Linka 199

Akcie posilují, tahounem Český Telecom

Akcie posilují, tahounem Český Telecom. Pražská burza aktuálně posiluje o 0,8% na 2.001,5 bodu vyjádřeno indexem PX-D. Výraznému zájmu se těší akcie Českého Telecom, který roste o 3,2%. Obchodování opět vévodí akcie Komerční banky s objemem aktuálně přes 700m Kč. Komerční...

Zdroj: www.kurzy.cz


Příbuzné články:

 • Akcie portálu Freelancer během debutu stouply až o 400 procent - Finance.cz

  Sydney 15. listopadu (ČTK) - Akcie australského pracovního portálu Freelancer dnes zahájily obchodování na australské burze prudkým růstem až o 400 procent. Freelancer je určen především pro nezávislé profesionály a s více než devíti miliony uživatelů platí za největší pracovní portál tohoto druhu na světě. Hodnota společnosti tak v jednom okamžiku dosahovala až jedné miliardy australských dolarů (AUD; 18,2 miliardy Kč).

 • Akcie pořád rostou, ale kdo je proboha kupuje?

  Akcie pořád rostou, ale kdo je proboha kupuje?. Akciové trhy neohroženě rostou, index S&P 500 je po pondělním obchodování jen 10 % pod svým historickým maximem. Jenomže téměř každý ukazatel, který se zabývá sentimentem na trzích, značí spíše odliv peněz z trhu nebo skeptické vyhlídky insiderů.

 • Akcie pomalu ztrácejí dech

  Akcie pomalu ztrácejí dech. Včerejší obchodování ukončily americké akciové indexy opět v zisku. Tentokrát byl ale nárůst indexů podstatně nižší ne...

 • Akcie Polymetalu se prudce propadly

  Prodej akcií Polymetalu skupinou PPF a Jiřím Šmejcem prudce srazil jejich cenu na londýnské burze. Akcie ruského těžaře zlata a stříbra ...

 • Akcie pokračují ve volném pádu

  Akcie pokračují ve volném pádu. Výprodeje na akciových trzích nadále pokračují. Euro Stoxx 600 ztrácí dalších šest desetin procenta především pod tíhou technologických titulů, které odepisují téměř dvě procenta. Německá burza klesá ještě o něco více (-0,7 %) a aktuální hodnota...

 • Akcie pokračují ve svém propadu a Čína pociťuje výrazné zpomalení!

  Akcie pokračují ve svém propadu a Čína pociťuje výrazné zpomalení!. Za stávající situace panuje na trzích nechuť k riziku a různá data, která byla přes noc zveřejněna a mezi něž patří i čínský index PMI (index nákupních manažerů), malují se vstupem do ospalých letních dnů velice obvyklý obrázek.

 • Akcie pokračují v silném růstu

  Akcie pokračují v silném růstu. Optimistická nálada na akciích trvá i v posledních dnech tohoto roku a futures kontrakty na hlavní americké akciové inde...

 • Akcie pokračují v růstu, Coca-Cola zveřejňuje výsledky

  Akcie pokračují v růstu, Coca-Cola zveřejňuje výsledky. Dnes své kvartální výsledky zveřejňuje například Coca-Cola (oč. upravený zisk na akcii 0,46 $, tzn. +3 % r/r, u tržeb se očekává pokles o 1 %) a firma z oboru zpracování odpadů Waste Management (oč. 0,61 $, tzn. +6 % r/r, u tržeb se očekává nárůst o 4 %).

 • Akcie pokračují v poklesu, Český Telecom -2,8%

  Akcie pokračují v poklesu, Český Telecom -2,8%. České akcie začaly nový týden poklesem, index PX 50 ztrácí 1,5% na 539,6 bodu. Pokračuje výprodej většiny českých blue-chipů v čele s akciemi Českého Telecomu. Jeho akcie oslabují o více než 2% na Kč 601,8.

 • Akcie pohledem technické analýzy: V Americe otevřena cesta výše

  Akcie pohledem technické analýzy: V Americe otevřena cesta výše. 500 2 118 maximum, 2 089 20denní klouzavý průměr, 2 065 50denní klouzavý průměr, 2 008 200denní klouzavý průměr, 2 000 psychologická hranice. Index se blíží historickému maximu. MACD vydává nákupní signál. ROC se snaží dostat přes nulu.

