvěry převezme Česká národní banka. Úprava reaguje na unijní směrnici, má začít platit od jara.

 • Lepší otřes mozku než zlomená lebka - iDNES.cz

  Na horách přibývá lanovek, na sjezdovkách se pohybuje čím dál tím víc lidí a statistiky úrazů narůstají. Lékaři se přimlouvají za to, aby lyžaři nosili přilby. "Dokonce si myslím, že u dětí by to měla být povinnost, jako se to podařilo prosadit u cyklistů," říká Ivan Mlynárik, chirurg z Vrchlabí.

 • Lepší paměť snadno a rychle - Marek Sýkora » Knihy Týden

  Kupte knihu Lepší paměť snadno a rychle - Marek Sýkora s 19% slevou v eshopu za 343 Kč v knihkupectví Levneucebnice.cz

 • Lepší péče o pacienty: kyjovská nemocnice má nový tomograf za 42 milionů - Deník.cz

  Téměř deset tisíc pacientů vyšetří ročně lékaři kyjovské nemocnice výpočetní tomografií neboli CT. Nově mají být vyšetření rychlejší a bezpečnější. Nemocnice totiž disponuje jedním z nejmodernějších přístrojů na Moravě.

 • Lepší péče o pacienty: kyjovská nemocnice má nový tomograf za 42 milionů - Deník.cz

  Téměř deset tisíc pacientů vyšetří ročně lékaři kyjovské nemocnice výpočetní tomografií neboli CT. Nově mají být vyšetření rychlejší a bezpečnější. Nemocnice totiž disponuje jedním z nejmodernějších přístrojů na Moravě.