Linka 199

Dolar vůči euru v úterý dále posiloval

Dolar vůči euru v úterý dále posiloval. V úterý se dolaru vůči euru opět dařilo a posílil z ranních úrovní okolo 1,4100 USD/EUR až na 1,4050. Zmiňovaným faktorem bylo uzavírání pozic financovaných v.

Zdroj: www.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • Dolar vůči euru v pondělí korigoval část svých ztrát

  Dolar vůči euru v pondělí korigoval část svých ztrát.

 • Dolar vůči euru posílil až během asijské seance

  Dolar vůči euru posílil až během asijské seance. Pondělní obchodování se neslo nejdříve v dolarových ztrátách z ranních úrovní okolo 1,4160 USD/EUR až na 1,4194.

 • Dolar vůči euru plynule navázal na včerejší růst. Trh nyní čeká na večerní zápis ze zasedání Fedu | FXstreet.cz

  Z pohledu dění na finančních trzích je britský parlament momentálně asi nejsledovanějším místem na světě. Trh a hlavně britská libra se snaží vstřebat včerejší komentář britské premiérky, podle které bude vyjednávání o brexitu konzultováno s britskými poslanci. Theresa May ve svém tažení za zklidnění poslanců i finančních trhů zdá se pokračuje také dnes, když v parlamentu oznámila, že se bude snažit zachovat maximální možný přístup na společný evropský trh o což žádal dopoledne také Keir Starmet, který je hlavním mluvčím opoziční Labour Paerty v otázkách brexitu. Čáru přes rozpočet ale librovým býkům udělal odpoledne ministr pro brexit David Davis, který výroky premiérky mírnil a dodal, že žádná ze stran parlamentu nemůže mít při vyjednávací strategii právo veta. Ne že by právo veta snad někdo očekával, ale libra i tak okamžitě po jeho vyjádření začala znovu slábnout a je zcela evidentní, že zůstává na jakoukoli zmínku o brexitu stále velmi citlivá.

 • Dolar vůči euru oslabil nad 1,4030 USD/EUR

  Dolar vůči euru oslabil nad 1,4030 USD/EUR. Středeční obchodování na euru vůči dolaru patřilo během dne k těm klidnějším. Zatímco v ranních hodinách se kurz USD/EUR pohyboval okolo 1,3950, odpoledne byl dolar jen nepatrně silnější na úrovni 1,3920.

 • Dolar vůči euru oslabil až během asijské seance

  Dolar vůči euru oslabil až během asijské seance. Nedostatek krvotvorných zpráv se podepsal na tom, že kurz USD/EUR v úterý výrazných změn nedoznal. Kurz se během dne držel v relativně úzkém pásmu 1,3556-1,3625 s tendencí mírně posilovat.

 • Dolar vůči euru nejsilnější za poslední rok - Podnikatel.cz

  Předává praktické rady, vykládá složité zákony, upozorňuje na časté chyby a naviguje k zisku i potřebnému optimismu. Denně servíruje rozhodující…

 • Dolar vůči euru na začátku týdne beze změn

  Dolar vůči euru na začátku týdne beze změn. Dolar na začátku týdne vůči euru příliš změn nedoznal. Kurz USD/EUR se dnes ráno obchoduje okolo 1,2690, což je na stejné úrovni, jako tomu bylo v neděli v noci. Americká data skončila v souhrnu pozitivně, výrazné zlepšení zaznamenal průmyslový.

 • Dolar vůči euru na historickém minimu – 1,3750 USD/EUR.

  Dolar vůči euru na historickém minimu – 1,3750 USD/EUR. CZK/EUR I přes absenci ekonomických indikátorů jsme byli svědky posilování koruny. Z ranních kotací kolem hladiny 28,70 CZK/EUR se domácí měna podívala až na 28,60 CZK/EUR. Pro včerejší obchodování byla však většinou charakteristická střední hodnota.

 • Dolar vůči euru i libře do konce roku nejspíše oslabí

  Dolar vůči euru i libře do konce roku nejspíše oslabí. Dolar vůči euru i libře do konce roku nejspíše oslabí. Na současné úrovně ho dostal přehnaný optimismus, který postupně mizí. Měnový výhled na nejbližší týdny a měsíce nabízí hlavní analytik společnosti AKCENTA CZ Miroslav Novák.