 • Akcie pohledem technické analýzy: Indexy mají otevřenou cestu výše

  Akcie pohledem technické analýzy: Indexy mají otevřenou cestu výše. Technická analýza indexů S&P 500, DAX a Stoxx 600. S&P 500 1 900 vrchol a psychologická úroveň, 1 883 20denní klouzavý průměr, 1 870 50denní klouzavý průměr, 1 791 200denní klouzavý průměr. Index koncem minulého týdne poprvé uzavřel nad 1 900.

 • Linka 199
 • Akcie pohledem technické analýzy: Indexy čekají na imuplz

  Akcie pohledem technické analýzy: Indexy čekají na imuplz. 2 055 20denní klouzavý průměr, 2 000 psychologická hranice, 1 994 50denní klouzavý průměr, 1 942 200denní klouzavý průměr. Index se po chvilkovém zaváhání posunul výše. Nadále se drží nad hlavními klouzavými průměry.

 • Akcie pohledem technické analýzy: Důvody k optimismu hledejte jinde

  Akcie pohledem technické analýzy: Důvody k optimismu hledejte jinde. S&P 500 2 075 200denní klouzavý průměr, 2 075 50denní klouzavý průměr, 2 043 20denní klouzavý průměr, 1 989 lokální vrchol, 1 900 psychologická úroveň. Index koncem minulého týdne smazal část nedávných ztrát, aktuálně se nachází poblíž 50% Fibonacciho...

 • Akcie podpořil komentář ECB o chystaných nákupech dluhopisů - Měšec.cz

  Evropské akciové burzy dnes silně rostou. Index Stoxx 600 přidává 1,3 %, pražská burza přidala 0,9 %. Proč se jim dnes daří?

 • Akcie podpořil komentář ECB o chystaných nákupech dluhopisů - Měšec.cz

  Evropské akciové burzy dnes silně rostou. Index Stoxx 600 přidává 1,3 %, pražská burza přidala 0,9 %. Proč se jim dnes daří?

 • Akcie podle burzovních grafů: Velké výkyvy v týdnu nečekejte

  Akcie podle burzovních grafů: Velké výkyvy v týdnu nečekejte. Technická analýza vychází z cenových úrovní, průměrů a dalších indikátorů. Fundamentální analýzu ponechme stranou a podívejme se na to, jak by se během týdne mohly vyvíjet hlavní světové akciové indexy.

 • Akcie pod prodejním tlakem – Bernanke připraven podpořit ekonomiku

  Akcie pod prodejním tlakem – Bernanke připraven podpořit ekonomiku. Americké akciové indexy na počátku dnešního obchodování opět klesají. Příčinou je i nadále dluhová krize v Evropě, kde v...

 • Akcie po zpochybnění řeckého referenda posílily, v plusu je Praha i Wall Street - iDNES.cz

  Akcie v USA po zahájení obchodování přidaly zhruba jedno procento. Trh podpořila zpráva o tom, že řecké referendum o přijetí nového záchranného balíku se možná konat nebude. V plusu skončily také akcie v Evropě včetně Prahy.

 • Akcie po porážce řecké levice prudce vyskočily, nadšení ale brzy opadlo - iDNES.cz

  Na akciových trzích zavládlo po víkendových řeckých volbách brzy ráno v pondělí nadšení. Akcie prudce šplhaly vzhůru a hlavní indexy stouply na nová maxima za déle než měsíc. Odpoledne se však naplnily předpovědi analytiků, kteří růstové euforii předpověděli rychlé vystřízlivění.

 • Akcie po celém světě pokračují v poklesu

  Akcie po celém světě pokračují v poklesu. Evropské akciové trhy neudržely svoje dopolední zisky a v závěru dnešní seance mírně klesají. Index Stoxx 600 ztrácí oproti páteční zavírací úrovni zhruba čtvrt procenta. Nedaří se prakticky žádnému sektoru, nejhůře se vede energetickým...