Linka 199

Bitcoiny a další kryptoměny (zatím) jen pro geeky a dobrodruhy

Bitcoiny a další kryptoměny. Jsou to dobré investice? Nebo byste raději měli investovat do něčeho bezpečnějšího a s jasným výnosem?

Zdroj: www.studentpoint.cz


Příbuzné články:

 • Bitcoinový fond | FXstreet.cz

 • Bitcoinový ETF | FXstreet.cz

 • Bitcoinové zpravodajství: že by obrat?

  Bitcoinové zpravodajství: že by obrat?. Na dlouhodobém grafu BTC-e vidíme, že současná cenová akce vypadá, jako by se cena zastavila na úrovni pod 300 USD. Situace se začíná klonit k poklesu, ale zatím není jasná natolik, abychom se odvážili vstoupiti do obchodní pozice na pokles.

 • Bitcoinové zpravodajství: ticho po pěšině

  Bitcoinové zpravodajství: ticho po pěšině. Na grafu nevidíme žádné změny. Cena se pohybuje téměř bez pohybu stranou a obchodní objem je minimální. Situace je nudná a nezbývá než čekat, jak se bude vyvíjet dál. Není to však beznadějné.

 • Bitcoinové zpravodajství: short?

  Bitcoinové zpravodajství: short?. Nyní přejdeme ke grafům. Významný pohyb se odehrál na předposlední svíčce. Tento vývoj byl mírně korigován poslední svíčkou, ale obchodní objem byl menší a cenový nárůst byl jen malý. To znamená, že v objemu byly schovány další prodejní příkazy.

 • Bitcoinové zpravodajství: Řecko a bitcoin? Nesmysl.

  Bitcoinové zpravodajství: Řecko a bitcoin? Nesmysl. Bitcoin se může stát určitou formou bezpečného přístavu, ale zatím pro to neexistují žádné důkazy. Sice je možné, že jeho současné posílení je vedeno událostmi v Řecku, ale také je možné, že s tím nemá Řecko nic společného.

 • Bitcoinové zpravodajství: oslabování

  Bitcoinové zpravodajství: oslabování. V krátkosti: spekulativní pozice na pokles, zastavení ztrát na 273 USD, výběr zisků na 153 USD. Konsorcium pro standardizaci kryptoměn (C4) oznámilo, že pracuje na novém standardu pro bezpečnostní pravidla pro kryptoměny.

 • Bitcoinové zpravodajství: nemastné neslané.

  Bitcoinové zpravodajství: nemastné neslané. Na dlouhodobém grafu BTC-e to vypadá stejně. Stále žádná změna. Situace je stále napjatá a může lehce vyústit do nějaké akce. Nedostatek akce a nevýrazný pohyb může znamenat, že bitcoin se nachází v hluboké konsolidaci před očekávaným pohybem dolů.

 • Bitcoinové zpravodajství: možný pokles

  Bitcoinové zpravodajství: možný pokles. Podle průzkumu Coin Center nemá většina Američanů ani zdání o tom, co to znamená Bitcoin . Vypadá to, že kryptoměny budou muset urazit ještě dlouhou cestu, než se dostanou do všeobecného povědomí, stejně jako je tomu v případě platebních karet, případně..

 • Bitcoinové zpravodajství: kam teď?

  Bitcoinové zpravodajství: kam teď?. V minulém týdnu přijala Americká komise pro cenné papíry (SEC) nová pravidla pro regulaci přístupu menších společností ke kapitálu. Zatím to fungovalo tak, že společnosti mohly prodávat své cenné papíry pouze bohatým zájemcům, nebo musely projít složitou.

 • Bitcoinové zpravodajství: hrozí další pokles

  Bitcoinové zpravodajství: hrozí další pokles. V krátkosti: spekulativní pozice na pokles, zastavení ztrát na 273 USD, výběr zisků na 153 USD. Mark Levine, politik z New Yorku prohlásil, že město bude přijímat platby v bitcoinech, jako úhradu za nájemné a další poplatky.

 • Linka 199
 • Bitcoinové zpravodajství: bitcoiny rostou díky Řecku

  Bitcoinové zpravodajství: bitcoiny rostou díky Řecku. Řecko pomalu vzdává boj s věřiteli, protože po bojích přistupuje na jejich podmínky. Bude to znamenat konec Řecké krize? Pravděpodobně nikoli. Řekové nyní požadují větší množství záchranných peněz a to neznamená „pozitivní“ vývoj.

 • Bitcoinové zpravodajství: Bitcoin v kritické fázi - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení

  Bitcoinové zpravodajství: Bitcoin v kritické fázi - Diskuze, názory, doporučení a hodnocení . Titulky názorů. Na těchto stránkách jsou názory našich uživatelů na vybraná finanční témata.

 • Bitcoinové zpravodajství: Bitcoin v kritické fázi

  Bitcoinové zpravodajství: Bitcoin v kritické fázi. Bitcoinová burza BitStamp pozastavila své obchodování poté, co došlo k bezpečnostnímu průniku a odcizení zhruba 19000 bitcoinů v celkové hodnotě 5 miliónů USD. Damijan Merlat, jeden ze dvou slovinských zakladatelů burzy oznámil, že po posílení...

 • Bitcoinové zpravodajství (27.1.2015)

  Bitcoinové zpravodajství (27.1.2015). Objevila se novinka, že bratři Winklevossovi, to jsou ti, co se soudí s Markem Zuckerbergem o podílu na Facebooku, oznámili, že založí plně regulovanou burzu na bitcoiny. Má se jmenovat Gemini, což si ti chytřejší z nás umějí přeložit z latiny jako...

 • Bitcoinové zpravodajství (20.11.2014)

  Bitcoinové zpravodajství (20.11.2014). Nyní se přesuneme ke grafům. Na grafu BitStamp vidíme, že bitcoin fluktuuje okolo 400 USD (zelená čára). V minulých komentářích jsme uváděli, že „pokud se bitcoin dostane nad 450 USD, mohlo by to mít prorůstový potenciál, nicméně obchodní objemy jsou...

 • Bitcoinové zpravodajství – bitcoin u 200 USD

  Bitcoinové zpravodajství – bitcoin u 200 USD. Nové zákony o způsobu placení DPH v zemích Evropské Unie se nepříznivě promítnou do ochoty obchodníků akceptovat platby v bitcoinech . Od 1. ledna totiž vstoupila v platnost legislativa, která nařizuje platit DPH ve výši odpovídající zemi zákazníka.

 • Bitcoinové zpravodajství

  Bitcoinové zpravodajství. Poslední vývoj na bitcoinu byl důležitý. Vidíme, že cena rostla, nicméně obchodní objem byl mírně nižší než v předchozích dnech, nicméně byl vyšší než průměr. Vidíme, že zde byl několikadenní růst, což by mohlo indikovat začátek nového růstu.

 • Bitcoinové bankomaty zaplaví Dubaj - Root.cz

  Bankomaty (automatické směnárny) na virtuální měnu Bitcoin rostou jako houby po dešti. Po jednom už je v Praze i Bratislavě. Zdaleka největší nasazení…

 • Bitcoinové bankomaty zaplaví Dubaj - Root.cz

  Bankomaty (automatické směnárny) na virtuální měnu Bitcoin rostou jako houby po dešti. Po jednom už je v Praze i Bratislavě. Zdaleka největší nasazení…