 • Dolar vůči euru dosáhl včera nového minima 1,4130 USD/EUR

  Dolar vůči euru dosáhl včera nového minima 1,4130 USD/EUR. Během včerejšího dne pokračoval dolar vůči euru v atakování dalších svých historických minim, když proběhl obchod dokonce za 1,4130 USD/EUR (dle Reuters). Později se však dolar opět vrátil k hranici 1,4100, kde se obchodoval i na začátku...

 • Dolar vůči euru dopoledne posiloval, v odpoledních hodinách však mírně zkorigoval

  Dolar vůči euru dopoledne posiloval, v odpoledních hodinách však mírně zkorigoval. Dolar v průběhu včerejška ještě vstřebával dozvuk pátečních údajů o spotřebitelských cenách z USA a posílil na úrovně, kde se vůči euru obchodoval naposledy na konci října. Americká měna se dopoledne posunula k 1,4330 USD/EUR, ale...

 • Linka 199
 • Dolar vstal konečně z mrtvých, zlato a ropa zase hlásí po dlouhé době propad - iDNES.cz

  Zatímco dolar konečně lehce posílil, tak dosud stále rekordně rostoucí ropa a zlato nabraly opačný směr. Ani koruně se příliš nedařilo. Americké banky příjemně překvapily, ovšem nic z toho nepomohlo proti blížící se recesi amerického trhu či špatné situaci na akciovému trhu.

 • Dolar víceméně stagnoval poblíž úrovně 1,49 za euro (14.8.2008) (12.4.2009)

  Dolar víceméně stagnoval poblíž úrovně 1,49 za euro (14.8.2008) (12.4.2009). Dolar po většinu včerejšího dne nevěděl kudy kam, a tak osciloval okolo hranice 1,49 USD/EUR. Přesto v průběhu dnešního asijského obchodování se posunul pod tuto hranicí a ve srovnání se včerejším dnem opět vůči euru posílil.

 • Dolar ve vleku amerických prezidentských voleb.

  Dolar ve vleku amerických prezidentských voleb. Vývoj kurzu eura s dolarem se v posledních hodinách pohybuje jako na houpačce s tím, jak přicházející výsledky prezidentských voleb z jednotlivých amerických států. Po převážnou většinu včerejšího dne mělo euro mírnou tendenci posilovat,.

 • Dolar ve středu vůči euru posiloval

  Dolar ve středu vůči euru posiloval. Zatímco v eurozóně se řeší dluhy problémových zemí (Řecko, Španělsko, Irsko, Portugalsko), v USA včera byla zveřejněna příznivá data z průmyslu a z trhu...

 • Dolar ve středu vůči euru posílil, trh čeká na Bernankeho a ECB

  Dolar ve středu vůči euru posílil, trh čeká na Bernankeho a ECB. Včerejší obchodování bylo pro dolar vůči euru příznivé, když posílil z úrovní mírně nad 1,4700 USD/EUR až na 1,4650. Důvodem byly spíše technické faktory, když investoři zavírali krátké dolarové pozice před dnešním Bernankeho vystoupením, což...

 • Dolar ve středu vůči euru mírně silnější

  Dolar ve středu vůči euru mírně silnější. Během středy si dolar vůči euru mírně polepšil. Kurz USD/EUR se tak posunul z 1,2400 na dnešních ranních 1,2370. Během včerejšího dne byl minimální kurz 1,2327. Zveřejněná data z eurozóny opět společné evropské měně příliš nepomohla.

 • Dolar ve středu korigoval své zisky ze začátku týdne

  Dolar ve středu korigoval své zisky ze začátku týdne. Dolar během včerejšího ranního obchodování umazal téměř všechny své zisky, kterých dosáhl po uklidnění trhů dohodou o zvýšení dluhového stropu na začátku týdne. Po oslabení o více než 1,2 % se dostal nad hladinu 1,43 USD/EUR, kde setrval skoro celý..

 • Dolar včera ztrácel a oslabil k úrovni 1,49 za euro

  Dolar včera ztrácel a oslabil k úrovni 1,49 za euro. Dolar včera ztrácel a posunul se k úrovni 1,49 za euro. Na trzích stále přetrvávají obavy ohledně situace hypotéčních domů Fannie Mae a Freddie Mac ve Spojených státech. Pro americkou měnu byly rovněž nepříznivé zprávy o opětovném růstu cen komodit..

 • Dolar včera zaznamenal další zisky | FXstreet.cz

  Společná evropská měna během včerejšího dne oslabila o tři čtvrtiny procenta na 1,3240 EUR/USD. Během noční...