Linka 199

Příbuzné články:

 • Gigabyte U21MD – mobilní zařízení kombinující notebook, tablet a desktopové PC

  Gigabyte U21MD – mobilní zařízení kombinující notebook, tablet a desktopové PC. Prakticky se jedná o 11,6 palcový notebooku, který je možné konvertovat do podoby tabletu. Navíc je k němu dodávána dokovací stanice, do níž lze notebook ukotvit a transformovat ho na běžné desktopové PC. Zařízení bude k dostání ve dvou variantách a to s procesorem Intel Core i5-4200U nebo Pentium 3558U.

 • Gigabyte ukázal další fotografie nadupané desky G1.Sniper 2

  Je libo čistokrevnou desku do herního PC s líbivým vizuálem, kvalitní výbavou a snadnou obsluhou?

 • GIGABYTE ukázal první Z87 Mini-ITX desku

  GIGABYTE ukázal první Z87 Mini-ITX desku, jedná se o malou desku ap rvní desku ze série základních desek od GIGABYTE podporujících socket LGA1150 pro nové procesory s kódovým označením Haswell. Deska nabídne krom jiného možnost připojení dvou DDR3 pamětí, jeden slot PCI-Express 3.0 x16 a jeden mPCIe slot, který je osazen WiFi kartou. Jinak deska nabídne všechny běžné konektory a možnosti připojení.

 • Gigabyte United končí

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

 • Gigabyte uvádí 7 palcové UMPC

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

 • Gigabyte uvádí desky Ultra Durable 3

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

 • GIGABYTE uvádí mechanickou herní klávesnici Force K83

  Gigabyte vyvinul jednoduchou mechanickou herní klávesnici Force K83 se spínači Cherry MX. Klávesnice volí skutečně jednoduchý vzhled i layout bez zbytečných okrajů a funkčních kláves. Vybavena může být mechanickými spínači Cherry MX Red či MX Blue. Nabídne také plné pokrytí N-Key Rollover a možnost deaktivace návratového tlačítka Windows.

 • Gigabyte uvádí na trh čtyři mini-PC série Brix s rozhraním Thunderbolt 3

  Gigabyte uvádí na trh čtyři mini-PC série Brix s rozhraním Thunderbolt 3. Jedná se o kompaktní počítače osazené procesory Intel Core i5 a i7 s rodiny Skylake. Jednotlivé modely se od sebe liší také prostorem pro disky. Mezi výbavou se objeví právě zmíněné rozhraní, grafické výstupy mini DisplayPort a HDMI či vstupy a výstupy kodeku Realtek ALC255.

 • Gigabyte uvádí na trh dvě nové desky řady 73

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií

 • Gigabyte uvádí na trh GeForce GTX 780 GHz Edition s WindForce 3X chlazením

  Společnost Gigabyte rozšiřuje portfolio grafických karet s čipy od nVidie o další nereferenční model GeForce GTX 780.

 • GIGABYTE uvádí na trh grafickou kartu R7 265 v edici OC

  GIGABYTE uvádí na trh grafickou kartu R7 265 v edici OC, jedná se o továrně přataktovanou kartu, která je vybavena 2GB GDDR5 pamětí využívajících 256bitové rozhraní pamětí. O chlazení karty se stará chladič WindForce 2X, který můžeme znát již z modelu R9 270 OC. Výkon je reprezentován 1024 stream procesory. Přesné frekvence bohužel zatím výrobce neuvádí, stejně jako cenu výrobku.

 • Linka 199
 • GIGABYTE uvádí na trh herní desku G1.Sniper B5

  GIGABYTE uvádí na trh herní desku G1.Sniper B5, založenou na čipové sadě B85 Express od Intel. Pro připojení procesoru poslouží socket LGA 1150. Deska má formát ATX a nelze pomocí ní přetaktovat procesor. Díky tomu využívá pouze 4+1 fázové VRM. Napájena je potom pomocí kombinace 24-pin ATX a 8-pin EPS konektoru. Deska je vybavena čtveřicí PCIe slotů a dvojici PCI rozhraní.

 • GIGABYTE uvádí na trh herní mini PC s označením BRIX Gaming

  GIGABYTE uvádí na trh herní mini PC BRIX Gaming, které je založena na čipové sadě AMD Bolton M3. PC má neuvěřitelně malé rozměry 59,6 × 128 × 115,4 mm a je vybaveno APU AMD A8-5557M a diskrétní grafickou kartou Radeon R9 M275X. Pomocí dvou slotů SO-DIMM je do systému možné nainstalovat dva moduly DDR3 pamětí. K dispozici je také jedna pozice pro 2,5palcový SSD disk.

 • Gigabyte uvádí na trh microATX základní desku F2A85XM-D3H s paticí FM2

  Firma Gigabyte rozšiřuje své portfolio základních desek s čipovou sadou A85X a paticí FM2. Nová microATX deska F2A85XM-D3H má napájecí kaskádu skládající se z 5 + 2 fází a podporuje poslední APU procesory Trinity od AMD.

 • Gigabyte uvádí na trh novou cenově dostupnou základní desku P85-Gaming 3 zaměřenou na hráče

  Gigabyte uvádí na trh novou cenově dostupnou základní desku P85-Gaming 3 zaměřenou na hráče. Určena je spíše uživatelům, kteří hledají základní desku herní třídy, ale mají omezené finanční prostředky. Deska vychází z čipové sady Intel B85 Express, má patici LGA 1150 pro procesory

 • Gigabyte uvádí na trh novou základní desku Z77X-UD4H

  Gigabyte vypouští do světa novou základní desku s paticí LGA1155, který vyplní mezeru mezi modely Z77X-UD3H a Z77X-UD5H.

 • Gigabyte uvádí na trh špičkovou grafickou kartu GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming

  Gigabyte uvádí na trh špičkovou grafickou kartu GeForce GTX 1080 Xtreme Gaming, která potěší hlavně náročné hráče, ale také overclockery. Grafika má nereferenční PCB, silnou napájecí kaskádu, 8+8pinové napájení, špičkový chladič WindForce Stack 3X se třemi 100mm větráky a výrazné tovární přetaktování. S kartou dostaneme také bohaté příslušenství.

 • Gigabyte uvádí na trh svoji novou micro-ATX herní desku X99M-Gaming 5

  Gigabyte uvádí na trh svoji novou micro-ATX herní desku X99M-Gaming 5. Jedná se o základní desku formátu micro-ATX, která je vhodná k sestavení výkonných kompaktních herních systémů. Osadit ji můžeme procesory Haswell-E, až 32 GB operačních pamětí typu DDR4 a dvěma grafickými kartami, díky dvěma slotům PCIe 3.0 x16 s podporou 16 linek. Nechybí ani kvalitní síťový čip a zvukový kodek.

 • Gigabyte uvádí nejzákladnější skříň za 600 korun

  Levné počítačové skříně jsou mezi uživateli hodně oblíbené. Přesto, že bočnice jsou jako kus papíru, většinou přináší pěkný design a nízkou cenu.

 • Gigabyte uvádí nové desky s čipsety AMD 690

  PCTuning.cz - váš průvodce světem informačních technologií