Linka 199

IPO: Polsko nabídne 64% Varšavské burzy, ocenění 28.10., začátek obchodování asi 9.11.

IPO: Polsko nabídne 64% Varšavské burzy, ocenění 28.10., začátek obchodování asi 9.11. Varšavská burza Warsaw Stock Exchange (WSE) oznámila podrobnosti k chystanému úpisu akcií. Polský stát jako vlastník WSE prodá v rámci IPO cca 64% akcií, přičemž tento týden startuje road show. Emise by měla být oceněna 28.

Zdroj: www.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • IPO: NWR chce vstoupit na burzy v Londýně, Praze a Varšavě + výsledky za rok 2007

  IPO: NWR chce vstoupit na burzy v Londýně, Praze a Varšavě + výsledky za rok 2007. Společnost New World Resources B.V., holdingová společnost zabývající se těžbou uhlí, která je jediným vlastníkem největší české těžební společnosti černého uhlí, OKD, a.s., dnes oznámila svůj záměr primárně upsat své akcie na burzách v Londýně, Praze a..

 • IPO: na co se můžeme těšit tento týden? Třeba na AVG.

  IPO: na co se můžeme těšit tento týden? Třeba na AVG. IPO: na co se můžeme těšit tento týden? IPO, tedy Initial public offering, první veřejná nabídka akcií společnosti. Nejčastěji bývá nabídka podána mladými společnostmi hledajícími nový kapitál pro další expanzi. Nicméně může být podána i velkými.

 • IPO: na co se můžeme těšit tento týden?

  IPO: na co se můžeme těšit tento týden?. IPO: na co se můžeme těšit tento týden? IPO, tedy Initial public offering, první veřejná nabídka akcií společnosti. Nejčastěji bývá nabídka podána mladými společnostmi hledajícími nový kapitál pro další expanzi. Nicméně může být podána i velkými.

 • IPO: EPH údajně chystá úpis akcií v Praze, Blavě a Varšavě

  IPO: EPH údajně chystá úpis akcií v Praze, Blavě a Varšavě. Hospodářské noviny dnes přinášejí informaci, že Energetický a průmyslový holding (EPH), který je nyní tvořen podílem Daniela Křetínského (20%) a skupinami J&T a PPF (obě 40%), chystá v roce 2013 primární emisi akcií na burzách v Praze, Bratislavě a...

 • IPO: Elmarco plánuje do tří let vstoupit na burzu

  IPO: Elmarco plánuje do tří let vstoupit na burzu. Společnost Elmarco podle listu MFD plánuje do tří let vstoupit na burzu, a získat tak další kapitál na svou expanzi. Firma chce na burzu vstoupit, až začne výroba v jejím novém závodě, který začíná stavět.

 • IPO: DONG Energy chce nabídnout věrejně nejméně 15 % akcií

  DONG Energy plánuje na toto léto první veřejnou nabídku akcií (IPO), ve které by se mělo prodat nejméně 15 % akcií společnosti. Majoritní podíl 50,1 % by měl zůstat dánské vládě. Celé IPO by mělo podle analytiků přinést cca 12 mld. dolarů, informovala agentura Reuters. O veřejné nabídce akcií se spekuluje již od loňského září, Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Ipo, Akcieatrhy.cz

  cz nabízí kurzy měn, kurz dolaru, kurz eura, akcie, cenu zlata, dividendy, investice, forex, binární opce, cenné papíry, burzy, recenze a cílové ceny

 • IPO Zentivy skončí dnes v 17.h. SEČ - poptávka převyšuje nabídku

  IPO Zentivy skončí dnes v 17.h. SEČ - poptávka převyšuje nabídku. Upisování primární emise (IPO) Zentivy skončí dnes v 17:00 SEČ, obchodování začne 28. června. Zentiva hodlá v Praze a Londýně vydat akcie a GDRs v hodnotě 100 mil. USD (2,64 mld. Kč). Cenové rozpětí bylo stanoveno na 400-525 Kč.

 • IPO Watch - softwareová společnost First Data ovládne tento týden

  V 42. týdnu se na trhy budou tlačit tři jména. Nejmenší IPO bude American Farmland Co. (AFCO US). Společnost se zabývá akvizicí kvalitní zemědělské půdy v maximálně diverzifikované podobě.

