Linka 199

Apache - Lupa.cz

Poměřuje úspěchy internetových projektů, tepe nešvary, analyzuje nové příležitosti a málo viditelné souvislosti. Internet se mění před očima, ale jedna…

Zdroj: www.lupa.cz


Příbuzné články:

 • Apacer začal prodávat novou řadu SSD Pro II AS203

  K dostání už jsou SSD ve většině našich obchodů. Podporují TRIM, připojují se skrze SATA 3.0 Gb/s a mají MTBF (střední dobu mezi poruchami) 1 milion hodin.

 • Apacer vydává nové DDR3

  Společnost Apacer vydává paměti Giant II pro extrémní overclockery a hráče.

 • Apacer uvedl přenosné disky AC233 s rychlým rozhraním USB 3.0

  Malé kompaktní šasi, které kombinuje černý lesklý plast na hřbetu s matnou povrchovou úpravou na bocích, by mělo vydržet i nešetrné zacházení.

 • Apacer uvedl nový SSD modul s rozhraním mini SATA

  SSD je přibližně stejně velké, jako vnitřek flash disku. Budou ale použity rychlejší paměti, díky SATA rozhraní. Přes něj je disk zároveň i napájen.

 • Apacer uvede na trh externí SDD AS710 s USB 3.0 a SATA III rozhraním

  Apacer uvede na trh externí SDD AS710 s USB 3.0 a SATA III rozhraním. Díky tomu, že lze externí disk připojit za pomoci obou těchto portů, může rychlost čtení dosahovat až 550 MB/s a rychlost zápisu až 530 MB/s. Kromě toho se nové SSD pochlubí elegantním designem a velice tenkým tělem a lehkým, tlustým pouhých 0,7 mm a vážícím 75 gramů. Kapacita představeného disku je 128 GB.

 • Apacer uvádí na trh paměťové karty CFast 2.0

  Apacer uvádí na trh paměťové karty CFast 2.0. Jedná se o CompactFlash karty, které se pochlubí především svojí rychlostí, což je patrné už z názvu. Karty budou k dostání v kapacitách od 4 do 32 GB s využitím SLC NAND flash pamětí a v kapacitách od 16 do 128 GB s MLC NAND flash paměťmi. Nové CompactFlash paměťové karty se pochlubí také celou řadou technologií, které chrání uložená data.)

 • Apacer uvádí na český trh miniaturní flash disk AH111

  Apacer uvádí na český trh miniaturní flash disk AH111. Tento miniaturní flash disk má rozměry pouhých 25×4,6 mm a to při hmotnosti 2,5 g. Flash má zajímavý vzhled, kterému dominuje modrá hlava, imitující slavnou modrou růži. Zbytek těla flash je celokovový. Flash se bude prodávat v kapacitách od 4 do 32 GB.

 • Apacer uvádí modulární SSD disky vybavené rozhraním M.2

  Apacer uvádí modulární SSD disky vybavené rozhraním M.2, které umožní diskům mít mnohem menší rozměry. Apacer přichází celkem se čtyřmi disky s různým určením. Prvním je T42 A100M, určený pro tenké klienty, dalším potom model T60A110-M, který je určen pro lehké průmyslové počítače. Nabídka bude rozšířena o SSD T60 A200-M a T80 A201-M, které jsou určeny pro tablety a ultrabooky.

 • Apacer přichází s novým výkonným SSD-SFD diskem 25A

  Apacer přichází s novým výkonným SSD-SFD diskem 25A, který je určen především pro cloudová úložiště. Úložné zařízení využívá SATA 3.0 rozhraní, které zaručuje rychlý přenos dat. Výpočetní výkon disku dosahuje hodnoty 70 000 IOPS. K dispozici bude kapacita až 256 GB. Na pulty obchodů, resp. k obchodním partnerům by se disk měl dostat ještě letos.

 • Apacer přichází na český trh s USB 3.0 flash diskem AH450

  Apacer přichází na český trh s USB 3.0 flash diskem AH450. Tato flash je má celokovové tělo se stříbrným povrchem, který mění odlesk podle pozorovacího úhlu. Flash disk se začne prodávat v kapacitách od 16 do 128 GB, přičemž nejmenší verze má doporučenou cenu 390 Kč. Rychlost přenosu dat by měla dosahovat až 140 MB/s.

 • Apacer představuje tenký a odolný SSD disk SDM4

  Apacer představuje tenký a odolný SSD disk SDM4, měl by být zapojitelný pomocí 7pinového SATA konektoru. Bude se prodávat ve variantách s krytem a bez krytu. A to v kapacitách až 16 GB (SLC) a až 32 GB (MLC).

