Linka 199

Cooler Master NotePal U2 PLUS chladič pod notebook

Cooler Master NotePal U2 PLUS chladič pod notebook. Tento chladič poskytne dva nastavitelné ventilátory, které můžete umístit kamkoliv na spodní stranu chladící podložky. Chladič se ale chladí i sám o sobě a to díky svému úhlu a hliníkové konstrukci, která udrží podložku chladnou. NotePal se již začal prodávat a to ve dvou barevných variantách, bílé a černé.

Zdroj: pctuning.tyden.cz


Příbuzné články:

 • Cooler Master NovaTouch TKL: hybridní klávesnice určená pro přesné psaní

  Cooler Master NovaTouch TKL: hybridní klávesnice určená pro přesné psaní. Jedná se o klávesnici, která využívá nové hybridní kapacitní spínače japonské výroby, které by měly zajišťovat rychlejší reakce a vysokou přesnost zejména při psaní. Spínače mají odpor rpři stisku 45 gramů a reakční bod v 1 mm. Nechybí ani vnitřní paměť, technologie N-key rollover a anti-ghosting. Na trh klávesnice dorazí během listopadu.

 • Cooler Master oblékl počítačovou skříň HAF X do stájových barev nVidie

  V základu naleznete čtyři ventilátory, ale i důmyslný systém pro správu kabelů.

 • Cooler Master odhalil nové, cenově dostupné věžové chladiče CPU Hyper 212X a TX3i

  Cooler Master odhalil nové, cenově dostupné věžové chladiče CPU Hyper 212X a TX3i. Oba dva chladiče cílí zejména na méně náročné uživatele a mají podobnou konstrukci. TX3i je nicméně určen výhradně pro procesory Intel, je menší a pochopitelně i slabší a levnější. Druhý model nabídne větší chladící výkon a vyšší univerzálnost, jelikož jím osadíme i procesory od AMD.

 • Cooler Master odhalil svůj nový set herní klávesnice a myši CM Storm Octane

  Cooler Master odhalil svůj nový set herní klávesnice a myši CM Storm Octane, který by měl být následovníkem populárního herního setu Devastator. Obě nové herní periferie Octane nabídnou možnost výběru ze 7 různých druhů podsvícení. Klávesnice je tradičně hybridní membránová a nabídne podporu technologie anti-ghosting až pro 19 kláves a také několik multimediálních kláves. Herní myš Octane je potom vybavena 7 tlačítky a optickým snímačem AVAGO 3050.

 • Cooler Master odhaluje all-in-one vodní chladiče Seidon 120XL/240M

  Společnost Cooler Master se přidává ke svým konkurentům a představuje své nové all-in-one vodní chladiče.

 • Cooler Master oznámil dostupnost své nové série PSU

  Cooler Master oznámil dostupnost své nové série PSU, jedná se o částečně modulární PSU, které disponují certifikací 80 Plus Gold, což zaručuje vysokou účinnost. Psu se pochlubí také použitými kvalitními kondenzátory, které by měly zajistit menší kolísání napětí a zvyšují tak životnost zdrojů. Řada zahrnuje 450W, 550W a 650W varianty.

 • Cooler Master oznámil V-series řadu výkonných PSU

  Cooler Master oznámil V-series řadu výkonných PSU. Tyto zdroje kladou velkou pozornost na účinnost a úsporu energie. Budou se prodávat ve variantách 700, 850 a 1000W a to v cenách od 2850 do 4130 korun. Zdroj také nabídne luxusní provedení extra tenké kabeláže. Ta nabídne dostatek místa pro dobré proudění vzduchu.

 • Cooler Master oznámil vydání limitované edice klávesnic MECH

  Cooler Master oznámil vydání limitované edice klávesnic MECH, které na sobě mají motiv progamingových teamů a hráčů. K dostání bude celkem šest motivů těchto mechanických klávesnic. Samotné klávesnice se mohou pochlubit mechanickými spínači, držadlem pro přenášení, ARM procesorem, vnitřní 128 kB pamětí a hliníkovým tělem. Dále je na těle klávesnic umístěn také USB 3.0 rozbočovač se dvěma porty. Tato edice je limitována množstvím.

 • Cooler Master oznámil vydání série all-in-one chladičů CPU Nepton

  Cooler Master oznámil vydání série all-in-one chladičů CPU Nepton. Konkrétně se jedná o dva modely Nepton 140XL a 280L. Oba chladiče jsou továrně předplněny a jsou tedy bezúdržbové. Jejich instalace může být provedena bez použití nářadí. Z názvů jednotlivých modelů vyplývá, jak velký mají radiátor. Oba modely využívají JetFlo 140 ventilátor.