 • IPO Watch - softwareová společnost First Data ovládne tento týden

  V 42. týdnu se na trhy budou tlačit tři jména. Nejmenší IPO bude American Farmland Co. (AFCO US). Společnost se zabývá akvizicí kvalitní zemědělské půdy v maximálně diverzifikované podobě.

 • IPO v roce 2015 aneb na co se můžeme těšit, možná.

  IPO v roce 2015 aneb na co se můžeme těšit, možná. Roky trvající oživení na trhu s IPO bylo charakterizováno několika převládajícími trendy. Jedním z nich je každoroční přítomnost nějakého prodejního hitu. Od roku 2010 jsme každým rokem byli svědky nabídky, která svojí atraktivností zdaleka převyšovala...

 • Linka 199
 • IPO tohoto týdne: třeba jeden z největších provozovatelů kasín.

  IPO tohoto týdne: třeba jeden z největších provozovatelů kasín. IPO, tedy Initial public offering, první veřejná nabídka akcií společnosti. Nejčastěji bývá nabídka podána mladými společnostmi hledajícími nový kapitál pro další expanzi. Nicméně může být podána i velkými tradičními firmami s cílem se stát veřejně...

 • IPO Snapchat může ocenit společnost až na $25 miliard | FXstreet.cz

  Společnost Snap Inc. (původně Snapchat), připravuje dokumenty pro první veřejnou nabídku akcií (IPO), která se má usku...

 • IPO Slovak Tel.: Cenové rozpětí zúženo na 17,7-19,5 EUR, poprávka převyšuje nabídku asi o 50%

  IPO Slovak Tel.: Cenové rozpětí zúženo na 17,7-19,5 EUR, poprávka převyšuje nabídku asi o 50%. Připomínáme, že dnes (6.5.) končí upisovací období IPO společnosti Slovak Telekom. Zítra (7.5.) by měla být zveřejněna cena. Cenové rozpětí je stanoveno na 17,7 – 23,6 EUR. Z relativního srovnání vnímáme navržené rozpětí jako opodstatněné.

 • IPO SECURITY s.r.o. | vz24.cz

 • IPO SECURITY s.r.o. - IČO 48400858 - Obchodní rejstřík na Podnikatel.cz

  Podrobnosti o firmě IPO SECURITY s.r.o. - IČO 48400858 z obchodního rejstříku, živnostenského rejstříku, registru ekonomických subjektů, insolvenčního…

 • IPO se nekoná: EPH akcie EP infrastructure nenabídne

  Energetický a průmyslový holding (EPH) se rozhodl, že nakonec nenabídne kmenové akcie nově vytvářené společnosti EP Infrastructure (EPIF) na burze v Praze a Londýně. Firma to oznámila v tiskové zprávě. Původně se mělo s akciemi začít obchodovat ve 2. čtvrtletí letošního roku. EPH bude ale dále zvažovat možnost bilaterální transakce s globálními infrastrukturními investory. „EPH

 • IPO se letos zatím nebývale daří, vládnou privatizace

  IPO se letos zatím nebývale daří, vládnou privatizace. Primární emise akcií (IPO) mají za sebou nebývale úspěšný start do roku 2011. Během ledna a února se po celém světě uskutečnilo 193 IPO v celkové hodnotě 25,3 miliard amerických dolarů. Vyplývá to z průzkumu společnosti Ernst & Young.

 • IPO Poste Italiane upsána za 6,75 EUR

  IPO Poste Italiane upsána za 6,75 EUR. Akcie italské pošty Poste Italiane se v IPO upsaly za 6,75 EUR na akcii. Výnos z IPO pro vládu, která prodala 35% podíl, tak činí 3,4 mld. EUR. Firma byla oceněna na 8,8 mld. EUR. Na burze v Miláně by se měla začít obchodovat v úterý 27.10.

 • IPO polské těžařské JSW by mohlo být odloženo

  IPO polské těžařské JSW by mohlo být odloženo. Ministr hospodářství Polska Waldemar Pawlak včera prohlásil, že by mohlo dojít k odložení úpisu akcií těžařské společnosti Jastrzebska Spolka Weglowa (JSW) kvůli protestům odborářů.