Linka 199

leovít.cz, s.r.o., "v likvidaci" - IČO 27484688 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

Podrobnosti o firmě leovít.cz, s.r.o., "v likvidaci" - IČO 27484688 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických…

Zdroj: www.podnikatel.cz


Příbuzné články:

 • Lepa pracuje na své nové řadě PSU s vysokým výkonem nazvané MaxPlatinum

  Lepa pracuje na své nové řadě PSU s vysokým výkonem nazvané MaxPlatinum. Tato řada zahrnuje dva modely pojmenované P1050M a P1700M, které nabídnou výkon 1050 a 1700 wattů. Konstrukce obou modelů se liší. Slabší varianta má totiž semi-modulární návrh kabeláže a je k ní napevno přidělaná sada základních kabelů, zatímco model P1700M je plně modulární. Oba modely však nabídnou rozsáhlou sadu připojitelných kabelů včetně až osmi 6+2pinových kabelů PCIe.

 • Lepa představila 1600W zdroj

  Lepa představila 1600W zdroj Lepa sice nemá tak silnou značku jako Enermax jíž je dceřinou společností, ale to by se tímto mohlo trochu změnit. Představila totiž 1600 W zdroj.

 • LEPA představila svoji první sérii AiO chladičů procesoru nazvanou AquaChanger

  LEPA představila svoji první sérii AiO chladičů procesoru nazvanou AquaChanger. Tato řada zahrnuje dvě varianty uzavřeného vodního chladiče, které se liší délkou využitého radiátoru. Radiátor je v obou případech tvořený hliníkovým žebrováním. K dostání bude 120mm a 240mm varianta osazená buď jedním nebo dvěma 120mm ventilátory. Chladící blok má základní desku tvořenou měděnou základnou, studenou zpevňovací deskou a čerpadlem. Zajímavostí jsou také čtyřvrstvé hadice pro vedení vody.

 • LEPA představila svoji první ultra-tenkou chladící podložku pod notebooky

  LEPA představila svoji první ultra-tenkou chladící podložku pod notebooky s označením LePad V17. Z názvu je zřejmé, že se jedná o chladící podložku určenou pro notebook s maximální velikostí 17 palců. O chlazení se postará 14 cm ventilátor, který nahání studený vzduch k notebooku přes kovové síťování. Podložka je vybavena jedním USB portem a je vybaven modrou LED diodou.

 • LEPA přichází ze sérií vysoce výkonných napájecích zdrojů MaxPlatinum

  LEPA přichází ze sérií vysoce výkonných napájecích zdrojů MaxPlatinum, které se pochlubí především velkou účinností, která je podložena certifikací 80 PLUS Platinum. Nabídka bude zahrnovat tři výkonnostní varianty, označené jako P1050-MA, P1375-MA a P1700-MA-EU s výkonem 1050, 1375 a 1700 wattů. Všechny modely se pochlubí solidní nízkou hloubkou, plně modulárním designem a 13,5mm ventilátorem s dvojitými kuličkovými ložisky.

 • LEPA si připravila počítačový zdroj BSC650 s jednou +12V větví

  Nový napájecí zdroj spadá do střední třídy, čemuž odpovídají nejen jeho výkon a efektivita, ale také příznivá koncová cena.

 • Lepa uvedla 1000 W zdroj

  Lepa uvedla 1000 W zdroj Tato firma na sebe před nedávnem upozornila uvedením prvního 1600 W zdroje s certifikací 80PLUS Gold. Dnes si představíme o něco málo méně výkonný kousek ze stejné série.

 • Lepa uvedla levné napájecí zdroje s výkonem 300 W a 350 W

  Značku Lepa, dceřinou společnost Enermaxu, pod kterou se prodávají levnější komponenty, zaměřené na větší část trhu, mnoho z vás asi nezná. To ale neznamená, že nás nezajímá, co aktuálně nabízí.

 • LEPA vydává svůj vůbec první chladič procesoru nazvaný LV12

  LEPA vydává svůj vůbec první chladič procesoru nazvaný LV12. Jedná se o poměrně kompaktní věžový chladič, který má užší konstrukci, díky čemuž nezasahuje do pozic pro RAM paměti. Založen je na hliníkovém pasivu, jehož zvláštností jsou otvory vedoucí jeho středem, které zajišťují lepší proudění vzduchu. Do pasivu je teplo přiváděno čtyřmi měděnými heatpipe, které mají přímí kontakt s procesorem. O další chlazení se stará také 120mm ventilátor. K dostání bude černá a bílá verze chladiče.

 • Lepa zařadí do své nabídky nový AiO procesorových chladič EXllusion 240 dimenzovaný na TDP 400W

  Lepa zařadí do své nabídky nový AiO procesorových chladič EXllusion 240 dimenzovaný na TDP 400W. Jedná se o uzavřený kapalinový chladič, který využívá pochromovanou měděnou základnu, nad níž je umístěno čerpadlo. Voda od čerpadla proudí skrze 240mm radiátor tvořený převážně hliníkovým žebrováním. O ochlazování radiátoru se stará dvojice 120mm ventilátorů, jejichž zajímavostí jsou dva konvexní výřezy zajišťující zvýšené proudění vzduchu.

 • Lepaera, Honduras - dlouhodobá předpověď počasí

  Dlouhodobá předpověď počasípro Lepaera, Honduras. Předpověď počasí na týden až 14 dní, vývoj teploty a dlouhodobé průměry.

 • Linka 199
 • LEPANTE & MISTRAL a.s. "v likvidaci" - IČO 27784541 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě LEPANTE & MISTRAL a.s. "v likvidaci" - IČO 27784541 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru…

 • Lepanter Czech s.r.o. - IČO 05013844 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě Lepanter Czech s.r.o. - IČO 05013844 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • Lepanto » Vydavatelé » Knihy Týden

 • Lépe a rychleji - Ověřená cesta k nezastavitelným nápadům - Jeremy Gutsche » Knihy Týden

  Kupte knihu Lépe a rychleji - Ověřená cesta k nezastavitelným nápadům - Jeremy Gutsche s 14% slevou v eshopu za 274 Kč v knihkupectví Levneucebnice.cz

 • Lépe bez přilby nevycházet | VTM.cz

  Dinosauři si užívali života, než přiletěl velký asteroid, který dobu jejich vlády ukončil. Teď to jsou pro změnu savci, kteří si užívají života… Dinosauři si užívali života a moc se o budoucnost nestarali.

 • Lépe dřív, než později - Česká národní banka

 • Lépe je už i na Slovensku |

  Slováci jsou sebevědomí a hrdí, zvládneme to my Češi taky? Za posledních dvacet let dokázali naši sousedé překonat krizi vlastní existence a znovu se vymyslet. Ovíněný Zdeněk Škromach v bazénku i růžová kampaň proti migrantům, to jsou všechno jen křeče dospívajícího češství, píše v komentáři Jakub Horák.

 • LéPe, spol. s r.o. v likvidaci - IČO 25090917 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě LéPe, spol. s r.o. v likvidaci - IČO 25090917 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů,…

 • Lepek v uzeninách — Černé ovce — Česká televize

  Zdraví je artikl, jehož cena zpravidla vyplave na povrch ve chvíli, kdy se nám ho začne nedostávat. Avšak, jak pravil neznámý klasik, pokud nejde o život, nejde o nic. Žít se dá i s bezlepkovou dietou. Důležité ale je, aby mohl člověk věřit výrobcům potravin.