 • Cooler Master oznámil vydání svého nového napájecího zdroje V1200 Platinum

  Cooler Master oznámil vydání svého nového napájecího zdroje V1200 Platinum, který se může pochlubit výkonem 1200 wattů a tím, že splňuje certifikaci 80 PLUS Platinum, což znamená, že dosahuje účinnosti až 93 % při 50% zatížení. Zdroj je založen na jediné +12V větvi a je chlazen pomocí 135mm ventilátoru s FD ložisky. V1200 Platinum je plně modulární, můžeme k němu tedy připojit libovolnou kabeláž včetně dvanácti dodávaných PCIe kabelů.

 • Cooler Master oznámil vydání tiché midi-tower skříně Silencio 652

  Cooler Master oznámil vydání tiché midi-tower skříně Silencio 652, která se pochlubí jednoduchým elegantním designem a matně černou povrchovou úpravou. Skříň klade důraz především na eliminaci hluku z komponent, je tudíž vybavena hluk-tlumícím polstrováním a tichými velkými ventilátory, společně s gumovými nožičkami, které eliminují vibrace. Navíc se nové Silencio může pochlubit prostorným interiérem.

 • Linka 199
 • Cooler Master pracuje na chladiči V4 GT s technologií Horizontal Vapor Chamber

  Cooler Master pracuje na chladiči s technologií horizontal vapor chamber. Technologie vaport chamber je tu s námi již nějaký ten pátek. Poprvé se objevila na grafických kartách Radeon HD 3870 od Sapphire.

 • Cooler Master představil chladič notebooků SF-15 ze série CM Storm

  Cooler Master představil chladič notebooků SF-15 ze série CM Storm. Jedná se o 15 palcovou verzi úspěšné podložky SF-19, ale tentokrát určené pro až 15,6

 • Cooler Master představil další podložku pod notebook

  Cooler Master představil další podložku pod notebook, tentokráte se jedná spíše o polohovatelný stojan, který současně poslouží ke chlazení notebooku. Podložka nese označení ErgoStand Easy a může být doplněna 100 mm ventilátorem. Stojan lze polohovat ve čtyřech stupních dle potřeby uživatele. Základna je tvořena čtyřmi

 • Cooler Master představil druhou iteraci optické herní myši Xornet

  Cooler Master představil druhou iteraci optické herní myši Xornet. Jedná se o myš vycházející svoji konstrukcí s původního modelu Xornet. Oproti staršímu modelu je ten nový odlišný designem, možností výběru podsvícení a také využitím lepšího optického snímače s rozlišením až 3500 DPI. Na evropském trhu by se měla nová myš objevit již nyní za cenu 29,90 euro.

 • Cooler Master představil dvě nové skříně, které lze skládat jako lego

  Větší a menší skříně lze na sebe skládat podle potřeby. Můžete mít dvě malé, mezi nimi velkou, na disky nebo pro radiátor vodního chlazení.

 • Cooler Master představil herní myš CM Storm Havoc

  Cooler Master představil herní myš CM Storm Havoc. Tato herní myš by měla být vybavena, stejně jako předchozí model Sentinel Advance II, laserovým senzorem Avago 9800, který zvládne snímat až 8200 DPI. Myš nabídne 8 funkčních tlačítek, které jsou volně programovatelné při nainstalování software od výrobce. Myš má také 128 kB paměť pro uložení maker a profilů.

 • Cooler Master představil klávesnici Quick Fire TK Stealth ze série CM Storm

  Cooler Master představil klávesnici Quick Fire TK Stealth ze série CM Storm, tedy novou verzi populární herní klávesnice s mechanickými spínači Cherry MX. Zajímavostí klávesnice je, že symboly a znaky jsou natištěny z boku kláves, tudíž z vrchu vypadají všechny klávesy jako plně černé. Dočkáme se také tradičních herních funkcí jako je N-Key Rollover či možnost vypnutí tlačítka Windows. Nechybí ani multimediální klávesy a opletený kabel s pozlaceným konektorem USB.

 • Cooler Master představil kompaktní mini-ITX skříň Elite 130

  Cooler Master představil kompaktní mini-ITX skříň Elite 130, která přes svůj formát nabídne dostatek prostoru pro instalaci výkonných komponent a systému vodního chlazení se 120 mm radiátorem. Do skříně se vejdou dvě high-end grafické karty jako je např. GTX Titan. Skříň taktéž pojme klasické ATX zdroje standardních rozměrů. Úložný prostor zajistí pět pozic pro disky a jedna pozice pro ODD.

 • Cooler Master představil limitovanou "zelenou" edici klávesnice Quickfire TK

  Cooler Master představil limitovanou