 • Linka 199
 • Apacer představuje kompaktní mSATA Mini SSD moduly

  Apacer představuje kompaktní mSATA Mini SSD moduly, které mají rozměry pouhých 26,8×29,85 mm. Tyto moduly mají také velmi nízkou spotřebu energie a jsou odolné proti otřesům a vibracím. Zvládají současně široké rozmezí teplot, jsou tedy vhodné pro použití v průmyslu, vojenství, lékařství apod. Disk lze připojit pomocí 52 pinového mSATA konektoru, který podporuje rozhraní SATA 3.0 GB/s. Rychlost čtení a zápisu je 85 a 80 MB/s.

 • Apacer představuje dvojici PATA SSD disků

  Apacer představuje dvojici PATA SSD disků. A to především proto, že mnoho průmyslových PC stále nabízí pouze toto rozhraní a společnost Apacer jim tak chce nabídnout bezpečnější a rychlejší variantu diskového řešení. Obě varianty nabízejí mnoho funkcí pro ochranu dat a pro prevenci proti poruchovosti.

 • Apacer představil sérii RAM pamětí ARES DDR3-3000

  Apacer představil sérii RAM pamětí ARES DDR3-3000 s frekvencí 3000 MHz, které byly na Computexu přetaktovány na 3226 MHz. Paměti doplní řadu ARES, která zahrnuje 2800 MHz a 2933 MHz verzi. RAM paměti se začnou prodávat v kitech o kapacitách 8 GB (2×4 GB) a 16 GB (2×8 GB). ARES paměti nabídnou také nový typ chladiče, který je založen na technologii vypařování a následného ochlazování kapaliny.

 • Apacer představil novou řadu DDR4 pamětí pro overclockery nazvanou Blade

  Apacer představil novou řadu DDR4 pamětí pro overclockery nazvanou Blade. Jedná se o paměti, které budou k dostání v kitech se čtyřmi moduly. Lišit se pak budou frekvencemi a kapacitou. Slabší verze s taktem 2400 až 2800 MHz budou k dostání s kapacitou až 32 GB a budou pracovat s nižším provozním napětí. Moduly s frekvencemi od 3000 do 3300 MHz potom budou k dostání pouze s kapacitou 16 GB a jejich pracovní napětí činí 1,35 V. Ceny jednotlivých variant zatím známé nejsou.

 • Apacer představil miniaturní čtečku paměťových karet AM701 OTG

  Apacer představil miniaturní čtečku paměťových karet AM701 OTG. Tato čtečka je určena především pro připojení k mobilním zařízením jako jsou tablety či chytré telefony, které disponují USB rozhraním s technologií On-The-Go. Čtečka čte karty typu microSD/microSDHC/microSDXC. Mobilní čtečka AM701 váží pouhé 3 g.

 • Apacer představil DDR3 paměti vhodné pro hráče. Mají frekvenci 2133 MHz a masivní chladič

  Výrobce je doporučuje všem uživatelům, kteří chtějí maximalizovat výkon své (herní) sestavy. Paměti prý byly navrženy s ohledem na platformu P67 a Z68.

 • Apacer pracuje na SSD se zabezpečením na bezdrátovou kartu

  SSD má dvě dva oddělené oddíly a jeden z nich je přístupný pouze se speciální kartou. Notebook tak normálně může fungovat, ale na oddíl s daty se nikdy bez karty nedostane.

 • Apacer pracuje na novém SSD disku SFD 25H-M vhodném pro profesionální použití

  Apacer pracuje na novém SSD disku SFD 25H-M vhodném pro profesionální použití. Pro firemní použití je disk vhodný především dvěma variantám s vysokou kapacitou. K dostání totiž bude 512 GB a 1 TB verze tohoto disku. SSD nabídne také solidní sekvenční přenosová rychlost až 510 MB/s. 512GB varianta se navíc pochlubí vysokou odolností a větším rozsahem provozních teplot, je tedy vhodná i pro průmyslové využití. Ceny zatím oznámeny nebyly.

 • Apacer Panther: DDR4 paměti s taktem až 2666 MHz a stylovým žlutočerným chladičem

  Apacer Panther: DDR4 paměti s taktem až 2666 MHz a stylovým žlutočerným chladičem. Jedná se o vzhledově zajímavé operační paměti, které budou k dostání v kapacitách 4 a 8 GB a na výběr budeme mít také z taktů 2133, 2400 a 2666 MHz. Jednotlivé modely se liší také časováním a pracovním napětím. Dvěma variantám s vyššími takty nechybí ani podpora profilů XMP 2.0.